Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Preostao je još jedan finalni stadijum, a to je da krene da sluša King Diamond-a u mp3 formatu. Kad se to desi, znaćemo da je gotov.

 

Razmišljao sam da skinem sve u mp3 formatu, onda se setih da mogu to lepo da grebujem sa diskova. Ali da, slažem se sa tvojom konstatacijom :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAYER has recruited Gary Holt from veteran San Francisco Bay Area thrashers EXODUS to be SLAYER's guest guitarist, temporary filling in for Jeff Hanneman who is currently recovering from surgery. Holt is accompanying Tom Araya (bass, vocals), Kerry King (guitar) and Dave Lombardo (drums) on their five-date Australian Soundwave Festival tour, which kicked off today (Saturday, February 26) in Brisbane.

 

The band's setlist was as follows:

 

01. World Painted Blood

02. Hate Worldwide

03. War Ensemble

04. Postmortem

05. Payback

06. Hallowed Point

07. Americon

08. Mandatory Suicide

09. Temptation

10. South Of Heaven

11. Raining Blood

12. Black Magic

13. Angel Of Death

 

-

 

SLAYER has canceled its appearance at the Sydney, Australia stop of the Soundwave festival after the band's basist/vocalist Tom Araya was admitted to the hospital where he will be kept overnight. The Sydney appearance on Sunday, February 27 would have marked SLAYER's second show on the annual festival tour. No further details are currently available regarding Araya's condition or the exact nature of his ailment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno nisu normalni. Šta se ne dovedu u red prvo pa onda neka idu na turneju, ovako kako su počeli zameniće i Toma uspu. Bolje i da su pauzirali ovu godinu sa turnejama, pa da su seli u studio da rade na albumu, opet, manje je cimanje i za njih i za fanove, pa neka ga rade godinu dana, dotle bi se valjda već pokrpili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. Ja mislim da bi trebali da prorede svirke, tj. da izmedju svakog koncerta bude 3-4 dana pauze. Kada zavrse sve zakazane koncerte za ovu godinu, da naprave pauzu od godinu dana, dakle bez koncerata i studija, NICEGA. Dobro, Lombardo ne mora, on je zdrav :mrgreen: Mislim da bi posle sve bilo u redu. Steta bi bilo da prekinu jer je World Painted Blood fantastican album i mislim da jos imaju sta da kazu, i da su daleko od penzije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da imaju sta jos da kazu, posebno u ova sjebana vremena - ali gledajuci ih uzivo, nije to TO. Ne mogu da gledam Slayer bez Jeff-a ili sa Tomom koji ne moze da headbang-uje, onako kako samo on moze. :rockdevil:

Njihov sam fan jos tamo negde od sredine 90-ih, jos od kako sam kupio njihov piratski best of, nemajuci pojma ko je ili sta Slayer, omot mi privukao paznju, a ostalo je istorija. Od tada ih volim i pratim, ali najbolje bi bilo da naprave pauzu, sacekaju da se svi oporave i naprave najpakleniju, najkraviju turneju ikad. Ovo im ne treba. Jeff, King i Tom su Slayer, bez jednog od njih nema Slayer-a.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Njihov sam fan jos tamo negde od sredine 90-ih, jos od kako sam kupio njihov piratski best of

 

Ista stvar :rockdevil:

Na exkurziji '97 u BG kupio za 12 dinara tu kompilaciju. War Ensemble je otvara,odma sam pao na guzicu. Poslije toga kupih Diabolus u HN,taj me je album i navukao na njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista stvar :rockdevil:

Na exkurziji '97 u BG kupio za 12 dinara tu kompilaciju. War Ensemble je otvara,odma sam pao na guzicu. Poslije toga kupih Diabolus u HN,taj me je album i navukao na njih.

 

E jeste, War Ensemble je prva stvar. :haha: Secam kako sam slusao taj cd po ceo dan, kako sam se palio haha.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricate o "Seasons Of Aggression" kompilaciji?Fictional reality je tamo upala takodjer. :rockdevil: I meni je to prvi disk njihov,ali sam Decade Of Aggresion i Seasons In The Abyss imao vec ranije na kasetama.Ja sam Slayer prvi puta cuo tamo negde 95-96,u VJ Svom snagom na 3K.War Ensemble spot.Na guzicu sam pao,secam se da sam zavristao da je to nesto najbolje sto sam u zivotu cuo.

 

Sto se tice ovoga o cemu su pricali Novalis i Prowler,u potpunosti se slazem.Jebiga,ocigledno se ljudi raspadaju,zdravstveno su u totalnom kurcu.Prorediti koncerte,i sve manje se okupirati bendom,pa ce to vreme koje ostane za bend biti zaista maksimalno iskorisceno.Bez poseta bolnicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...