Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Realno, nema ovde sta puno raspravljati, najbolja stvar u metalu je sto su se od njega razvili extremniji nu i core podpravci. Sviranje pravog metala u drugoj deceniji dvaes prvog veka je sviranje kurcu.

Jebite se

-

Kako su Anthrax i Overkill Bay Area bendovi, majke ti? Čak ni Slayer nije iz Bay Area-e.

Ispravljam se, u stvari su geografski mnogo blizi Nemackoj, ne znam kako sam mogao da napravim takvu generalizaciju.

To ne menja cinjenicu da vec 30 i kusur godina ne postoji standard za tres metal pevaca, kao ni da su svi metalci posle Metalike i Megadetha kvazi-muzicari koji ne poznaju teoriju, nemaju sluha, a ni bilo kakvog drugog talenta iole vezanog za muziku.

 

Naravno, ja ih volim i takve.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

dejv place u aston martinu, prevazisao je svaki moguci porok na ovom svetu i ostao ziv, a doprineo je svetu definisuci prvo, kako treba da zvuci tres metal lid gitara, kao i, kasnije, kako treba da zvuci citav tres metal bend.

 

On ne place, on suzu boziju ispusta,a doprineo je prenosom svojih kompleksa i na fanove....i kako se iz kompleksa stvara bend ciji je cilj da se bezuspesno takmici sa maticom-najvecom bend masinerijom.A definisao je samo kako se cmizdri kad te izbace iz benda.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeš thrash temu bez svađe :haha: :haha: :haha:

 

takoe...zamisli raspravu

"

-caos fanovi Slejera de ste,jeste culi sta je King uradio?

 

-ljubac,ma pusti ga,coban,ionako vise volim Megadet,iako su isprdak Metalike

 

-ma znam,al su mi drazi nekako.pozzzz....

 

-ma mogu da sisaju jaja sultanima.pozzzz

 

-haha,jaja....ljubim"

 

ne ide jebem mu mater.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti brate imas problem sto to kapiras na taj nacin i sto si stvorio neku vrstu fantazije u glavi na tu temu.Ja ti prvi necu reci da su Maideni NAJVECI i NAJBOLJI bend nego cu ti reci da je to bend koji odgovara najvise mom muzickom ukusu i vecno ce biti tako,i ne vidim zasto bi neki bend morao da bude NAJVECI da bi nekom bio omiljeni bend.

 

Што се бре ложиш тако? :haha: :haha:

 

sa maticom-najvecom bend masinerijom.

 

нико не звучи овако уживо :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ал' баш је то оно о чему причам - ви што највише волите Мегадет и Мејдене, поготову ове друге, сте највећи ложачи. :haha: :haha:

Ми који се клањамо Хетфилду немамо тих проблема, просто знамо да је Металика највећа и зато смо ваљда опуштени. Требало би написати научну тезу о о томе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect za njih,stvarno su cool momci...

Al ja nisam fan nekog benda da bih bio smeker nego sam fan benda zato sto volim njihovu muziku.Al nisam u fazonu da se u mom prisustvu ne sme nista lose za njih reci...glupost,al ovo je yumetal.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ne place, on suzu boziju ispusta,a doprineo je prenosom svojih kompleksa i na fanove....i kako se iz kompleksa stvara bend ciji je cilj da se bezuspesno takmici sa maticom-najvecom bend masinerijom.A definisao je samo kako se cmizdri kad te izbace iz benda.

 

I šta ima još kod tebe?

 

Ал' баш је то оно о чему причам - ви што највише волите Мегадет и Мејдене, поготову ове друге, сте највећи ложачи. :haha: :haha:

Ми који се клањамо Хетфилду немамо тих проблема, просто знамо да је Металика највећа и зато смо ваљда опуштени. Требало би написати научну тезу о о томе.

 

Normalnoo da se iznerviramo kada neko sere na treći najveći metal bend svih vremena a ovamo sluša neke nižerazredne thrash metal bendove.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kombank Arena

Like This Page · 16 minutes ago

 

SLAYER, jedan od najznačajnijih heavy metal bendova današnjice, održaće koncert u Kombank Areni, 25. juna.

Teži, brži i mračniji od ostalih, SLAYER je postavio novi standard koji su ostali počeli da prate. Tom Araya (bass & vocals), Kerry King i Jeff Hanneman (gitare) i Dave Lombardo(bubnjevi) čine bend koji ne samo da je izgradio žanr već i stav.

 

S obzirom da nikada nisu svirali u Beogradu, možete očekivati beskompromisan, brutalan i nadasve glasan koncert i uveriti se zašto Slayer smatraju alfom i omegom čvrstog zvuka.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...