Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ne mogu vise da slusam (tj. citam) ovoliku kuknjavu za dolaskom Maidena. Ako vam se stvarno gleda, otidjite u Budimpestu i pogledajte ih kada budu tamo (a bili su i bice). Pa nije to preko svijeta, niti je nesto extra skupo. Pa Ja sam ih gledao tri puta i svaki put sam putovao, nisu mi dosli na noge. Samo drugi put kad sam ih isao gledati tri dana nisam spavao i presao sam oko 1500 km i bilo mi je super. Dobro, kasnije sam spavao 18 sati, ali sam se zato probudio sa ogromnim veseljem.

Stoga, manje bezvezne kuknjave i put Budimpeste ili cega vec blizu gdje je maiden je put istine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu vise da slusam (tj. citam) ovoliku kuknjavu za dolaskom Maidena. Ako vam se stvarno gleda, otidjite u Budimpestu i pogledajte ih kada budu tamo (a bili su i bice). Pa nije to preko svijeta, niti je nesto extra skupo. Pa Ja sam ih gledao tri puta i svaki put sam putovao, nisu mi dosli na noge. Samo drugi put kad sam ih isao gledati tri dana nisam spavao i presao sam oko 1500 km i bilo mi je super. Dobro, kasnije sam spavao 18 sati, ali sam se zato probudio sa ogromnim veseljem.

Stoga, manje bezvezne kuknjave i put Budimpeste ili cega vec blizu gdje je maiden je put istine.

Samo što na ovoj turneji neće svirati u Budimpešti ni u Sofiji ...Pa je ispalo najblize Atina .Što je mislim da je sjebalo puno ljudi koji su hteli da idu pa ih i razumem zašto pizde..

 

Putovanje nije nikad bio problem bar meni ne u tome je i sva avantura.. icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da sad svi vi sto ste isli solite nama pamet. Jedan ne zna sta ce sa parama,drugi zivi u AmeriKU,treca u las Vegas,cetvrta u nemacku pa bi svakom ko ne moze da ide da daju po neki "pametan&praktican"savet...

postoji narodna izreka,ako niste culi,imate u CKM:

SIT GLADNOM NE VERUJE !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da sad svi vi sto ste isli solite nama pamet. Jedan ne zna sta ce sa parama,drugi zivi u AmeriKU,treca u las Vegas,cetvrta u nemacku pa bi svakom ko ne moze da ide da daju po neki "pametan&praktican"savet...

postoji narodna izreka,ako niste culi,imate u CKM:

SIT GLADNOM NE VERUJE !

to vrlo dobro znam.

ovo za las vegas se odnosilo na mene, vjerujem. inace sam sad u sacramentu.

ima evo 8 mjeseci kako sam ovdje, a to sto sam ovdje ne znaci da sam sita.

sto bi rekla moja baba - nisam gladna ali nisam ni krme da svasta jedem.

zivjela sam bolje u srbiji (kad bih ti rekla da sam posljednji put meso jela za vaskrs zbog neimastine, ne bi mi vjerovao, zar ne? ovo sam jebeno ozbiljna), ali se nadam tome da ce biti bolje i da cemo se izvuci iz ove bijede sada.

pazi ovako..

bila sam mnogo puta gladna u zivotu, izbjeglica dva puta, raseljeno lice jednom, pa ni ovdje mi nije svanulo nego sam u dugovima do guse. znam vrlo dobro kako je naci pare za koncert.. ali isto tako ja sam u punom radnom odnosu od svoje 18, isla sam redovno u skolu.fakultet, i ne sjecam se dana a da nisam radila. da ne pominjem kakve sam sve poslove radila.. i nicega se nisam stidjela. za maidene sam pozajmila pare (plus sto sam platila 50 eura vize!!), a vratila sam ih tako sto sam pored redovnog posla u foto radnji, cistila i tudje kuce. jednom sam isla na more da bih zaradila kintu za aerosmith (koji je bio najavljen valjda za 97 godinu), ribala sam podove - nisu mi cak dali ni sudje da perem.

 

ne sjecam se da sam ikada propustila neku svirku, pogotovo ne bitniju. za pare sam se uvijek znala snaci i zaraditi ih posteno. od roditelja nisam imala obraza da trazim (jer nisu imali) cak sam ih izdrzavala zajedno sa sestrama.

