Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Imas na drugoj Slayer temi... Onoj o koncertu. :bigblue:

 

"Postovani.

Organizatori koncerta grupe Slayer u Beogradu - Talent Box i Avalon Produkcija odredili su cenu ulaznice za ovaj koncert.

Ulaznica po ceni od 2.500 dinara moci ce se nabaviti vec od 19. marta na svim prodajnim mestima Eventima na Balkanu.

Cena ulaznice je formirana na osnovu sadasnjeg kursa dinara i pretrpece eventualnu promenu samo u slucaju promene kursa dinara.

 

Za jedini nefestivalski nastup grupe Slayer ovog leta ovo je najniza moguca cena ulaznice prilagodjena standardu nase zemlje.

 

Kako je ovo jedini koncert Slayera na Balkanu ovog leta ocekuje se dolazak velikog broja fanova Slayera iz Slovenije, Bugarske, Makedonije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine...

 

Broj karata ce biti ogranicen zbog kapaciteta Tasmajdana.

 

S postovanjem

Maja Pasuljevic

Talent Box"

 

This post has been edited by Frubi666: 29 minutes ago

 

 

--------------------

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveci problem je sto ovaj forum moderise blasfemicni Slayeromrzac,veoma cudan covek koji voli odlicne riffove a pri tom ne voli najvece...on je problem! :D

Слејеромрзац? Нисам, само их не волим толико као ви остали.

 

СМЕНИТЕ МЕ, буахахахаха! :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste puno ali je bilo za ocekivati... svi drkaju na slayer isto ko i na maidene...

 

upad na kreator je bio 1500... a araya i ekipa mogu samo da im duvaju sto se mene tice...

 

ne kazem da je slayer los ali meni dolaze tek posle nemaca :rockdevil: (kreator, tankard, destruction, sodom)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tebe tice...po velicini,popularnosti,kvalitetu i globalnom uticaju na scenu,Slayer jeste u rangu Maidena i daleko ispred Kreatora,i svih ostalih nemackih bendova koje si naveo i to zajedno.Prema tome,cena je savim korektna i logicna.

 

Ti imas pricu tipa:"Kako to da je Metallica skuplja od Onslughta,kada se meni Onslaught vise svidja?" Glupost.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

цена ко за металику јел тако беше хаха

очекивана цена.

а ја бих концерт ипак на офкином стадиону хаха некако ми је много добар за концерте хаха

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tebe tice...po velicini,popularnosti,kvalitetu i globalnom uticaju na scenu,Slayer jeste u rangu Maidena i daleko ispred Kreatora,i svih ostalih nemackih bendova koje si naveo i to zajedno.Prema tome,cena je savim korektna i logicna.

 

Ti imas pricu tipa:"Kako to da je Metallica skuplja od Onslughta,kada se meni Onslaught vise svidja?" Glupost.

 

po velicini, popularnosti i globalnom uticaju jesu mnogo veci i tu nema sta da se raspravlja ... a kvalitet je subjektivan... a ja i jesam rekao svoje subjektivno misljenje.

 

ne znam odakle ti ta "moja prica" ... glupost je to sto si rekao da su veci nego ta 4 nemacka benda zajedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i jesu veci...i to je cinjenica. :da:

 

Komparacije medju kvalitetnim bendovima u smislu koji je bolji,jesu subjektivna stvar.

 

Tvoja prica nije bila bukvalno takva,ali je to poenta.Ti si rekao sledece:

 

 

upad na kreator je bio 1500... a araya i ekipa mogu samo da im duvaju sto se mene tice...

 

Dakle,rekao si upravo to.Na kraju krajeva,ako smo svi zajedno zakljucili da je Slayer veci,popularniji i uticajniji bend,onda je stverno glupo raspravljati o tome kako mogu biti skuplji od npr.Kreatora i zbog cega je cena karte takva kakva jeste.Neka je,i treba da bude takva cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer neko nabavio karte? Ja obisao nekoliko lokacija u gradu i nigde nema, dom omladine se renovira, a u IPS-u mi rekli da im jos nista nije stiglo, moram da kupim kartu dok jos imam para! :zuba:

 

:pivopije:

Edited by Tihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas rezervisao u Platou...mogu vec sutra po nju otici,ali necu biti u gradu pa cu u narednim danima svratiti.

Štampaju ulaznice (eventim) ili će sutra da stignu ulaznice u Plato?

Edited by Max

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...