Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sto bi bilo smesno? Ako se izuzme deo o ubijanju pasa, to je bas dobra ideja.

 

Tuzan je samo onaj deo o neredima - zato sto ga je nemoguce zamisliti. U dvadeset prvom veku jedino mesto na koje bi se bilo koja masa ljudi mogla uputiti je premijera najnovijeg filma o crnackim mafijasima, McDonalds ili obliznja provalija. Svejedno je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nja nja nja, kako serete, pa vi mora da ste nosioci svih mogucih metal scena licno. osecam strahopostovanje sto uopste imam sansu da razgovaram sa vama.

 

Pazi, u ovom zivotu vas najveci domet ce biti maksimalno snimanje demo-a sa najdosadnijim mogucim pesmama koje bas niko nece hteti da cuje.

Obozavam da citam ovakve komantare, legli, zinuli i cekaju da im neko ubaci premium sarmu u usta.

 

Kad bi umeli da napravite nesto kao sto je naslovna stvar sa god hates...pa vi bi umrli od srece, a ovamo serete kao sede glave sa 10 platinastih albuma iza sebe.

 

aj prestanite.

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi se da podrzavas mlade bendove svaka cast icon_smile.gif

...mmm...sarma...]

A ja samo pokusavam da skrenem paznju da je Slayer jedan veoma precenjen bend sa tacke slusaoca...

...ja sam vec pricao, mozda ne ovde, ali ja cenim sto se oni zatvore u studio i znoje se za taj album, ali rezultat varira od slusaoca do slusaoca...

Pazi, u ovom zivotu vas najveci domet ce biti maksimalno snimanje demo-a sa najdosadnijim mogucim pesmama koje bas niko nece hteti da cuje.

Isto to su rekli i Slayeru i mnogim drugim uspesnim bendovima...

Kad bi umeli da napravite nesto kao sto je naslovna stvar sa god hates

Kad bi prasici leteli...

I za kraj ne necu da prestanem da izrazavam svoje misljenje, za to ovaj forum, ipak, i sluzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi se da podrzavas mlade bendove svaka cast icon_smile.gif

Sta sad, treba da podrzavam svakog kome se digla kita da dohvati instrument i tripuje da je specijalan? mlade bendove koji non stop samo seru okolo kako su se svi prodali umesto da postignu jedan stoti deo onoga sto su postigli bendovi koje pljuju i ne treba podrzavati.

Koji ce kurac bilo kome gomila zajedljivih kompleksasha na binama? Neka sviraju po svojim garazama dok ne nauce da postuju ono sto je bilo pre njih.

 

Isto to su rekli i Slayeru i mnogim drugim uspesnim bendovima...

da, ali slayer i mnogi drugi koji su uspeli nisu pljuvali bendove koji su bili neko mudo pre nego sto su oni dosli na red.

 

pozdrav icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kenja protiv bednova zlo ne misli...

 

da, ali slayer i mnogi drugi koji su uspeli nisu pljuvali bendove koji su bili neko mudo pre nego sto su oni dosli na red.

A ti si se ono aktivno druzio sa njima u to vreme pa znas...jel...bili ste stari ortaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da vise niko ne daje ni dve patke za ovaj bend i njihov sadasnji rad

e, slayer je zakljucno sa seasons in the abyss fantastican icon_da.gif

mogu da naprave koliko god zele losih albuma, ja cu ih uvek ceniti zbog minulog rada, bas kao i metallicu. kamo srece da neki drugi bend uspe uzivo da me oduva kao slayer icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer je jedan od najvecih metal bendova ikada i to niko ne moze da porekne i mislim da je u pravu metalbeer, da uvek treba da cenis i postujes starije grupe koje su toliko godina opstale na sceni a ne samo da pljujes i pricas kojestarije kako su se prodali, oni i dalje sviraju metal, zar ne>

@jon bon jovi, upravo su Arch Enemy pricali kako im je Slayer jedan od najvecih bendova i uopste koji bend danas ne bi voleo da ide na turneju sa Slayer-om?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj rad icon_da.gif

Slejer je prevazidjen poodavno... (mislim, odvazda su i bili pure shit pukeface.gif ) danas su aktuelni bendovi poput Borknagar, Amon Amarth, Arch Enemy, DarkThrone itd...

 

 

Slejer sux  icon_razz.gif

Komentar nije na mestu, i lista bendova nije adekvatna, uzimajuci u obzir da je vecina njih odrasla na Slayer-u, cija je isto svojevremena tezina muzicka uticala na to da i ti pomenuti (da ne pricam legije bendova koji su 'pokrali' motive Slayer-a) stvaraju svoju muziku. Kvalitet, popularnost i uopste slusanost Slayer-a se ni za 20 godina nece dovesti u pitanje, ma sta rekli oni koji ga ne vole i ne slusaju... Oni imaju svoju publiku definitivno i kod nas - primer Exit, a da ne pominjem kako prolaze po svetu...

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj rad icon_da.gif

Slejer je prevazidjen poodavno... (mislim, odvazda su i bili pure shit pukeface.gif ) danas su aktuelni bendovi poput Borknagar, Amon Amarth, Arch Enemy, DarkThrone itd...

 

 

Slejer sux icon_razz.gif

kaze neko ciji je nik bon jovi pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj rad icon_da.gif

Slejer je prevazidjen poodavno... (mislim, odvazda su i bili pure shit pukeface.gif ) danas su aktuelni bendovi poput Borknagar, Amon Amarth, Arch Enemy, DarkThrone itd...

 

 

Slejer sux icon_razz.gif

Slazem se sa tobom u potpunosti...

...pa sta ako mu je nick bon jovi...bon jovi ima 1000 puta vise kreativnosti nego slejer...

...A uostalom mislis da njih boli dupe sto ih neko pljuje...to se samo vi fanovi vredjate jel ne mozete da podnesete da neko kaze da je Slejer sranje...

...A Kerry i kompanija niti citaju ovo niti ih boli kurac, bitno da valjaju pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko god imao, jos nije shvatio da roditelji nece uvek biti tu da mu daju kinte za sladoled.

Naravno da je bitno da Kerry i ekipa kasiraju dobro, zasluzuju te pare, jel mozda treba posle svega da daju oglas tipa "vodoinstalater trazi posao" ?

 

smaranje banalnostima.

a to sto kao "nerviras" fanove, ne nerviras ti brate nikoga, samo pokazujes koliko si razmazen i neizivljen.

sta ce ti sve ovo? Ne volis slayer, ok, stani tu, nemoj ispadati seljachina bez potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...