Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ја још нисам ни узео, а после овога мислим да ни нећу

 

Ja razmisljam da vratim kartu...

 

Smesni ste.

 

I to ne samo vas dvojica,vec svi vi moroni sto se raspravljate o ovakvim budalastinama.

 

Po vasoj logici,kada u jednoj firmi umre suvlasnik,ta firma treba propasti?Ostali trebaju raspustiti radnike i ugasiti firmu?Pa da li ste vi jebeno normalni?

 

Metallica se trebala raspasti isto kada je Cliff umro?

 

Ja se slazem da Slayer treba prestati da radi,pricam to vec jedno vreme.Ali ne sada,ne zbog toga sto je jedan clan benda umro.

 

Jbt Bonam kad je umro, Pejdz 3 godine nije gitaru uzeo u ruke..

 

Ti zaista verujes u ovu budalastinu?Pa pre cu postovati nekoga ko kaze show must go on nego nekoga ko izvaljuje ovakve pateticne ljigavstine.

  • Upvote 5
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi vi koji se i dalje odnosite prema problemu kao da sa jedne strane postoji Slejer a sa druge oni koji vise nisu deo Slejera niste normalni.

Slejer se pre dva dana de facto raspao, a dotle su (nakon rastanka sa Lombardom, ako ne i jos od Jeffovog ujeda pauka) mogli da se vode samo kao pod hiatusom.

 

Tu instituciju o kojoj svi govorite cinili su Jeff, Araja, Lombardo i Keri. Jeff je mrtav. Lombardo je 'izbacen' iz 'benda'.

Araja je na granici da postane nepovratno obelezen kao ljigavi biznismen, a realno ne znam da li postoji iko kome je posle svega ovoga Keri omiljena osoba u bendu.

 

Da li je vama dovoljno da idete na koncert random benda sa nazivom SLAYER ili bi radije bojkotovali takvu sprdacinu kad to vec vise nije bend koji se sastoji od ove cetiri osobe, to je pravo pitanje?

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesni ste.

 

I to ne samo vas dvojica,vec svi vi moroni sto se raspravljate o ovakvim budalastinama.

 

Po vasoj logici,kada u jednoj firmi umre suvlasnik,ta firma treba propasti?Ostali trebaju raspustiti radnike i ugasiti firmu?Pa da li ste vi jebeno normalni?

 

Po cemu je to nasa logika?

Nemas dovoljno mozga da razdvojis dijametralno razlicite pojmove.

Ja ne slusam firmu, ne idem na koncerte firme, nego slusam muziku, koju stvara grupa (umetnika, ne biznismena).

 

 

Metallica se trebala raspasti isto kada je Cliff umro?

 

Cliff jeste imao kreativnog udela u pesmama Metallice, a jedina pesma koju je Cliff celu napisao je Anesthesia.

Idi sad uporedi to sa Hannemanovim doprinosom u Slayeru, tupsone.

  • Upvote 10
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kerry je napisao pola diskografije Slejera ,najprepoznatiljivija je licnost u bendu ,i kao sto smo videli ,nije preterano emotivno doziveo Dzefov odlazak. Mozda bi neko drugi na njegovom mestu raspustio sve, ali on to 99% nece uraditi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kerry je napisao pola diskografije Slejera ,najprepoznatiljivija je licnost u bendu ,i kao sto smo videli ,nije preterano emotivno doziveo Dzefov odlazak. Mozda bi neko drugi na njegovom mestu raspustio sve, ali on to 99% nece uraditi.

И не треба ! Мени је заиста жао Џеф-a али мишљења сам да Слејер треба да настави са радом .
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeff Hanneman Of Slayer Burns In Hell

 

 

hell-600-x-375.jpg

 

 

Recently a weak-willed servant of Satan drank himself to death after a necrotic spider bite took away his ability to strum the Devil’s chords.

 

Jeff Hanneman was the 49-year-old alcoholic guitarist of the horrendously overrated heavy metal band Slayer. In 2010 the musician’s evil deeds finally caught up with him when God smote the jock-rocker with necrotizing fasciitis. After facing amputation and losing 80% of the dexterity in his right arm, he was then kicked out of the very band he helped found. He was left a recluse who passed the days in his lavish mansion located deep in the Hollywood hills, wallowing in dolorous self-pity and drinking himself into an early grave.

