Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne nego ce Bosko. icon_smile.gif

 

Nesto ne komentarisete onu malu vest iz Metal Hammer-a u vezi nove pesme sto treba da izadje na sledecem albumu. Istina ili ne mene je bas obradovalo kad sam procitao da ce uraditi pesmu povodom Septembra 11. i to iz perspektive terorista. biggrin.gif

Mislim da bi to bas diglo prasinu i opet bi se digla hajka kao oko onog sa Angel Of Death.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nego ce Bosko. icon_smile.gif

 

Nesto ne komentarisete onu malu vest iz Metal Hammer-a u vezi nove pesme sto treba da izadje na sledecem albumu. Istina ili ne mene je bas obradovalo kad sam procitao da ce uraditi pesmu povodom Septembra 11. i to iz perspektive terorista. biggrin.gif

Mislim da bi to bas diglo prasinu i opet bi se digla hajka kao oko onog sa Angel Of Death.

uuuuuuu do yaya! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pa ako vam je smor u zivotu pa ste zabavu nasli u spamovanju po forumu, onda ste stvarno dno dna.

A meni nije jasno kako je spam odgovor na komentar vezan za temu,a spam nije kada ti dodjes na temu i kenjas o tudjim zivotima sto definitivno nema veze sa Slayer-om.Ti si ovde spamer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, ja sam samo reko da ne treba da se ljudi pale na onakve degenske postove, kao sto je bio onaj od jon bon jovia, koji upada u sred price i iz cistog mira provocira ljude onim sto je napisao.

Kao drugo, to sto si citirao nije bilo namenjeno nikome direktno, niti je imalo neke veze sa spamom na temi, kojeg ni nema, to je bio komentar za sve one koji nalaze zadovoljstvo u spamu, sto ja stvarno ne razumem. Kao smorio sam se, sacu da spamujem i bice mi cool.

A kao trece, kad vec sitnicarim, ni taj taj tvoj post, pa ni ovaj moj, se ne razlikuju puno. Dakle oboje smo spameri ovde.

 

Aj ziv bio ti meni jos sto godina, i ne uzimaj toliko sve k' srcu, pogotovo ovakve nebitne stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece lik kojem je nick isti kao i naziv onog peskira od coveka.To definitivno nisi adekvatna osoba za pricu o smoru. icon_da.gif

evotigana.gif pa malo svratio sa hard rocka .... da vas posetim ovde sada vidis kako je kada neko ulece na temu i kaze svoje iskreno misljenje pivopije.gifevotigana.gifmhihi.gif

NHF ali slejer je govno pivopije.gif

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...