Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sad tek vidim onu raspravu na prethodnoj strani..nije u redu. no.gif

Slayer je sinonim za agresivnu muziku i vi bon jovi ili hamerfall fanovi morate shvatiti da nije sva muzika ista.Ok, ne svidja vam se njihova muzika i mislite to sto mislite ali ovako se klinacki ponasati je smesno..preteraste ga.

Da li vam smeta sto imaju toliko fanova? icon_confused.gif

Pa oni postoje preko 20 godina i manje/vise nisu promenili svoj zvuk poput metallice recimo.To nije mala stvar i da, IMA ljudi koji to cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve, sve al gde me sa HammerFallom ukrstiste...

Slayer je sinonim za agresivnu muziku

I sam znas da ima 100 puta agresivnijih bendova...

@Chmarbrejker: Можеш да попушиш свима који слушају Слејер! Иди, детенце, слушај Гамареј и дркај на девојчице које слушају Хемерфол

Odlicno...uvredio sam jos jednog metalca koji smatra da vishe od slayera ne moze da ide...

A upravo zbog onoga sto sam boldovao se gadim slayer fanova...sto mislite da ste sad opasni sto slusate opasan band a da su svi ostali za decu...kao i oni iz metal hammera koji pljuvase po progu...sta progresivci mogu da odsviraju King ne moze ni da zamisli...ti tvoji komentari tipa detence mene uopste ne vredjaju...ako ti je to bio cilj...idem ja da slusam Gamma Ray a ti se malo preispitaj...zreli i odrasli metalcu...

 

Another one to my list...

Share this post


Link to post
Share on other sites

covece......nije fazon u tehnici sviranja, i znam da ima milion agresivnijih bendova ali ponovicu:oni su sinonim..sta je bio 'Reign in Blood 86-te?

 

Jbt, ako mi se slusa nesto kulturnije pusticu Symphony X..jedan od mojih omiljenijih bendova.Ako hocu krljanje, pusticu Slayer.

Ti sad spominjes Kinga i njegovu tehniku sviranja.. icon_smile.gificon_smile.gificon_rolleyes.gif

Slayer muzika se ne odlikuje solazama od 3 minuta, oni nisu progressive zar ne??Njihova muzika se odlikuje agresivnoscu..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas, postojalo je mnogo drugih Thrash bendova '86...nadam se da si cuo Kreatorov debi album Endless Pain ili sledeci Pleasure to Kill...ili Sodomov Obsessed by Cruelty...ili Destructionov Eternal Devastation...Slayer nije nista vise agresivan od njih...a ipak je on simbol agresivnosti...zato sto ih ima po svim metal hammerima...tu su gde su samo zato sto se ne skidaju sa MTV-a...najagresivniji su od tih bendova koje publika kojoj zvacu muziku slusa...ajd sad kazi da nisam u pravu, molim te, i videcemo ko ne prihvata istinu...(prihvatam i opciju da ja nisam u pravu, ali onda probajte da me ubedite jacim komentarima nego detence...ko je dovoljno zreo za to, ovo nije zabaviste)

Tehnicki ja ne mrzim slayer...mrzim fanove koji su culi slayer i za dalje ne znaju...skidam ja kapu Reign in Bloodu, i mnogim drugim pesmama ali su jedan suvise precenjen bend i slepi fanovi to ne mogu da ukapiraju...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja nameru da tebe ubedjujem u bilo sta, slusam ja i Kreator i ostale thrash bendove. A znaci razlog zbog kojeg mrzis Slayer je "sto se ne skidaju sa MTVa"..kakve to veze ima sa samim bendom?

Ako ja kazem da su oni sinonim za agresivan zvuk ne mislim da su oni najagresivniji bend na svetu, to je valjda jasno.

Normalno je da ce ih neki ljudi mrzeti, pa i ja mrzim metallicu pa sta?

Stvar je u tome da svaki bend ima svoj stil koji ce se nekom dopasti a nekome ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u predhodnom postu rekao da ja apsolutno ne mrzim slayer...jednostavno ne volim...Ok je sto ti kazes da je sinonim za agresiju ali vecina ljudi zivi sa ubedjenjem da oni upravo jesu najagresivniji bend...sto je naravno daleko od istine...

...a ovo za MTV znao sam da ces odmah da izvrnes...rekao sam da su sinonim za ag. upravo zato sto su najpopularniji...da je Kreator bio u istoj poziciji oni bi bili sinonim...kapiras sinonimom su ih prozvali fanovi koji su samo slayer i chuli...

Mozda neslaganje nastaje upravo u tome sto meni oni nisu sinonim ni za sta...

A na prosloj strani sam ispljuvan samo zato sto sam pljuvao po nekoj ruznoj i neukusnoj zajebanciji...ono za dan slayera...koja je meni zaista glupa i nimalo smesna...