 

Ostatak "teksta" na: http://nationalrepor...-burns-in-hell/

 

 

935192_455673464522083_1431415628_n.png

Edited by Ninoslav
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po cemu je to nasa logika?

Nemas dovoljno mozga da razdvojis dijametralno razlicite pojmove.

Ja ne slusam firmu, ne idem na koncerte firme, nego slusam muziku, koju stvara grupa (umetnika, ne biznismena).

 

Ti si u ovoj prici bitan koliko i krivi kurac,samo sto ti to ocigledno ne kontas moroncino.Vi ste govorili da se oni moraju raspasti,a ja ti kazem da njih boli kurac za raspad zato sto od toga zive i zaradjuju dobre pare.To nisu razliciti pojmovi,vec naprotiv je potpuno identicno.Oni jesu firma,oni jesu biznismeni,ti ides na koncert firme i koristis proizvod te firme.Nema tu vise umetnosti,sve je to biznis.I dokle god to ne skapiras,toj tvojoj glupavoj glavici ce padati na pamet ideje da se moraju raspasti.

 

 

Cliff jeste imao kreativnog udela u pesmama Metallice, a jedina pesma koju je Cliff celu napisao je Anesthesia.

Idi sad uporedi to sa Hannemanovim doprinosom u Slayeru, tupsone.

 

Cliff je imao kreativnog udela u pesmama,a ukoliko pratis muziku trebao bi znati koliko je uticao na Jamesa i Larsa.Pa to su oni sami izjavili nebrojeno puta.A umesto recenica koje citas na wikipediji,bolje ukljuci malo mozak posto bi trebao imati dovoljno godina da mozes razluciti razliku izmedju tekstova i rifova sa jedne,i odrzavanja karijere,uspeha i zaradjivanja novca sa druge strane.

  • Upvote 4
  • Downvote 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeff Hanneman Of Slayer Burns In Hell

 

 

 

Da Amerikanci su idioti i ovako nesto u normalnim zemljama nebi bilo moguce.

Kod nas bi clanovi familije lincovali ovog homica Manfreda.

 

 

Vi svi sto trazite raspad benda posle Dzefove smrti sa kojim pravom to trazite???

Jednostavno nemojte da kupujete nosace zvuka i da idete na koncerte nekog buduceg Slayer-a mada mislim da 90% vas slusa mp3 i osim Slayera slusa jos Panteru i to je to.

Za mene je recimo Metalika umrla sa Load/Reload i od tada nisam nikad bio na nekom njihovo koncertu

Slazem se sa Lemijem Kiksom firma je tu za pravljenje para, pa ko voli...

 

 

R.I.P. Dzef

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе шта си више запео са фирмом, профитом, парама. Јасно је нама да се око Слејера врте огромне паре, и да имају машинерију иза себе али ме бре боли курац за то. За мене је Слејер бенд, институција, део мог живота, за мене су успомене везане за музику тог бенда, и итекако их доживљавам као уметнике. Отићи ћу на концерт, као што сам ишао на милионе неких жњ трибјута али то не значи да Кинг није испао највећа могућа сиса и разочарао 90 посто фанова. Јеботе, то што имаш ту јебену телевизију ти одређује поглед на свет, шта год да се помене теби су у глави фирме, профити, паре...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve budalastine,vi stvarno mislite da neko moze da svira 30 godina konstantnog kvaliteta i da mu je samo stalo do para,vi ste debili,tim ljudima jedini izlaz iz tuge,besa,ljubavi,sivila bila muzika i stvaranje,samo to znaju da rade,90% tih poznatih muzicara ima dovoljno para da ide i cuva ovce na selu.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nikola Lalovic

Ajde ne seri.Seres ko patka.Gde sam ja to pomenuo?Ja sam samo rekao da je normalno da bend nastavi sa radom,zbog toga sto od toga zive i to im je posao.To sto ih ti vidis kao umetnike nema veze sa nicim,oni nisu umetnici ovo je njima posao.I naravno da ce nastaviti da rade svoj posao.Meni nije jasno sta je tu za osudjivanje.I ko si ti da na stub srama stavljas nekoga ko bez obzira na sve hoce da nastavi da radi ono sto voli i od cega zivi?Zabole me kurac i za Kinga,i da li je ispao sisa.Ja idem na koncert Slayer-a,slusam i volim njihovu muziku i to je ono sto je najbitnije.Strasno mi je zao Jeff-a,jer sam odrastao uz njegovu muziku i bio mi je jedan od dva najveca uzora dok sam bio klinac,za ove vase budalastine me zabole kurac.

