Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uh sad sam skinuo tu novu stvar, šta reći, i za očekivati je da bude takva. Odlična, desetka.

Mislim da oni najmanje glume da su sumanuti i ludi. King pogotovo. Njegove solaže su uvek umobolne, morbidne, opake, asimetrične i naizgled nasumično i bezveze odsvirane, a onda taj momak odsvira to sve isto uživo. Njima ne treba šminka, maske ili klavijature. Njima ne trebaju dugački uvodi koji zvuče kao iz nekog horor filma, sve je kratko, sabijeno, eksplozivno i veoma veoma agresivno. Slayer is eternal. Kad malo vratim film, oni uopšte nemaju loš full-length album, a meni lično veoma veoma odgovara ovaj prizvuk crossovera koji ja čujem od God Hates Us All a na poslednjoj ploči pogotovo. Ok, to ja čujem, ko zna ima li ga uopšte. Ja čujem i samo jednu pesmu kad slušam Christ Illusion, sve zvuči kompaktno i u istom dahu, ja ne osetim kad prodju tih 40 minuta, jer meni taj album traje 4 minute, brzo prodje pa moram ponovo da ga pustim. Nikad nisu izdali, nikad nisu izašli iz podruma underground kulture, nikad nisu otvoreno pokazali da sve rade samo zbog para, iako su eksperimentisali sa aranžmanima i zvukom ostali su uvek isti. Slayer.

Edited by Shaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

My nigga!! :pivopije: Jos samo kad bi neki to shvatili.

 

ma da, vidiš da sam i majicu napravio, da plašim decu po kraju...

Negde je Jan Skot pričao, pre mnoooogo godina, kad je komentarisao njihov imidž i ismevanje glam rokera, nešto tipa, "mi možemo ceo dan da provedemo u odeći u kojoj smo na sceni, jer smo to mi, ljudi iz andergraunda, ljudi iz klubova, klinci iz predgradja, ajd neka oni izdrže s tim frizurama i imidžom bar 24 sata..." da to beše u Immitation of Life:

Bands dress like women, with hairspray and lace

I'd pass an image law, stick it in their face

Let's see how long they keep dressing this way

Wearing this image twenty four hours a day ...

 

Ja te glam rokere vidim i danas, samo se malo ucrnili, od Kiss-a do Immortal-a, sličan autfit, ne kažem da nema dobrih blek metal albuma, ali, meni lično, dosadi brzo tematika, manje više uvek ista, spotovi Dimuborgira su mi malo smešni, mislim, ko se još uopte plaši ičega, šiljci i okrenuti krstovi na sve strane, to je malo lakrdijaški, eto baš oni na poslednjim pločama i zvuče onako, podnošljivo, ali zato izgledaju potpuno nepodnošljivo, ja sam ipak za potpuno prirodniji i neobavezniji izgled, ali da li bi blek metal bendovi bili baš takav blekmetal bez te scenografije? Kažu neki da je Sleju pregazilo vreme, da su mnogo matori i odsvirali svoje, a King lepo kaže:

 

"Norwegian black metal is shit. I don't understand why they [Norwegian black metal musicians] think they must kill someone in order to improve their music. Go home and practice your instruments instead! I don't get it. I don't need to kill anyone so that young musicians will look up to me as a role model."

Edited by Shaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...