Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@ Lemmy

 

Btw, kad budes na konferenciji za novinare pred koncert, kad daobijes rec i kad se svi najmanje nadaju, priblizi se clanovima benda i pucaj u glavu par puta Kingu, neka ljudi vide da sa Vojvodjanima nema zajebancije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim, meni se obracas? Ko si ti? Aaa, da da da, secam te se nesto kroz maglu... pivopije.gif

Pa da,kroz maglu...i tebe se ja secam kroz maglu,ali izgleda da se ta magla razilazi svakog ponedeljka,utorka,poneke srede,cetvrtka,petka,subote i nedelje. pivopije.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lemmy

 

Btw, kad budes na konferenciji za novinare pred koncert, kad daobijes rec i kad se svi najmanje nadaju, priblizi se clanovima benda i pucaj u glavu par puta Kingu, neka ljudi vide da sa Vojvodjanima nema zajebancije!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Inace,ja nisam Vojvodjanin. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! Danas sam kupila u IPS-u STILL REIGNING!!!!! KAKVA SVIRKA!!!! KAKVI MAJSTORI!!!! NEMAM RECI!!!!! KAD JE KRV POCELA DA LIJEEEEE VRH VRHOVA!!!!

 

Ko nije gledao pod hitno nek nabavi ovo REMEK~DELO!!!!!

 

 

 

....u jebo te pricam sama sa sobom icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Nabavio sam ga odavno...fenomenalan DVD.To je koncert sa ubedljivo najboljim zvukom koji sam ja cuo u zivtou.Jebem im mater,stvarno su najbolji live bend na planeti.Tom-ov glas je savrsen,zvuk gitara neverovatan,u globalu zvuce perfektno...jednostavno receno,savrsenstvo.Krv na kraju je slag na tortu.Samo glupi Hanneman je promasio mesto pa nije skoro uopste bio krvav. icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino kad budes doso na sleya....pa da ti ga svecano urucim icon_da.gif

To bi bilo do yaya icon_da.gif ako imadesh dVd rezach icon_rockdevil.gif Ajde cimam te uskoro na pp ili ako te uhvatim na irc-u icon_wink.gif pa da se dogovorimo icon_da.gif .

pivopije.gif

Lepo se mi izdogovaramo i posle shutamo na

SLAAAAAAAYEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musik19.gifmusik29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li nekih novosti o novom albumu?!?!?!

Kerry je rekao da su uradili 13 pesama,i da ce poceti sa snimanjem kada se vrate sa Evropske turneje.

Sto se sutki tice,ne volim ih,a pogotovo ne kada gledam neki bend koji jebeno obozavam.Onda uzivam i ne pada mi napamet da se sutam sa nekim likovima do kojih mi je stalo kao do lanjskog snega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma podrzumeva se da se necu sve vreme krljati, to sam vec radio u Pesti, naprotiv, uzivacu u jednom jedinom i neponovljivom, ali bar malo mora kad dodje neka fina pesma i to je deo uzivanja u doticnom. Sve u svemu, neka uziva kako ko hoce, ali sam siguran da cemo svi maksimalno uzivati za koji god vid se odlucimo! icon_rockdevil.gif

Joj al ce pre da bude SSSLLLLEEEEEJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...