Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

cut bre tu megi icon_smile.gif

iskreno sto neko ne procita od vas bilo koji tekst sabbata i uporedi ga sa bilo kojim slayerovim koji je deset puta poznatiji bend a ima deset puta losije tekstove od ovog pomenutog benda.Fakticki u odnosu na Sabbat tekstovi su mu 0

Edited by Warrior Of Ice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina textova slayera su klasichni thrash tekstovi i ne vidim nikakvu nauku koju bih izvukao iz njih. Najkvalitetniji tekstovi su sa "Seasons" tu nema dileme IMHO. Sa "Divine" tu i tamo. Ali Slayer osim po mozda eksplicitnosti svojih lyricsa sigurno nije preko njih privukao neku paznju na sebe, vec jebachkim riffovima i songwritingom+ Araying glas koji peva te iste lyricse, koji su im inache sve gori i gori i detinji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina textova slayera su klasichni thrash tekstovi i ne vidim nikakvu nauku koju bih izvukao iz njih. Najkvalitetniji tekstovi su sa "Seasons" tu nema dileme IMHO. Sa "Divine" tu i tamo. Ali Slayer osim po mozda eksplicitnosti svojih lyricsa sigurno nije preko njih privukao neku paznju na sebe, vec jebachkim riffovima i songwritingom+ Araying glas koji peva te iste lyricse, koji su im inache sve gori i gori i detinji.

Relativno se slazem sa tobom.Jesu privukli paznju zahvaljujuci pre svega muzici,a tekstovima sa provokativne strane.Ali reci da su im tekstovi shit,je stvarno glupo."South of heaven" je prepun odlicnih tekstova (npr. "Read Between The Lies" i "Mandatory Suicide"),takodjer "Seasons..." (da ne nabrajam,ali ja bih nekako istakao "Expendable Youth"),na "Diabolus In Musica" ima zaista odlicnih tekstova ("Point","Screaming From The Sky","Stain Of Mind") ... da skratim pricu,slazem se da imaju tipicne thrash tekstove,slazem se da nisu "Rat i mir" heavy metal muzike,ali reci da su sranje nema veze sa vezom.

 

Arayini tekstovi su odlicni...bolje da ih on stalno pise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekstovi jesu vrlo bitna stavka ali nekima to nije vazno vec isticu samo muziku i to je vrlo bezveze.Slayer ima ispade ali zato ima i dobrih lyrica...IPAK JE TO SSSSSLLLLLLAAAAYYYEEEEERRRRR!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da...neka rastrgnu ja i dalje mislim da je precenjen...ne poricem njihov kvalitet(u pojedinim trenucima) i njihov uticaj na mnoge ali stvarno mislim da su precenjeni...a nervira me sto to niko nece da prizna...ja priznajem isto za bendove koje volim a koji su precenjeni...

Znam...Slayer i Seka Aleksic fanovi su najgori...ali ipak ovo je forum...a ja iznosim svoja skromna misljenja...

Inace rastrzali su me pre nekoliko strana...da nije bilo te rasprave ova tema bi bila na strani 2...

I Dragonforce jeste brzi od Slayera...i ne vidim kako to neko moze da porekne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebo te, znaci nisam bio na ovom forumu mesecima i kao ajde da vidim, kad ono ovaj lik i dalje tupi jednu te istu frustriranu prichu. Stvarno je neverovatan covek.

 

samo ti nastavi da razmisljas o slayer-ima, upravo to definise njihove kriticare. Jednostavno ti si napolju, mi smo unutra.

 

btw, pozdrav svima icon_wink.gif

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebo te, znaci nisam bio na ovom forumu mesecima i kao ajde da vidim, kad ono ovaj lik i dalje tupi jednu te istu frustriranu prichu. Stvarno je neverovatan covek.

 

samo ti nastavi da razmisljas o slayer-ima, upravo to definise njihove kriticare. Jednostavno ti si napolju, mi smo unutra.

