Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne znam da li rade shipping za Srbiju....ne pise nista...

Da ne spamujem ovde bezveze posaljite na PM ako znate je li neko vec narucivao preko neta i kako to ide...

THX

Edited by empnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Врло, врло гласно и енергично.

Мислим, ово просто обожавам - како, буквално, бије бубњеве!

Јбг, колико год да волим ову тројицу и колико год да ценим Бостафа (и друге) - једини Slayer бубњар ми је Ломбардо.

Одувек.

Заувек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji album svih vremena God hates us aaaaaaalllllll! :rockdevil:

 

Imaš još dosta toga da odslušaš očigledno :da:

 

 

I dalje ne volim Slejer.

 

Postoje mesta za takve kao što si ti, sigurna sam. Thrash fanovi koji ne mogu da ih smisle. Ni moja sestra nikada neće smisliti Slayer. Ali ne znam koji ti problem bi da objaviš to na Slayer temi (... opet), vidiš sad koliko je ljudi moralo da kuca po celu rečenicu i više zbog tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni mene nisu ubedili :D

 

 

Treba biti baš veoma veoma dokon pa pisati ovakve postove.

U čemu je svrha pojaviti se na nekom podforumu i pisati kako je muzika o kom je taj podforum sranje?

Višak vremena?

Višak energije?

Dokolica?

Nema nigde nikakvih granica, treba biti potpuno slobodan u izboru mozuke i umetnosti uopšte. Ako voliš Seku i cecu, slušaj ih sasvim slobodno i uživaj u tome, i ima jedan čovek na planeti koji ti neće zameriti - a to sam ja, ako ne voliš Slayer, nemoj nas svaki dan podsećati, jer to je besmisleno, mi ovde afirmišemo neke stavove i muzičke ukuse na ovoj temi, razmenjujemo utiske i na kraju neki od nas tu muziku slušaju veći deo svog života, a kritikovati vrednosne sudove moguće je raditi do beskraja, u redu ne voliš Slayer, ali malo je dosadno to stalno pisati i napominjati, ne voliš ni thrash, okej, pa nisam ti ja kriv, pa ni ne postoji ni thrash ni black ni death metal, to su samo ljudi izmislili da bi lakše klasifikovali način sviranja, da bi klasifikovali muziku, inače postoji samo muzika, muzika koja ti se dopada pa onda sa ljudima pričaš o tome, ili ti se ne dopada pa onda ne ideš na te teme kao što ja ne idem na Doom & Gothic METAL teme a ne mislim ništa loše ni o toj muzici ni o ljudima koji je slušaju ali bih verovatno 35. dan u mesecu koristio da na Doom & Gothic METAL temama napišem kako ne volim neke od tih grupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...