Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Je l' ima neko ideju koliko bi otprilike mogao da traje koncert, ako Maideni izađu na binu najkasnije u 21? Dva sata, duže? Pitam zbog poslednjeg međugradskog busa. :unsure: Eto, kad i o tome mora da se misli...

Edited by Crna_Dama
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satnica koncerta?

On 5/20/2022 at 9:14 PM, Crna_Dama said:

Je l' ima neko ideju koliko bi otprilike mogao da traje koncert, ako Maideni izađu na binu najkasnije u 21? Dva sata, duže? Pitam zbog poslednjeg međugradskog busa. :unsure: Eto, kad i o tome mora da se misli...

Koncert na Kalemegdanu 2014. godine je trajao tačno 90 minuta.

Teško da će trajati dva sata...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno!:)

"Sign of the cross" i "Blood brothers" su dodati, sa novog albuma "Senjutsu", "The writing on the wall" i "Stratego". Nema više "Aces high" kao uvoda (sad vidim da je bis 2, jeej!), "The Clansman" prebačen na bis, sve drugo je (čini mi se) isto. "Revelations" ostala. 🙂

Evo, neki Zagrepčani već postavili:

 

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subjektivno mi je žao zbog toga, jer su u pitanju meni najomiljenija dva albuma iz njihove diskografije, ali pretpostavljam da su ih već izgustirali na prethodnim turnejama, pa ko mi je kriv što nisam bila 2014. :( (i Ghost!)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2014. je bio najbolji koncert, duplo bolji od 2009. god, a od 2007. milion puta bolji. 

"Somewhere In Time" oni generalno ignorišu, samo 3 pesme sa njega su svirali posle 86/87 turneje, tačnije 2 pošto je "Stranger In A Strange Land" izbačen posle par nastupa na reunion turneji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stvarno bruka što zaobilaze Somewhere i Seventh Son, ali takodje koliko vidim i Killers.. 

Revelations mi baš lepo iznenadjenje, kao i Cross ( ma koliko konzervativni bili, ipak na svakoj turneju umeju da iznenade nekom "pikanterijom", prošlih puta tu su bile Children of the Damned i Prisoner.. pa i Mariner, ipak je ne sviraju baš u svakoj prilici.. hahaha)

1 hour ago, Divlji Tigar said:

2014. je bio najbolji koncert, duplo bolji od 2009. god, a od 2007. milion puta bolji

Hmm. meni baš obratno, 2009 mi bio mnogo bolji cert nego 2014, ali se slažem da je 2007 bilo baš katastrofa.. ali oprašta se, ipak prvi put video Mejdene uživo, pa mi i tako ostalo u lepom sećanju.. hahaha

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...