Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Cover mi se uopste ne svidja...lici na ono "Seasons In The Abyss" sranje od covera.Ali neka bude cover isto sranje,a da album budu barem upola dobar kao "Seasons"...

Sto vise slusam ovu "Jihad" sve mi se vise svidja...ima dobar srednji deo.Super riff.Ali "Eyes Of The Insane" mi nikako ne ulazi u usi...

Meni nishta ne ulazi u ushi sem Culta...Ove 2 ostale pesme su mi blaga katastrofa... icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

01. South of Heaven

02. Silent Scream

03. War Ensemble

04. Blood Red

05. Cult

06. Disciple

07. Mandatory Suicide

08. Seasons in the Abyss

09. Chemical Warfare

10. Dead Skin Mask

11. Hell Awaits

12. Raining Blood

13. Antichrist

14. Angel of Death

 

nista novo...

Nista novo,ali jebacki dobro. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu reci da mi se i Jihad strasno uvukla u uvo.Odlicna stvar.Pogotovo onaj srednji deo.Sjajan rif.Odlicna pesma.

Za Cult sam rekao vec mnogo puta i necu ponavljati.

Eye Of The Insane mi se ne svidja...dobar je refren,ali pesma u principu nije nista posebno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo vas nju wave . . .

 

slayer je . . .

zapravo KK je tolka gejcina, da je to neopisivo

 

posle Seasona SLAYER ne vredi slusati

 

 

*********************************************

 

"cepam pivo,slusam jihad i blejim na trgu"

 

jea

 

palite se na jihad, dok narod gine od njega dole

a slayera nek je sramota sto peva o takvom sljamu

slusacete vi jihad, al uzivo!

samo nastavite tako . . . no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu reci da mi se i Jihad strasno uvukla u uvo.Odlicna stvar.Pogotovo onaj srednji deo.Sjajan rif.Odlicna pesma.

Za Cult sam rekao vec mnogo puta i necu ponavljati.

Eye Of The Insane mi se ne svidja...dobar je refren,ali pesma u principu nije nista posebno.

ma i ta je dobra, ali je u zaledju one druge dve!

 

PS: ima system of a down refren! icon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Blasphemer: Da, izgleda da nismo dovoljno iskreni zato sto nam se svidja novi Slayer  icon_cry.gif ...

Oh ne...to je taj spust...verujem da se i Blasphemer kao i ja oseca neverovatno povredjeno...

Vama bi se svidjao Slayer i da izdaju Emo/Metal Core(od cega nisu daleko)...pitam se zasto?

 

"cepam pivo,slusam jihad i blejim na trgu"

 

jea

 

palite se na jihad, dok narod gine od njega dole

a slayera nek je sramota sto peva o takvom sljamu

slusacete vi jihad, al uzivo!

samo nastavite tako . . .

 

Skroz se slazem s tim...pickice iz Slayera nisu ni videli kako izgleda i rat...a pale se na isti kao napaljeni tinejdzeri...ali ja i ti smo suvise mladi...videces ti stvari njihovim ocima kad jos malo porastes i slusas Slayer Metallicu i Panteru...nista sem toga nije muzika...zasto bi inace neko slusao ista drugo?

EDIT : @ Blasphemer : Ne znam koje si godiste ali cim ne volis Slayer znaci da si n00b...nemoj da se ljutis ako sam te mnogo podmladio icon_smile.gif

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,i ja sam fan,ali me to ne sprecava da budem objektivan.I ne trudite se da meni nesto objasnjavate,o kvalitetu tog albuma - boli me kurac.Closed minded sam,i to mi se sa godinama sve vise svidja.Imam ja pametnija posla u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne slusas Slayer ili ti se ne svidja novi album ti to slobodno napisi, ali nemoj da kenjas nekome ko je rekao da mu se svidja... U tvom slucaju (posto uopste ne gotivis Slayer) ne vidim poentu postovanja na ovoj temi. Samo pravish spamove i pokushavash nekoga da iznervirash...

Novi Slayer ce biti bolji od GHUA. Vishe lichi na stari Slayer. Jihad je DO JAJA pesma musik19.gifpivopije.gif ! Koga boli kurac za text...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...