 

gledam ljude starije od mene (a meni je 24), ne studiraju, nista ne rade i kukaju da nemaju kintu za neki izlazak. ne govorim nikome ovdje nista licno - ali brate, muka mi je bila po beogradu od tih prica!! jednom sam se cak prijavila na gradjevinu da radim na iznosenju suta (1000 din dnevno) ali me nisu primili, smijali su mi se (vidjela prave ljudi zgradu, pridjem i pitam - tako se to radi). a trebale mi pare za maidene u hrvatskoj - svejedno sam ih opet zaradila. da sam musko, ne bi silazila s gradjevine!!

 

ne uvazam price o nemanju kinte za koncert osim ukoliko ne daj Boze nije u pitanju neka bolest, neka zaista nesrecna okolnost i sl. mene licno ni bolest nije sprijecila da raspalim jedno vece u jagodinu na neki festival - temperatura 38, ali ide se.. to je duh.

 

ne budite babe. kao sto rece dudi, moze se zaraditi, pa makar i u srbiji. ako sam ja mogla kao zensko (nemoj da cujem komentare o `plavom mostu` i sl), sta sve tek moze muskarac..

 

sto se tice ove atine, ja ne bih isla, jer bi isto toliko morala da ispljunem za vizu (bosanski pasos), plus sto imam svoju prikolicu debelu (sestra bliznakinja), pa nam je to duplo para.. doduse, i gledala sam ih dva puta, ali kako rece Invictus - dolazice oni opet, nisu oni jos zavrsili..

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno! Ne ideš jedne godine na more i odeš na Maidene icon_da.gificon_wink.gif

Ja nisam bio na moru 17 godina, pa sam opet u medjuvremenu najdalje uspeo da odem na Čorbin koncert na Ušću prošle godine.

 

 

Na kraju će nam izgleda jedina nada ostati Exit, očigledno je da ti ljudi imaju love, a posle ovogodišnjeg festa imaće je još više, a pri tom su najzad provalili da i od metala može da se zaradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledam ljude starije od mene (a meni je 24), ne studiraju, nista ne rade i kukaju da nemaju kintu za neki izlazak. ne govorim nikome ovdje nista licno - ali brate, muka mi je bila po beogradu od tih prica!! jednom sam se cak prijavila na gradjevinu da radim na iznosenju suta (1000 din dnevno) ali me nisu primili, smijali su mi se (vidjela prave ljudi zgradu, pridjem i pitam - tako se to radi). a trebale mi pare za maidene u hrvatskoj - svejedno sam ih opet zaradila. da sam musko, ne bi silazila s gradjevine!!

blondie, sto nisi rekla, maideni svirali prakticki u mom dvoristvu u HR, jos kad se sjetim napuknutih rebara sa koncerta, LOL, vratih se doma u invalidnom stanju icon_wink.gif

 

 

ps, odlasci na koncert, pa i na maidene sve su stvar osobnih prioriteta.. niti meni nije jasno kako netko ne moze skupit za koncert, no ipak, 160 eura niti nama nije bas nesto malo..svaka cast ako si radila to sto jesi, mislim da bi se jako malo ekipe odlucilo za tako nesto.. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da sad svi vi sto ste isli solite nama pamet. Jedan ne zna sta ce sa parama,drugi zivi u AmeriKU,treca u las Vegas,cetvrta u nemacku pa bi svakom ko ne moze da ide da daju po neki "pametan&praktican"savet...

postoji narodna izreka,ako niste culi,imate u CKM:

SIT GLADNOM NE VERUJE !

Ovako zvucis kao lencuga... nisam tacno pratio sta su ti pricali ovi prethodnici, ali znaj ovo - da mozes da ustanes i uradis nesto, umesto da kukas! Koliko god surovo zvucalo... ako treba, idi i pomazi na lokalnom gradilistu! Radi nesto jebiga, to sam ja naucio ovde u U.S.... a nisam pritom bogatas, niti imam mnogo, a radim odavno za dzeparac (a od skora zivim na svom, sve sam placam)!

