Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ti si jos super prosao,ti bar imas buklet.Meni uvaljeno neko govno bez booklet-a,tekstova...ko na trafici da sam uzeo.

 

E, ja dolazim juče u Mamut i vidim novi Slayer za 750. Uzmem, otvaram i vidim situaciju kao ti. Otišao sam i vratio im, ja sumnjam da je to promo disk. Nisam dobro osmotrio, ajd ti vidi da li negde na omotu piše "for promotional use only - not for sale".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam se dopao novi album, imate super ponudu u Mamutu, novi album za 800 din. D:

 

-edit- A , vidim prichali ste o tome. Lol ne bi nikad covek rekao da je promo, izgleda ko bash punachan digipack.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

25.06.2010. - Bukurešt, Rumunija u okviru Sonisphere Festivala, potvrđeno na njihovom zvaničnom sajtu. Za Bugarsku još nema ništa, a ni za Rumuniju ni na Sonisphere sajtu, ali ovi su već potvrdili. Ako ne dođu u Bugarsku, Rumunija je najbliža opcija.

 

La Katarg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Clash of the titans repeat turneja bi bila za srcku al nece nasi to da odrade,odnosno nema ko.Treba da se pali preko mada nije to to kao kod kuce medju svojima da zajedno odlepimo.Kao na Exitu 2005 kako smo urlali i plakali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^My thoughts exactly. Meni je zvuk najveci plus ovog albuma. Neje mi mindblowing, al' svakako najbolji Slayer rad od "Divine Intervention"a pa na 'vamo...Ne racunajuci DI, of course.

 

dobro..GHA ima 3 stabilnija hita...mislim na disciple, god send death i bloodline...

mada je opet WPB jachi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lično, bolji mi je od prošlog, od Diabolusa nije...ne znam da li je to do mene, ali nebi mogao ni da ih poredim, nebo i zemlja je razlika među ta dva, po svemu, a od GHUA mi definitivno nije bolji (bar sad) jer sam ga manje puta slušao i jače mi je prirastao srcu. Onako, lično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bih se bas tako izrazio...najmanje velicanstveno odlican bi bio bolji izraz. :D

Beauty through order je definitivno najbolja pesma koju su napravili od 2000.pa na ovamo,i sa recimo te atmosfericnije strane bi se moglo reci da je WPB bolji od prethodnika.Ali sto se tice brzih krljacina,nije.A posto je Slayer pre svega bend velicanstvenog pustosenja,sa te strane i sagledam celine.

 

I prokleti bili sto me terate da poredim ova remek dela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto je to prvi koji si cuo?

 

 

u svakom slucaju izbacen si

Prvi album Slayera koji sam ja cuo je bio Diabolus (ne racunam kompilaciju Seasons of Aggression),pa mi je opet GHUA bolji i vise sam vezan za njega. Sto je tu cudno? Album ubija. Disciple,Threshold,War Zone,New Faith,Bloodline,maestralna Deviance...

 

GTFO GHUA pljuvači. :haha:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi album Slayera koji sam ja cuo je bio Diabolus (ne racunam kompilaciju Seasons of Aggression),pa mi je opet GHUA bolji i vise sam vezan za njega. Sto je tu cudno? Album ubija. Disciple,Threshold,War Zone,New Faith,Bloodline,maestralna Deviance...

 

GTFO GHUA pljuvači. :haha:

 

 

 

 

Alo GHUA lover, rifrešuj avatar ne vidiš se :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...