Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Malo sutra...pre Metallice je bilo nekoliko odlicnih koncerata...prvi je "probio led" Motorhead 2002. godine.

Mislim da za sada koncerata ima sasvim dovoljno (cak i previse ako se keshovina uzme u obzir,ali svako ide na ono sto ga interesuje pa je ok),i da vise i nije potrebno posto bi opala posecenost.

 

Ali ovo je Slayer tema,pa pricajmo o Slayer-u.

 

Stavio sam da se skida DVD "Monsters Of Rock '94"...tu su svirali "Mind Control",vrlo neobicno i interesantno.I za skidanje. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da ima SADA koncerata kod nas, ali opet smo i dalje gladni mnogih bendova koje bi voleli da vidimo, a pitanje je stvarno da li ce i kada ce posetiti i nasu zemlju :D

 

No opet...znadem kako je...

Period osnovne, srednje..pocetak faxa...sva ona mastanja i ludnice u glavi "jednog dana cu ovo, jednog dana cu ono"...a sad se krpi dinar za dinarom da bi se prezivela svakodnevnica ( u koju ubrajam i fax i sve ostalo...) a plus i koncerti i zelje za istima...

 

ALI... opet ukusi su razliciti i zanrovi metala su dosta razliciti, sto je i dobro..za svakoga po nesto :D

 

BAR nesto...

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sastoji se naravno, ali bi rado posecivao koncerte kao i bilo koji drugi rock/metal spektakl kad su tamo mnogo vece MNOGO VECE sanse nego ovde... Realno?

 

 

 

nije. beograd trenutno ima vise rock/metal koncerata nego San Francisco i Sacramento zajedno.

 

 

 

lemmy: odakle skidas taj DVD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sutra...pre Metallice je bilo nekoliko odlicnih koncerata...prvi je "probio led" Motorhead 2002. godine.

Mislim da za sada koncerata ima sasvim dovoljno (cak i previse ako se keshovina uzme u obzir,ali svako ide na ono sto ga interesuje pa je ok),i da vise i nije potrebno posto bi opala posecenost.

 

Ali ovo je Slayer tema,pa pricajmo o Slayer-u.

 

Stavio sam da se skida DVD "Monsters Of Rock '94"...tu su svirali "Mind Control",vrlo neobicno i interesantno.I za skidanje. :da:

Слажем се за Мотор'ед.

А што се тиче Слејера, мислим да сам видео тај део концерта кад су свирали "Контролу ума". Изненађен пријатно бејах ја. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lemmy: odakle skidas taj DVD?

 

Sa rapidshare-a.

 

Слажем се за Мотор'ед.

А што се тиче Слејера, мислим да сам видео тај део концерта кад су свирали "Контролу ума". Изненађен пријатно бејах ја. :bigblue:

 

Nema sta da se slazes,to je cinjenica.

Nisam gledao koncertu,videcu.Ima 25 partova,zavrsicu uskoro pa cu videti na sta to lici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije. beograd trenutno ima vise rock/metal koncerata nego San Francisco i Sacramento zajedno.

lemmy: odakle skidas taj DVD?

ne mogu da verujem...

moj jebeni karlsruhe sa okolinom ima vise koncerata od beograda

evo u poslednjih 3 meseca:

aerosmith

thin lizzy

2*sinner

maiden

dying fetus

JBO

(sodom

fintroll)- ne znam kad su tachno svirali

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece,Nemacka i Srbija....razlika do jaja,nema veze koji je grad u pitanju.Ajde budite realni ljudi.

pa ne ona kaze da sakramento i San Frisco imaju manje koncerata od beograda

i onda ja kazem da je to nemoguce jer u mom (u poredjenju sa san franciscom) SELU

imam vishe od beograda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,i mene ta izjava vezana za Kaliforniju malo cudi,ali ako cura kaze da je tako onda jebati ga...ipak zivi tamo pa je upucenija od nas.Iako,Tanja je to,ne treba njoj uvek 100% verovati. :da:

 

Evo vam link za ovaj live Monsters Of Rock koji skidam:

 

Slayer - Monsters Of Rock 1994

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne ona kaze da sakramento i San Frisco imaju manje koncerata od beograda

i onda ja kazem da je to nemoguce jer u mom (u poredjenju sa san franciscom) SELU

imam vishe od beograda...

Врло је могуће и вероватно да у селу у Немачкој има више МЕТАЛ свирки него у Фриску. Мада, Фриско и није претерано велики град, милионче или два.

Share this post


Link to post
Share on other sites

frisko nije veliki grad? :)

 

 

to jeste, ako se uzme u obzir da se Friskom po karti smatra ona shacica solitera na obali, ali gdje je Juzni, Zapadni Frisko? Presidio, i Golden Gate opstine? elem, trk sad na ticketmaster.com pa vidite koliko cega ima U ODNOSU na Beograd ili sto kolega pominje Svabiju.

imaju pozorista i opere, i trupe i mjuzikli, i kantri koncerti - svega ima..

 

ali rock/metal desavanja..?? ima i toga ali ne toliko koliko se smatra. i to su uglavnom neki lijevi nu-metal, punkic rockic tralala bendovi, lokalni bajkeri i sl. Dzastin Timberlejka ima na tone i tako.

 

 

 

i da ne smaram vise, i da ne smarate vise..

fala koleZi lemiju za linak.. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Врло је могуће и вероватно да у селу у Немачкој има више МЕТАЛ свирки него у Фриску. Мада, Фриско и није претерано велики град, милионче или два.

pa pazi karlsruhe se iako nema vise od 300.000 stanovnika smatra velegradom, jer se u njemu nalace vaze savezne institucije kao sto je savezni ustavni sud i savezni vrhovni sud(grad se u zargonu naziva rezidencijom prava)

ali ipak do pre dve tri godine nije bilo toliko koncerata kao sada...

 

frisko nije veliki grad? :)

to jeste, ako se uzme u obzir da se Friskom po karti smatra ona shacica solitera na obali, ali gdje je Juzni, Zapadni Frisko? Presidio, i Golden Gate opstine? elem, trk sad na ticketmaster.com pa vidite koliko cega ima U ODNOSU na Beograd ili sto kolega pominje Svabiju.

imaju pozorista i opere, i trupe i mjuzikli, i kantri koncerti - svega ima..

 

ali rock/metal desavanja..?? ima i toga ali ne toliko koliko se smatra. i to su uglavnom neki lijevi nu-metal, punkic rockic tralala bendovi, lokalni bajkeri i sl. Dzastin Timberlejka ima na tone i tako.

i da ne smaram vise, i da ne smarate vise..

fala koleZi lemiju za linak.. :da:

ccc

prokleta je amerika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...