 

Ne ljuti se, ali sedi i razmisli - kako kazu ovde "Think outside the bun!" (u prevodu - ne budi kao ostali u YU koji sede i cekaju da im roditelji nesto daju, SAM zaradi, i bice ti bolje - veruj mi) i eto te na Mejdenima... icon_da.gif

 

 

Ajon Mejden rulaju! icon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja to nisam reko samo za sebe.

Uglavnom,nije isto kad oni sviraju ovde,na domacem terenu i kad sviraju u nekoj vukojebini u madjarskoj.Nije prvo i prvo isti osecaj. Drugo,ima mnogo vise stvari osim para i toga,ali necu da trosim dragoceno vreme.

Samo bi hteo da kazem bivsem UTIju:

BOLECE ME KURAC!

Ti nisi iso na more,da bi iso na Maidene! E nije nego!Cim ti burazere imas para da radis razmene sa likovima iz Skotske,Engleske itd.i da se vazda seckas po Austriji i evropi imas ti para i da ides na more i na Maidene. Nemoj ti sad ovde"pricam ti pricu".Nisu Maideni nego si ti imas neke druge razloge,ne bih da ulazim u to. A kao sto sam napisao gore,ja sam pricao uopsteno,ne samo za sebe.Uopste je ljudima tesko da idu samo zbog para i zbog slicnih finansijskih govana.A meni nije problem za pare,ja imam neke specijalne "prohteve" icon_wink.gif ...

Nisi pratio,nisam se ja zalio na jebane pare i jebanu skupocu.

Edited by fap_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, vidiš kako si bistar icon_wink.gificon_da.gif

 

A to koliko ja imam kinte odnosno moji i gde sam ja putovao to nije tvoja stvar niti tvoj problem oko kog moraš da se mučiš.... i naravno da ti se sada neću pravdati jer me boli kurac za tvoje mišljenje icon_wink.gif

 

I eto ako tebi kinta nije problem, šta sereš onda? Sad si ti našao da palamudiš nekima koji su bili na IMu u ime ostalih.

 

 

Crusader, stvarno mi je žao što je situacija takva kod tebe, nadam se da će biti bolje! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, vidiš kako si bistar icon_wink.gificon_da.gif

 

A to koliko ja imam kinte odnosno moji i gde sam ja putovao to nije tvoja stvar niti tvoj problem oko kog moraš da se mučiš.... i naravno da ti se sada neću pravdati jer me boli kurac za tvoje mišljenje icon_wink.gif

 

I eto ako tebi kinta nije problem, šta sereš onda? Sad si ti našao da palamudiš nekima koji su bili na IMu u ime ostalih.

 

 

Crusader, stvarno mi je žao što je situacija takva kod tebe, nadam se da će biti bolje! icon_da.gif

A ja sam ti lepo rekao da ja ne bih da ulazim u to,nego ti jednoistavno ispustis koa i uvek to da procitas. A da se pravis pametan-pravis se! Isad me teras da gubim ovde vreme u totalno glupoj polemici,a mora da kazem: JEBALE TE PARE,JA AKO SAM NEGODOVAO(STO TI NAZIVAS KUKANJEM) TO JE BILO STO NECE DA DOVEDU MAIDENE OVDE I STO SU NAM ORGANIZATORI GOVEDA !!!!!!!!!!!!

STAVI DJOJZLUKE CHUBBY( icon_confused.gif ) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

blondie, sto nisi rekla, maideni svirali prakticki u mom dvoristvu u HR, jos kad se sjetim napuknutih rebara sa koncerta, LOL, vratih se doma u invalidnom stanju icon_wink.gif

 

 

ps, odlasci na koncert, pa i na maidene sve su stvar osobnih prioriteta.. niti meni nije jasno kako netko ne moze skupit za koncert, no ipak, 160 eura niti nama nije bas nesto malo..svaka cast ako si radila to sto jesi, mislim da bi se jako malo ekipe odlucilo za tako nesto.. pivopije.gif

 

 

ej, pa ti si bila onda na svirci. reci mi kako se bijase zvao stadion??? zaboravila sam skroz........ sjecam se kako su oni ljudi sto zive u blizini stadiona zakljucavali kapije.. biggrin.gif

jesi ti bila prije na koncertu maidena? kakav je tvoj utisak svirke? ne bih da ispadnem subjektivna, meni je bilo super zezanje, ali nisam odusevljena koncertom - tj. tim tehnickim dijelom..