 

I ajde vise mani se moje firme i moga zivota,postajes naporan .Kada me budes upoznao i porazgovarao sa mnom,onda ces moci zakljuciti sta meni odredjuje pogled na svet,I prestani u svakom mom postu traziti firmu,televiziju,radio,picke materine,jer lupetas gluposti galaktickih razmera.

 

Kakve budalastine,vi stvarno mislite da neko moze da svira 30 godina konstantnog kvaliteta i da mu je samo stalo do para,vi ste debili,tim ljudima jedini izlaz iz tuge,besa,ljubavi,sivila bila muzika i stvaranje,samo to znaju da rade,90% tih poznatih muzicara ima dovoljno para da ide i cuva ovce na selu.

 

Naravno da im nije stalo samo do para,niko to nije ni rekao.Ali to je jedino sto znaju da rade i to je njihov zivotni poziv,pa naravno da razmisljaju o novcima,poslu i svojoj firmi.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе живот, па зашто то што живе од Слејера искључује то да су уметници? Не кажем да треба да престану да свирају, сматрам само да се Кинг понео као сиса у овој ситуацији и да није одао довољну почаст Џефу.

Боли ме курац и за твоју фирму и твој живот. Нити те вређам нити износим неке непознате детаље из твог живота на овом форуму. Престани да плачеш сваки пут кад ти неко нешто каже, а први највише прозиваш све живе, од Трапаре па надаље.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika između Metallice sa Klifom i ovoga jeste ta što su Metallica tad bili mladi i očigledno su pucali od kreativnosti i želje za radom, dok su Slejer sad već bend u zrelom dobu koji je svoj najlegendarniji period ostavio iza sebe i svakako bi im uskoro bilo vreme da počnu polako razmišljati o svođenju računa, jebiga.

 

razumem celu priču o mlaćenju para od koncerata i to sve, ali Slejer album treba i sesti i napisati (tj, valjda bi i snimali šta ako već nastave), a baš sad gledam - jedini skoro pa sasvim Kingov album je bio "Christ Illusion", ostali su bili manje-više fifti-fifti ili je Jeff dominirao, evo i na WPB je on napisao one najbolje pesme, bar za moj ukus. Diabolus skoro pa sasvim Jeffov album, a tek kod onih najkultnijih albuma Hanemanova strahovlada celim dužinama.

 

ja sam inače prvi da dajem podršku bendovima koji nastave kad ostanu bez nekog legendarnog člana, imam celu listu bendova koje volim više otkad su nabacili nove pevače ili koga već :D ali mi je ovo nekako posebna situacija skroz, ne znam. ono, Slayer jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Разлика је у томе што људи из Металике поштују Бартона више него било кога другог. Због њега су се преселили у СФ, посветили му нека издања, у сваком интервјуу наводили колико је он био значајан за бенд... Они су били тек на почетку каријере када се десило то срање, а чак су и од Бартонове фамилије добили подршку да наставе. Даље, разлика је у томе што је Трухиљо добио милион долара када је стигао у бенд, као гест добродошлице, а једном Ломбарду ово ђубре неће да преда на увид папире о заради и што га мења као да је отпад.

 

Кери се понаша као да је умро неки његов познаник, а не човек који је најзаслужнији за то што Слејер сада представља. И тачно је да су они сада само корпорација, исто као и други огромни бендови, али ја не могу да замислим да Хетфилд или Стив Харис изјаве "show must go on" дан након смрти члана свог бенда. Друго, они су фирме у којима су личности јако битне и не могу се тек тако мењати, јер то утиче на публику. Исто то може да се каже и за Сепултуру без Макса, па сви знамо да су пропали и да су спали на то да отварају за неке бендове који не могу с њима да се мере. Није то пекара, па да је свеједно да ли бурек продаје Фаљим или Хашим.

 

У суштини, чак и није толики проблем што ће неко други свирати, него то што је људима Кинг све одвратнији.

  • Upvote 12
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...