 

btw, pozdrav svima icon_wink.gif

Taman sam pomislio da si nestao za stalno.Welcome back. icon_biggrin.gif

 

Kao sto vidis, sve se menja, osim YUM-a.. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebo te, znaci nisam bio na ovom forumu mesecima i kao ajde da vidim, kad ono ovaj lik i dalje tupi jednu te istu frustriranu prichu. Stvarno je neverovatan covek.

 

samo ti nastavi da razmisljas o slayer-ima, upravo to definise njihove kriticare. Jednostavno ti si napolju, mi smo unutra.

 

btw, pozdrav svima icon_wink.gif

Jebi ga...ti uvek pogodis kad pocnem istu pricu...evo ajde svecano necu vise nista da napisem ovamo...(osim ako me neko ne iznervira il nesto vanredno)

@Starbreaker: Po koji put vise Dragonforce?!?

Ovde ljudi stalno forsiraju neke bendove...zasto to onda ne mogu i ja...zasto ti imas ovo za Holy Wars u potpisu...?I zar ovo tvoje :

Tekstovi jesu vrlo bitna stavka ali nekima to nije vazno vec isticu samo muziku i to je vrlo bezveze.Slayer ima ispade ali zato ima i dobrih lyrica...IPAK JE TO SSSSSLLLLLLAAAAYYYEEEEERRRRR!!!!!!!!!!

nije skoro isto kao moje...

 

Jednostavno ti si napolju, mi smo unutra.

Dodjite nekad na kaficu...napolju bas lepo vreme...

 

Pozdrav i tebi inace...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da...neka rastrgnu ja i dalje mislim da je precenjen...ne poricem njihov kvalitet(u pojedinim trenucima) i njihov uticaj na mnoge ali stvarno mislim da su precenjeni...a nervira me sto to niko nece da prizna...ja priznajem isto za bendove koje volim a koji su precenjeni...

Znam...Slayer i Seka Aleksic fanovi su najgori...ali ipak ovo je forum...a ja iznosim svoja skromna misljenja...

Inace rastrzali su me pre nekoliko strana...da nije bilo te rasprave ova tema bi bila na strani 2...

I Dragonforce jeste brzi od Slayera...i ne vidim kako to neko moze da porekne...

Ja sam stvarno veliki fan Slayer-a,ali priznajem kada nesto ne valja.Medjutim,nikada se necu sloziti sa komentarima tipa "Precenjeni su".Nisu!Meni isto tako nije jasno kako neko ko je slusao makar tri albuma od Slayer-a moze reci "Oni su kurton,oni su precenjeni".Oni su najveci ekstremni metal bend svih vremena.I to je cinjenica.Koliko god se to vama ne svidjalo.

Dragonforce?Mozda jesu brzi,ali kakve to jebene veze ima?U ovo vreme postoji gomila bendova koji su brzi od Slayer-a.I sta onda?Ali svi su oni bili u caletovim jajima dok su cike definisale ekstremni metal kao pravac,,i davali mu brzinu koji svi sada koriste.

Na kraju krajeva,Dragonforce je samo Dragonforce...a priznaj,koliko je stvarno velika ta jednostavna rec Slayer?Gigantska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Starbreaker: Po koji put vise Dragonforce?!?

Ovde ljudi stalno forsiraju neke bendove...zasto to onda ne mogu i ja...zasto ti imas ovo za Holy Wars u potpisu...?I zar ovo tvoje :

 

nije skoro isto kao moje...

 

Ma dobro i ja preterujem volis to i tako to

ajd na pivo pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam stvarno veliki fan Slayer-a,ali priznajem kada nesto ne valja.Medjutim,nikada se necu sloziti sa komentarima tipa "Precenjeni su".Nisu!Meni isto tako nije jasno kako neko ko je slusao makar tri albuma od Slayer-a moze reci "Oni su kurton,oni su precenjeni".Oni su najveci ekstremni metal bend svih vremena.I to je cinjenica.Koliko god se to vama ne svidjalo.

