Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koja tuga su postali,kakvo uništavanje legende.koje solaže,pa ono neko impronizovanje,glupiranje...rambo ima bolje impronizacije.

Istina,gledao sam ih prekjuce u Holandiji,nikad gori bend uzivo nisam gledao,cak je i Alter Bridge za njih zvucao neverovatno....Stvarno zalosno je bilo gledati ovakve legende u onakvoj formi,ocaj zivi....

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

onda jedino jos da dodju kod tebe kuci,vjerovatno bi ih i tako propustio

 

ja nemam pojma sta svi serete,normalno da to nemoz' bude onaj slejer sa dikejd of agresn,oni se samo tako drze,meni su oba koncerta bila legendarna,a holt je ubica,jebiga nista nemere da zamijeni rahmetli dzefa,dao bi debelog za samo jedan njegov rif,ali jebiga,jebem ti svijet u kojem ne bude vise slejera,sto se mene tice sve moze uz kurac da ode taj dan kad se oni raspadnu

  • Upvote 8
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jeee,kada se setim...ja sam vece pre toga bio u kafani Kordun sa kumom,odrao se kao dupe i zvao sve ljude iz imenika i plakao im kako ce moj zivot od sledeceg dana dostici vrhunac.Retard pjani,spickao sam 1500 dinara kredita na plakanje.

 

Mi se vec u 5 sati zakucali u prvom redu,pokisli smo ko picke,Polzovici nam davali neke najlone da se pokrijemo,mi retardi to pokidali cim smo uzeli.Gadjali smo blatom one sabane iz Zrenjanina sto su bili predgrupa i smarali nas ocajnim nu metalom a za to vreme su neki momci pored nas vikali noz,zica,srebrenica.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se vec u 5 sati zakucali u prvom redu,pokisli smo ko picke,Polzovici nam davali neke najlone da se pokrijemo,mi retardi to pokidali cim smo uzeli.Gadjali smo blatom one sabane iz Zrenjanina sto su bili predgrupa i smarali nas ocajnim nu metalom a za to vreme su neki momci pored nas vikali noz,zica,srebrenica.

 

Као да је јуче било. Лепа је традиција била пљусак пред сваки Слејер - и на егзиту и на биг4 у Софији и на оном лауд фесту на аеродрому у Софији,

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://loudwire.com/...w-about-slayer/

 

većina je poznata, ali ovo je sjajno:

 

Tony Scaglione, who temped for Dave Lombardo in the late ‘80s, was a member of New Jersey thrashers Whiplash — whose other two members were named Tony Portaro and Tony Bono.

Only in New Jersey ...

 

:haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...