Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dette ili Lombardo, ovaj ili onaj...Slayer svira, i cemu vise ovih detektivskih igri? Trosite se ljudi za dzabe, radite druge stvari, odbrojavajte dane do koncerta, ako nemate drugo sta. :bigblue:

 

Ionako nas niko nista ne pita...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje samo dve solucije - otici ili ne otici na koncert. Covece, devedesetih si mogao na prste izbrojati grupe koje su dosle u Milosevicevsku Srbiju. Sada je situacija bolja (necu reci mnogo, jer je daleko od toga), a mi i dalje trazimo iglu u plastu sena. Verujem da ce Seasons, War Ensemble, Dittohead, Angel of death isto zvucati kao da svira originalna cetvorka.

Njihovi odnosi u bandu su sasvim izvan nasih moci, ali i interesovanja, bar bi tako trebalo da bude.

I na kraju - Metal iznad svega, zar ne? :rockdevil:

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kod nas se trze razlozi da se ne ide na koncert bend... strasno!

Ja sam sanjao kao klinac da vidim clana benda, uzivao na tributima, a ovo danas... Pravi fan, uprkos svim sranjima koja se desavaju u bendu, nikad nije dovodio odlazak na koncert u pitanje.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo nalazite razlog da sedite kuci i da ne dodjete na koncert jebote pre 5 godina ste isli na tribut bendove koji sviraju slayer sa jednom bas pedalom ,sad jedete govna.SLAYEEEER

 

Poslednji put sam uzivo cuo obradu Slayera od strane domaceg benda kad je Azazel svirao Raining Blood 2004. u SKCu :evotigana:

Edited by Demon Seed
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPRKOS SRANJIMA KOJA SE DESAVAJU U KOM JEBENOM BENDU???

 

BENDA NEMA

SVI KOJI TO NE SHVATAJU SU NA NIVOU KLINKI KOJE CITAJU BRAVO I SKUPLJAJU LINKIN PARK POSTERE

 

JEL STE VI OZBILJNI?

 

NE ZASLUZUJETE DA VAM RAINING BLOOD SVIRA NI JELENA KARLEUSA AKO PRISTAJETE DA ODETE NA OVU SPRDACINU

 

RIP JEFF

  • Upvote 4
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednji put sam uzivo cuo obradu Slayera od strane domaceg benda kad je Azazel svirao Raining Blood 2004. u SKCu :evotigana:

Prvi i poslednji put kada su Vader svirali "Raining Blood", da li u Domu omladine pre renoviranja ili u SKC-u. Smrt tribute bendovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi i poslednji put kada su Vader svirali "Raining Blood", da li u Domu omladine pre renoviranja ili u SKC-u. Smrt tribute bendovima.

 

Svirali su ga u Domu omladine, mozda i u skcu, ne secam se

A sad svirase Hell Awaits

 

najjaci su tribute bendovi koji sviraju raining blood sa jednim dobosem ,jednom cinelom i jednom gitarom

imao priliku da to vidim (a i cujem pomalo)

 

Lombardo je svira sa 2 dobosa? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao je i onaj iz Machine heada, Hanneman je vec neko vreme (godinama) imao problema sa zglobovima, a pre dve godine je dobio nekrotisuci fasciitis (od ujeda pauka), i izgubio veliki deo tkiva desne ruke, negde je pricao cini mi se i da su mu presadjivali tkivo s noge. Bukvalno su mu jedva spasili ruku.

 

Te 2 stvari nemaju veze jedna s drugom, ne znam zasto pominjes pauke i picking

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAYER To Fans: Ignore WESTBORO BAPTIST CHURCH At JEFF HANNEMAN's Memorial Celebration - May 22, 2013

 

 

A new message on SLAYER's official Facebook page states: "Message to fans: Want to really piss off the Westboro Baptist Church at Jeff's memorial celebration? Do exactly what SLAYER members and family are going to do — totally ignore them. They don't exist. And then come inside and celebrate Jeff's life with us."

 

http://www.blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=190289

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...