Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Upravo tako.

Zvuk užasan, prostor užasan, gomila one najgrđe provincijske metalne stoke kakva u današnje vrijeme (srećom) još postoji samo u tragovima, što domaće što bugarske. Majmunsko guranje, omanje tuče, pišanje na sve strane i tako to.

 

Još kad pomislim da mi je to bio drugi put da ih gledam, nakon Budimpešte 2000. godine, koja je u svakom smislu bila skoro savršen koncert. Od tamošnjeg kristalno čistog zvuka i svemirske svirke, kao i sjajne setliste do ovoga na sajmu - osjećaj je bio kao da je riječ o potpuno drugom bendu, bio sam totalno razočaran.

 

Ipak, srećom u Areni je već bila druga priča.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja anegdota je ta da me lik iz obezbjeđenja spasio maltene smrti od dehidracije, bio sam desno od bine kod neke ograde, a šank je bio predaleko za probiti se. Vidim njega kako nosi paket vode i priđem mu i bukvalno ga krenem preklinjati da mi proda jednu za koliko god para. On se sažali i da mi džabe. :D A kasnije sam morao pobjeći nazad jer su talasi ljudi bukvalno bili opasni po život.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabod kod šanka je bila jedina izdrživa varijanta, stajali su ljudi jedni na drugima bukvalno. Krene masa da se gura, završiš za par sekundi negde u pizdi materinoj i to još dok je bend Laren Harris svirao. Pre Maidena otišao sam skroz nazad kod onih šankova Jelen piva ako se dobro sećam, tamo je i bio malo lufta. Doduše ništa se videlo nije odatle, mislim da je to jedini put da sam gledao Maidene da nije bilo video bimova. The Evil That Men Do mi bio hajlajt svirke.. :rockdevil:

http://www.youtube.com/watch?v=gjIB8Os5xJA

Edited by destruction of mankind

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je nestalo kad mi se Steve nasmesio i namignuo sa dva metra razdaljine. Mozda i najgori koncert sto sse zvuka tice... Jednom bratu sam otisao taj dan da prospem pivo u zemlju, neke tuge nikad se ne prebole... drugi me je docekao u podrumu pica na stanici na keju zemunskom... Nesto kontam nevezano za post, kako sam ja do jaja lik, bez zajebavanja. Mejden je nesto posebno, uvek ce biti, makar pevao i Blazo Balija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za diskofile sa dubokim džepom

 

 

NEXT SERIES OF IRON MAIDEN ALBUM REISSUES TO BE RELEASED FROM 19th MAY - 12 ALBUMS ON HEAVYWEIGHT 180GRAM BLACK VINYL

 

NO PRAYER FOR THE DYING / FEAR OF THE DARK / THE X FACTOR / VIRTUAL XI / BRAVE NEW WORLD / ROCK IN RIO / DANCE OF DEATH / A MATTER OF LIFE AND DEATH /

DEATH ON THE ROAD / FLIGHT 666 / THE FINAL FRONTIER / EN VIVO!

 

vinylmontage.jpg

 

http://ironmaiden.co...ram-black-vinyl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je Wrathchild uživo, ali je stvarno najlenji mogući izbor. :haha: The Great unknown je s druge strane bila jedan od highlightova dve večeri u Oberhausenu. Titula ponovo ide epskoj The Red and the black. Teško je bilo šta više komentarisati, i dalje su izvanredni uživo. Dragoceno iskustvo. :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ste vidjeli što je Maiden zdipio pola Hallowed Be Thy Name-a od ovog benda Beckett?

 

Mark my words my soul lives on

Please don’t worry cause I’ve have gone

I’ve gone beyond to see the truth

When your time is close at hand

Maybe then you’ll understand

Life down there is just a strange illusion

– Beckett, ‘Life’s Shadow’ (1974)

 

http://loudwire.com/iron-maiden-legal-dispute-hallowed-be-thy-name-the-nomad/

 

http://metaltalk.net/news_seventeen/hallowed_be_thy_claim.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...