Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

http://www.blabbermouth.net/news/slayers-kerry-king-iron-maiden-and-metallica-are-living-on-past-success/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+blabbermouth+%28Blabbermouth.net%27s+Daily+Headlines%29

 

IRON MAIDEN, for me, is living off their first three records. Have they made good songs since then? Yeah, but they haven't made great records.

 

Koliko ovaj čovek nema dodira sa realnošću.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa priča živu istinu, koga boli kurac što je rekao 3 umesto prvih 5-6-7 albuma, svakako poslednjih skoro 30 godina nisu izdali album ni izdaleka relevantan kao albumi iz 80ih.

 

Lepo kaže, ima dobrih pesama, ali ne i albuma. Ajde priznajem da je donekle utemeljeno u realnosti što se nekima sviđa Brave New World, a i njega kad pustiš nekoliko puta vidiš da je malo ispran i dosadan, ja već 5-6 godina najmanje nemam neku želju da ga pustim.

A za ostale važi ovo 'ima dobrih pesama, ali ne i albuma'.

 

Za Metaliku ista priča. Mogu ja da volim Load i Reload, ali je pitanje koga bi bilo briga za te albume da to nije bend koji je izbacio onih prvih 4-5 albuma.

 

Još uz to priznao da i za njegov bend to važi, svaka čas'.

 

Interesantno kako su i jedni i drugi i treći od '90. 5 puta lošiji i dosadniji nego do tad :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekapitator

To stoji. Rekao je i da oni sami zive od proslosti, kao i svi ostali. Ali zaista je budalastina reci da Maideni posle Number nemaju dobar album. Mislim ok, to je tvoje misljenje, ali misljenje ti nema veze sa realnoscu.

 

Pa priča živu istinu, koga boli kurac što je rekao 3 umesto prvih 5-6-7 albuma,

 

Pa samo u tome je poenta, konkretno taj citat smo i komentarisali.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa priča živu istinu, koga boli kurac što je rekao 3 umesto prvih 5-6-7 albuma, svakako poslednjih skoro 30 godina nisu izdali album ni izdaleka relevantan kao albumi iz 80ih.

 

Lepo kaže, ima dobrih pesama, ali ne i albuma. Ajde priznajem da je donekle utemeljeno u realnosti što se nekima sviđa Brave New World, a i njega kad pustiš nekoliko puta vidiš da je malo ispran i dosadan, ja već 5-6 godina najmanje nemam neku želju da ga pustim.

A za ostale važi ovo 'ima dobrih pesama, ali ne i albuma'.

 

Za Metaliku ista priča. Mogu ja da volim Load i Reload, ali je pitanje koga bi bilo briga za te albume da to nije bend koji je izbacio onih prvih 4-5 albuma.

 

Još uz to priznao da i za njegov bend to važi, svaka čas'.

 

Interesantno kako su i jedni i drugi i treći od '90. 5 puta lošiji i dosadniji nego do tad :D

 

 

Ima i masa ljudi koji prskaju na Fear of the dark, a on je izasao `92. Takodje ima i masa koja prska na Brave new world, kao i na A matter of life and death. Kod Metallice su Load i Reload prilicno nepopularne varijante, ali uvek vidim odusevljenje mase kad se uzivo sviraju Fuel, The memory remains, King Nothing i The outlaw torn. Isto je tako palo i svrsavanje mase kad je svirana Carpe diem baby. Verujem da bi se masa primila do jaja da se svira jos nesto sa Loada i Reloada. Mislim da ti albumi nisu toliko omrazeni kao sto se misli. A sto se tice relevantnosti, tu igra ulogu mnogo raznih faktora van same muzike.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Metalika i Mejden su daleko posteniji od teranje mrtvog konja Kerija.

 

Sto se tice Mejdena, pozdravili ga bar jos 5 krucijalnih albuma koji su po hiljadama ljudi i ponajbolji metal albumi ikada.

 

Sto se tice teranja mrtvog konja, ima tu mnogo drasticnijih primera nego sto je Slayer. Scorpions i Kiss po 50 puta zakazuju oprostajne turneje i sranja, a zive na 5 hitova iz cele karijere. Slayer sa zadnjih albuma ima bar po 2-3 hita koji su slusani i jako dobro poznati, a i koncerti su im i dalje mlevenje male dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je potpuno nebitno kada su poslednji put Maideni izdali, po bilo kome, kvalitetan album, loš album, nego sama izjava da žive od prva tri albuma je jezivo glupa, kao da ih je gledao na Early Years turneji (od koje je prošlo, koliko, 6-7 godina?) i doneo zaključak za sva vremena. Jeste, ubiše se od sviranja pesama sa Killersa.

 

Doduše, sad gledam, i za Metaliku kaže da je imala za black album "forever" turneju, a to je trajalo kao normalna turneja, što će opet reći da čovek samo priča napamet i ič se ne update-uje sa time šta se u stvari dešava van njegovog sveta.

 

 

Totamealand će se verovatno oduševiti što ponovo stajem na stranu Maidena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...