Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, Vic Rattlehead said:

Ni u jednom univerzumu oni ne mogu da budu važniji od Maidena.

Sve vreme pecam vas Mejden botove, možda ne mogu više da napune stadione, al' Mejden im iz jaja izašo.

1 hour ago, Vic Rattlehead said:

Maiden, Manowar, WASP>>>Priest

Hahahahahahha

Kolko dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Demon Seed said:

Iced Earth jes bolji od Mejdena ali nije važniji

Haha pa koji je tebi bend gori od Mejdena.. Poison??:lol: al možda i oni imaju svojih kvaliteta, el tako?

Mrš zlobnici

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, HUMAN said:

Haha pa koji je tebi bend gori od Mejdena.. Poison??:lol: al možda i oni imaju svojih kvaliteta, el tako?

Mrš zlobnici

Dobri su Mejdeni baš, moje mišljenje o njima je da je prvi album vanvremenski klasik, skoro savršen celom dužinom, a ostali albumi su ok, neki bolji, neki lošiji, ali skoro svi imaju sjajnih hitova za jednu onako dobru 3CD best of kompilaciju ali ne i za bingeovanje celih albuma, svaki mi je bar pola pun fillera. I deluje mi da albume mogu da bindžuju samo oni koji su se emotivno vezali za taj zvuk i taj glas i onda im u nekom momentu postane svejedno šta se svira i tripuju kako je sve dobro, i daju forumske nadimke sebi po imenima Mejden fillera, kao npr. ToTameALand npr, koja je to pesma uopšte i kako ide refren, nisam upamtio ni posle 15 obrtaja cele diskografije :haha:

Izvini brt Totame ništa mi nisi nažao učinio, morao sam malo da se pošalim...

Što je u svakom slučaju opus o kome većina bendova može samo da sanja, malo je boljih hevi (ili power, kad pomenusmo IE) metal bendova od njih, ali ih ima, jebiga. Tako da ja izuzetno volim i poštujem Mejdene, ali smatram da su dosta i precenjeni.

Kapiram da ova poruka samo dodatno vređa Mejdenbotove, ali dobro je što oni mahom dođu na forum samo kad izlazi novi Mejden :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, The Bowels Of Perdition said:

To Tame A Land vrh pesma, za tog lika ne znam

Dimonov odgovor na tu pesmu je ko kad bi neko pitao kakva je to To Live Is to Die stvar ni jedan refren iz nje ne pamtim.. toliko o objektivnosti i kompetentnosti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, HUMAN said:

Dimonov odgovor na tu pesmu je ko kad bi neko pitao kakva je to To Live Is to Die stvar ni jedan refren iz nje ne pamtim.. toliko o objektivnosti i kompetentnosti..

Pošto sam ja poznat kao lik koji insistira na tome da pesma ima refren.. Ćao ja sam Demon Seed i ovo je moj treći post ovde.. Toliko o amneziji, pametnom dosta..

 

16 minutes ago, HUMAN said:

Kako da promenim nick u BringYourDaughterToTheSlaughter?? eto barem je bolja od 90% load/reload opusa

Solidna pesma, bolje bi ti stajao taj nick, moram da priznam.. Mnogo je 90%, ali bolja je od 25% Loada i Reloada, nije ni to loše..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda kad metneš taj nik, da dođeš kad izađe novi Mejden i da pričaš u kojim ćeš sve metropolama da ih uhvatiš tokom ovog toura, koje ćeš sve koncerte i važne događaje da propustiš da bi gledao 8x Mejden na istoj turneji, i šta si sve žrtvovao da bi bio najfan Mejdena u krugu od 300km. To bi baš bilo kul.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio si najbitnije, da uradim tet sa motivom novog albuma pre nego što se pojavi na rafovima sveckih dućana.. 

No opet, sve to mnogo bolje nego da gutam bilo kakva govna samo zato što na njima piše logo omiljenog mi benda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...