Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Slazem se sa prethodnim postovima, al i ptanje je da je neko od gitarista otisao posle Seasons-a kako bi danas gledali na sve to. Ja se secam da sam gledao neki live snimak iz tog doba i nije svirao Lombardo i pitali se drugar i ja ko je to. Naravno bili smo klinci ali ono, to vise nije Slayer. Neko drugi svira bubanj, kad ono Bostaph radio posao kako treba. Isto bi bilo i sa drugima. Jedino sto Araya ima karakteristican glas pa bi se to osetilo u promeni. Mada i ja kazem da bez tojice nije to to. Pogotovo sto mi Jeff omiljeni clan u bendu

 

Ja sam i rekao bez ove trojice, bubnjara nisam spomenuo. Lombardo jeste prvi bubnjar i najbolji za Slayer, ali bez njega se i moze nekako. Ova ostala trojica su esencija. Gledati na bini nekog umesto njih je nezamislivo, to nije Slayer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I samo zato sto smo na njih navikli. Ponovo da kazem. Da je neko od njih otisao(mislim gitaristi) negde 92-93- ti bi Slayer tako i naucio i to bi prihvatio, ko i ja milion drugih bendova. Danas kad smo naviknuti na njih tesko je zamisliti drugog. Meni je Megadeth jos uvek 2 Dave-a Friedman i Menza. Tesko prihvatam novog clana u bendu. Slazem se da Slayer nije Slayer bez njih trojice, samo kazem da su ranije menjali niko ne bi oplakivao tog starog clana.

 

Brz oporavak zelim Jeff-u

Edited by heavyervin

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da dodam da nisam osecao da nesto fali bendu kad je Bostaph bio u grupi. Dette je bio malo u grupi zato ga ni ne spominjem

 

Brate ponovo se ne slazem s tobom nimalo!Kad je otisao Lombardo iz protesta nisam slusao Divine nekoliko godina kolko volim tog coveka.Slayer bez ijednog od njih cetvorice je meni kao trn u oku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ponovo se ne slazem s tobom nimalo!Kad je otisao Lombardo iz protesta nisam slusao Divine nekoliko godina kolko volim tog coveka.Slayer bez ijednog od njih cetvorice je meni kao trn u oku...

 

Dvije ključne stvari. :)

Po meni ,koji nijesam uopste sentimentalno vezan za Lombarda,Bostaph je fenomenalno odradio posao,nije se osjetio Lombardov nedostatak ić.

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvije ključne stvari. :)

Po meni ,koji nijesam uopste sentimentalno vezan za Lombarda,Bostaph je fenomenalno odradio posao,nije se osjetio Lombardov nedostatak ić.

 

Da,odlicno.Samo ima jedna sitnica-Bostaph je placenik a Lombardo originalni clan benda iz prve postave jos sa Show no mercy.Kraj price...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste on placenik ali je svirao i radio "posao" kako valja. Naravno da je Slayer bubnjar Lombardo. Ja sam kazao da nisam osetio u zestini pad. Mada mi se albumi posle Seasonsa sve manje svidjaju. Divine je od prvih 5 slabiji ali bolji od svih kasnijih. Po meni. Iako je Lombardo ponovo tu. Ali uzivo je uvek bolje gledati Lombarda. Zivo me zanimaju snimci bez Jeffa. Samo da gledam, bez da slusam pa ce biti cudno

Share this post


Link to post
Share on other sites

You wish :haha:

 

 

Sa strane nekoga ko prvi put slusa Slayer,pustis mu Divine i pustis mu Seasons,ne vjerujem da ce provaliti razliku u bubnjanju. O tome pricam.

 

Mozda neki laik ne vidi razliku.Onda je bilo razlike itekako,pogotovu na live nastupima.Procitajte malo o Lombardovim putesestvijama u periodu dok nije bio u Slejeru i koliko je cenjen u svetu bubnjara i firmi koje proizvode taj instrument.

Slazem se potpuno sa ervinovim opisom odnosa albuma,tako je i meni.Dobre albume izdaju i sada,slusam ih ali nikako da mi se ponovi osecaj kao kada cujem Seasons i South of heaven...

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAYER has recruited Gary Holt from veteran San Francisco Bay Area thrashers EXODUS to be SLAYER's guest guitarist, temporary filling in for Jeff Hanneman who is currently recovering from surgery. Holt will immediately join Tom Araya (bass, vocals), Kerry King (guitar) and Dave Lombardo (drums) for their five-date Australian Soundwave Festival tour that begins February 26.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam u to. Čim su oni rešili da ga zamene, verovatno računaju na to da će se duže oporavljati. Neka; adekvatna je zamena Holt, ali čim se Jeff oporavi što pre nazad u bend; i bilo bi lepo da čujemo da rade na nečemu novom. Mislim, svi veći uveliko najavljuju nove albume, red bi bio da se bar i ovde nešto nagovesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...