I da se razumemo ja sam na ovom topicu jedino rekao kako me God Hates...smara i da je Bon Jovi Kreativniji...sve ostalo je bilo upuceno na racun fanova...tako da molim lepo...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...ja sam video War Ensembly,neki medlay Raining Blood_Black Magic i jos jedan live...ne znam koji bese...da ne pominjem to sto su bili kod Margere na showu...how low can you go?

Btw, i Kreator je sinonim za agresivu

Extreme Agression!!!

Ostalo su sitnice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve, sve al gde me sa HammerFallom ukrstiste...

 

I sam znas da ima 100 puta agresivnijih bendova...

 

Odlicno...uvredio sam jos jednog metalca koji smatra da vishe od slayera ne moze da ide...

A upravo zbog onoga sto sam boldovao se gadim slayer fanova...sto mislite da ste sad opasni sto slusate opasan band a da su svi ostali za decu...kao i oni iz metal hammera koji pljuvase po progu...sta progresivci mogu da odsviraju King ne moze ni da zamisli...ti tvoji komentari tipa detence mene uopste ne vredjaju...ako ti je to bio cilj...idem ja da slusam Gamma Ray a ti se malo preispitaj...zreli i odrasli metalcu...

 

Another one to my list...

Ako se neko ovde pravi da je opaki metalac, to si ti. Ko se josh na ovoj temi kurchi time da je chuo za Kreator, Sodom i Destruction? Wow! Svi ti se divimo, mi inace slusamo samo Slayer i mislimo da je sve ostalo sranje... Za te tvoje opake bendove nikad nisam chuo icon_smile.gif ...

Znaci ne znam sta planiras da postignes pljuvanjem Slayera, ali cinjenica je da je Slayer bio inspiracija za sve bendove koje si naveo... Nemachki thrash je nastao najvise pod uticajem Slayera.

Btw. Ne znam za choveka koji slusa Slayer, a u isto vreme pljuje sve druge thrash bendove. Uglavnom sechenje vena na Slayer najcesce povlachi za sobom i lozenje na teutonski thrash...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer je precenjen bend u svakom pogledu, ljudi ih vole zbog imidza i pojave, a sto se tice muzike izdali su par dobrih albuma, a ostalo je samo jedno stancanje i ponavljanje , cinjenica da toliko dugo nisu izdali album, pokazuje koliko su ostali bez ideje, ipak ne mozes toliko dugo da se kopiras, a pritom da ostanes originalan, promena bi im stvarno dobro dosla.. no.gif

 

Nemacki thrash je nastao kad i Slayer tako da nisu bili neka inspiracija... wallbash.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemacki thrash je nastao kad i Slayer tako da nisu bili neka inspiracija... wallbash.gif

Slayer nikako nije za pljuvanje, ne kazem da su najbrutalniji ili najbolji (koga boli kurac ko je najbrutalniji icon_smile.gif ), ali su legende... Svako ce ovo drugo da odredi prema sopstvenom ukusu... Ili ako je cigan, gledace da mu omiljeni bend bude shto nepoznatiji, kako bi ljudi mogli da kazu za njega da je iskren i underground icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...

Kreatorov Endless Pain je izashao 1985. godine. Sodomov Obsessed by Cruelty izashao je 1986. godine. Slayer-ov Show No Mercy je izashao, ni 5 ni 6 nego 1983. godine evotigana.gif ! U isto vreme icon_smile.gif ?

Btw. ako si imalo slushao Slayer i uporedjivao to sa nemachkim thrashom, shvatices o kakvim uticajima pricham. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo cu reci da je Slayer bend koji izuzetno cenim i da cu ih uvek slusati..doduse, sada ih manje slusam ali povremeno se pusti "Necrophiliac".. icon_rockdevil.gif

 

sta ja znam, kod mene nije u pitanju nikakav imidz, kada sam pocinjao da ih slusam, na samom pocetku moje metal karijere, nisam imao pojma ko su ili kako izgledaju..imao sam samo jedan best of piratski CD i znam da su me njihovi rifovi potpuno sludili a Tomov vokal je jedan od najoriginalnijih i najzanimljivijih/zlocestijih na sceni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opushteno icon_wink.gif ... Mene samo nervira to shto neki ljudi idu iz krajnosti u krajnost... Nikako ne mozes da kazes da je Slayer sranje, to je kao da si rekao da je pola thrash bendova sranje (jer jebeno liche na Slayer). Kapiram da postoje dve vrste tzv "opakih metalaca". Jedna ce da kaze da je Slayer najjaci i da je sve ostalo sranje, a druga ce da kaze da je Slayer mainstream govno i da je isfuran, a da je neko levo mudo zakon...

Sachuvajte svoj ukus ili shta vec za sebe, bole nas patke da slushamo kako neko pljuje bend o kome ne zna apsolutno nishta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...