Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Због бројних финансијских проблема у децембру и јануару сам наравно издувао за карту (а нешто ми се не иде на трибине а и матор сам да би са трибина скакао на паркет) па ако неко зна некога или зна некога ко зна некога ко има једну за партер вишка (идеално две) коју би продао по некој разумној цени, не било вам заповеђено пишите у инбокс.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Naravno da postoji. Svima je bilo jasno čim su objavljeni datumi. Mada i ovaj intervju je relativno star, svašta može da se dogodi u narednih mesec dana. Plus ja lično ne znam koliko ovaj gospodin ima zaista uvid u pravo stanje stvari. 

Edited by Totamealand
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Steve neće da se vakciniše, to je istina... ali kako stvari stoje - neće ni morati.

 

Stjepan priča očigledne stvari, koje može svako ko je živeo kroz Koronu sam da zaključi, levi momak Vlaho je moj drugar i koliko sam skontao - barem za sada se dešava turneja. 🙂

 

Naravno, ukoliko (jebeni) rat i Korona dozvole - turneja će se rajdovati jako, kao i ranije.

Mislim da ću imati organizovani prevoz za Budimpeštu, Sofiju i Beč - ukoliko neko bude hteo dodatni gig, neka mi se javi na PP. 🙂

Za sada deluje da idem u: Zagreb, Beograd, Bukurešt, Budimpešta, London, Sofija, Beč, Getenburg, Keln, Bolonja i Beč

@Lord Iffy BoatraceBiće jak Legacy Of Senjutsu World Tour!! 😄 😄

 

Up The Irons! :rockdevil:

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 4/2/2022 at 6:23 PM, hanley said:

Koja je svrha da se ide u Zagreb, kad postoji koncert u Beogradu? Razumem da ce se poneko i naci da ide u Hrvatsku, ali daleko je to od nekog velikog broja da se organizatorima isplati...

Minja prevozi kombijem u koji ne moze mnogo ljudi ni da stane tako da ako se prijavi 6-7 ljudi puna kapa.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzabe se trudis Havocko, znamo da ces 24. maja biti u Stark areni, u sredini prvog reda, sa podignutom Trooper majicom i  da ces tresti svoje oznojene, ispirsovane, bujne dojke levo-desno dok Stivi galopira po svom bassu.

  • Like 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...