Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

U jbt, tek sad vidim ovo, baš šteta, čovek uradio jedne od najboljih omota ikada, RiB i SoH omoti imaju gotovo isti značaj za Metal koliko i sami albumi!

RIP Larry

btw da ironija bude veća, pre neki dan sam okačio SoH na zid, a nisam ni pomislio šta je moglo da se desi..:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/1/2019 at 3:26 PM, HUMAN said:

U jbt, tek sad vidim ovo, baš šteta, čovek uradio jedne od najboljih omota ikada, RiB i SoH omoti imaju gotovo isti značaj za Metal koliko i sami albumi!

:haha:

msm greota za čoveka i svaka njemu čast ali ti ga isto kidaš brt baš :blek:

Značajni za metal pokidalo evo sad sam ih otvorio da ih zagledam prvi put, imaju taj neki nemoj da me gledaš, nemoj da me gledaš, šmek

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

HA i RiB imaju omote koje savršeno oslikavaju atmosferu na albumu, isto važi i za DiM i CI. DI mi je fejl . SNM i LU je vrvt naslikao neki srednjoškolac na času likovnog, ali to ne umanjuje kvltnoću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/8/2019 at 6:32 PM, Demon Seed said:

 

Značajni za metal pokidalo evo sad sam ih otvorio da ih zagledam prvi put, imaju taj neki nemoj da me gledaš, nemoj da me gledaš, šmek

Ati onda kupi kompakt cd JelEne KarleUše, koji prosto vrišti gledAjme, gledAjmee

On 6/8/2019 at 11:00 PM, Haos sam ja said:

South of heaven je npr vrhunski omot. 

Da se jednom složimo:D

A i onaj RiB sa sve oni demoni s dignuti kurčevi, pa djećeš većega mEtala

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, Talvi said:

i meni je Diabolus najbolji, usrao sam se kad sam ga kao klinac video na Hard Metalu :haha:

i + taj logo mi je baš bio vrh, šteta što ga nisu više koristili

Baš baš davno sam imao tu majicu, koja je samo odjednom volšebno nestala.. Još sam dodao DEATH crvenom bojom za tekstil:mhihi:. Sećam se, keva je baš čudno gledala na nju..

btw ipak, nema teorije da je Diabolus bolji omot od RiB i SoH, meni čak nije ni od HellA. A u stvari mi je najbolji njihiv omot Divine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slejera nikad dosta, ali kad bih tako jurio svaki bend koji volim, vrlo brzo bih bankrotirao.. Ostaju ona dva certa (kod nas) kao jedni od najboljih koncertnih iskustava ikada, pogotovo na Exit-u..

 Ko uopšte njima sad lupa bubnjeve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anthrax, Slayer. Sinoc u Pesti. Koja pobeda od koncerta, oba benda pokidali. Charlie napokon ponovo za bubnjevima posle duzeg vremena!!!  Anthrax mnogo bolji nego u novembru u Becu, Slayer za klasu slabiji. Ne znam sto su uprostili scenografiju na odnosu od prosle godine, posebno me iznenadilo sto se nije pojavio onaj Hanneman zelen znak ko Heiniken u cast njemu. No, dobro. Vredelo je otici opet na ovaj tour, ako je stvarno gotovo ja sam svakako zadovaljan, a Anthrax-a cemo se jos nagledati, kojom energijom prase je na zavidnom nivou. Majice bezobrazno skupe za Pestu, cak 11 000 ft, obicno budu najvise 8000, al junacko srce nije izdrzalo da ne uzme dva komada :mhihi:  Sreo sam 20-ak nasih ljudi, ocekivao sam vise... 

  • Like 3
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...