Dragonforce?Mozda jesu brzi,ali kakve to jebene veze ima?U ovo vreme postoji gomila bendova koji su brzi od Slayer-a.I sta onda?Ali svi su oni bili u caletovim jajima dok su cike definisale ekstremni metal kao pravac,,i davali mu brzinu koji svi sada koriste.

Na kraju krajeva,Dragonforce je samo Dragonforce...a priznaj,koliko je stvarno velika ta jednostavna rec Slayer?Gigantska.

Ma brate razumem ja to...slusao sam stvarno vise albuma Slayera ali jednostavno ne svidja mi se...sta da se radi...ne poricem oni jesu najvece ime i slagao se ja s tim ili ne ne mogu da poreknem...po meni je to nezasluzeno ali nije ni bitno oni su sebi napravili ime i cast im i slava na tome...

Za Dragonforce sam se zezao...i to je veoma precenjen bend...ja ga volim ali priznajem da sem brzine oni nemaju nista drugo atraktivno sto vec nije vidjeno...

Za definisanje slazem se da je tu bio Slayer ali ne samo Slayer....to je ono sto mene nervira...

Sto rece Dex ajdmo svi na pivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za definisanje slazem se da je tu bio Slayer ali ne samo Slayer....to je ono sto mene nervira...

Jeste tako... SLayer jeste definisao metal, ali nije to sam uradio...

 

Sta bi sa Metallica, Iron Maiden i najbitnijih nam Judas Priest i Black Sabbath?

 

da se ne lazemo ali da JP nije umesao svoje papke (kao i IM) kakva bi scena danas bila...

 

Slayer i Possessed su verovatno najvise uticali na Death metal scenu,

Venom na Black, Iron Maiden na heavy a JP na kompletnu scenu...

(ne mora da znaci da je tako, ali opet ima istine i u ovome)

 

Najvise me nervira kad mi dodje neki bilmez na trgu i kaze:

"Jebem ti ja Judas Priest i Iron Maiden, oni su kurac, Slayer je najbolj!!!"

 

Da li se taj lik nekad informisao koji su gospodinu Kingu omiljeni bendovi i koji su najvise uticaja imali na njega?

 

Judas Priset i Iron Maiden...

 

Svi veliki bendovi jednostavno cene ova dva benda i vecini njima su Uzor, iako sviraju druge pravce...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste tako... SLayer jeste definisao metal, ali nije to sam uradio...

 

Sta bi sa Metallica, Iron Maiden i najbitnijih nam Judas Priest i Black Sabbath?

 

da se ne lazemo ali da JP nije umesao svoje papke (kao i IM) kakva bi scena danas bila...

 

Slayer i Possessed su verovatno najvise uticali na Death metal scenu,

Venom na Black, Iron Maiden na heavy a JP na kompletnu scenu...

(ne mora da znaci da je tako, ali opet ima istine i u ovome)

 

Najvise me nervira kad mi dodje neki bilmez na trgu i kaze:

"Jebem ti ja Judas Priest i Iron Maiden, oni su kurac, Slayer je najbolj!!!"

 

Da li se taj lik nekad informisao koji su gospodinu Kingu omiljeni bendovi i koji su najvise uticaja imali na njega?

 

Judas Priset i Iron Maiden...

 

Svi veliki bendovi jednostavno cene ova dva benda i vecini njima su Uzor, iako sviraju druge pravce...

Jebem vas bukvalne,ja sam rekao da je Slayer najveci ekstremni metal bend svih vremena,i da su definisali ekstremni metal kakav svi volimo.Definisali,ne zaceli.

Jebiga,ako cemo sada o onome ko je sta pre radio i ko je sta zaceo,onda su sve zaceli pitekantropi koji su lupali kostima po lobanjama.

Black Sabbath je prvi,i tacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...