 

(p.s. skinuh D.Theatre skroz konacno.. hvala pivopije.gifbiggrin.gif )

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ej, pa ti si bila onda na svirci. reci mi kako se bijase zvao stadion??? zaboravila sam skroz........ sjecam se kako su oni ljudi sto zive u blizini stadiona zakljucavali kapije.. biggrin.gif

jesi ti bila prije na koncertu maidena? kakav je tvoj utisak svirke? ne bih da ispadnem subjektivna, meni je bilo super zezanje, ali nisam odusevljena koncertom - tj. tim tehnickim dijelom..

 

(p.s. skinuh D.Theatre skroz konacno.. hvala pivopije.gifbiggrin.gif )

Stadion NK Radnik, ponosni plakat visi na zidu:) Trebala sam ic u Izolu par godina prije, i kartu sam imala, no dogodio mi se smrtni slucaj u obitelji tako da nista icon_sad.gif .. Sto se tice same svirke, nisam bas bila nesto odusevljena narocito jer je bila skracena (a i oporavljala sam se sa strane od bitki iz prvih redova gdje me gomila odnjela, neki lik mi grizao podlakticu sigurno 20 minuta no.gif ).. istina da mi je koncert bio poseban definitivno, da ne bi bilo da se bunim icon_smile.gif Jedan od drazih definitivno:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji fanovi, otisla tema u 3 pm, e jadni ste. no.gif

Italijo zemljo snova, eno citam da najvise tribute Iron Maiden bendova ima sirom Italy. Jedan od mnogih ''THE CLAIRVOYANTS'' icon_rockdevil.gif gledo video ''Wasted years'' muzika im ide super, a vokalista opet nije los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stadion NK Radnik, ponosni plakat visi na zidu:) Trebala sam ic u Izolu par godina prije, i kartu sam imala, no dogodio mi se smrtni slucaj u obitelji tako da nista icon_sad.gif .. Sto se tice same svirke, nisam bas bila nesto odusevljena narocito jer je bila skracena (a i oporavljala sam se sa strane od bitki iz prvih redova gdje me gomila odnjela, neki lik mi grizao podlakticu sigurno 20 minuta no.gif ).. istina da mi je koncert bio poseban definitivno, da ne bi bilo da se bunim icon_smile.gif Jedan od drazih definitivno:)

izola je u sloveniji bijase? zao mi je sto te takva stvar sprijecila.. sad.gif

 

uh, ne znam kako mislis da je svirka skracena?

koliko se meni ucinilo, svirano je sve kao u budimpesti..

ni meni se nije svidjelo divljanje u prvim redovima (iako stalno idem u prve redove na koncertima), jer je bilo stvarno pretjerano..

ok, ako je stadion Radnik - onda kako se zove taj dio Zagreba? sjecam se da smo jurili za nekim busom na kome je pisalo ime tog dijela.. i tako smo se citav dan orjentisali s tim.. izvini sto gnjavim s ovim, ali kopka me - na vr` mi jezika a ne mogu da se sjetim biggrin.gif

 

 

 

p.s. dajte ljudi sta svi kukate o tome kako tema propada????? normalno se prica o bendu.. i sta sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam ti lepo rekao da ja ne bih da ulazim u to,nego ti jednoistavno ispustis koa i uvek to da procitas. A da se pravis pametan-pravis se! Isad me teras da gubim ovde vreme u totalno glupoj polemici,a mora da kazem: JEBALE TE PARE,JA AKO SAM NEGODOVAO(STO TI NAZIVAS KUKANJEM) TO JE BILO STO NECE DA DOVEDU MAIDENE OVDE I STO SU NAM ORGANIZATORI GOVEDA !!!!!!!!!!!!

STAVI DJOJZLUKE CHUBBY( icon_confused.gif ) !

Ti si bog icon_smile.gif ...samog si sebe zakopao u ova 2-3 posta icon_smile.gif ...ne znam ni sta da ti odgovorim posto si me bacio u rebus icon_smile.gif ...zbog cega bese izbegavas Maiden-e svih ovih godina ako, kao sto si i sam rekao pare nisu problem?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...