Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja sam izgleda prvi koji se javlja sa SLAYER-a! bilo je kratko ali jebitacno! znaci, njihov bolji live nisam slusao... kakva je atmosfera bila... bila bi jos i bolja da nije bilo one usrane kise... a i sa tom kisom je bilo spooky, znaci cim je krenuo DISCIPE kisa je od jednom stala, iako pre toga nije ni mislila da stane! svirali su slican repertoar kao na prethodnim koncertima, mrzime da pisem bas sta su svirali, ali mi je zao sto nije bilo HELL AWAITS i BLACK MAGIC! Araya je pustio neku bradu k'o taliban, ali iako se mojim ortacima nije svidelo, po meni mu bas kul stoji... ceo taj SLAYER je skroz cudan... posle svake pesme se povuku u mrak, pa onda Araya stane i samo se smeska, a hanneman i king samo stoje k'o neki kipovi, u istoj pozi i ne mrdaju... koja je ludnica bila, ne mogu ni da vam opisem... ko nije bio ne zna sta je propustio... kakva METALLICA... ovo je bio zakon! ajde pisacu vam jos sutra, sad bih trebao malo da spavam, jer sam tek dosao iz Novog Sada!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam stigao i upalio komp. icon_da.gif

 

Znachi bilo je jebeno extra icon_rockdevil.gif . Svirali su nesto ispod sat i po vremena, ali kao da je proshlo za 5minuta icon_da.gif ali nikad se netje zaboraviti.

Set lista je bila vrlo dobra, izbacili su stvari sa zadnjeg albuma (Bloodline, New Faith) sto su nedavno svirali i svirali, da bi nas obradovali starijim klasicima

kao Necrophiliac i Skeletons Of Society icon_rockdevil.gif sto nisu skoro bash svirali

Ne setjam se tachno cele set liste a ni redosleda, pa ko zna, nek postuje icon_wink.gif

Fantastichno su zvuchali. Tom je pustio neku braduru, ne stoji mu loshe icon_smile.gificon_da.gif nauchio je da kaze 'hvala' i 'cao' na kraju icon_rockdevil.gif

Fantastichna svirka icon_rockdevil.gif SLAYER 4EVER icon_rockdevil.gif odoh da spavam icon_spava.gif , detaljnije kasnije ....

 

Jebeno sam promukao mhihi.gif urlao sam uz sve tekstove koje sam znao icon_da.gificon_rockdevil.gif

pivopije.gif

Edited by [retardus]

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='10. 7. 2005, 08:06'] Sad sam stigao i upalio komp. icon_da.gif

 

Znachi bilo je jebeno extra icon_rockdevil.gif . Svirali su nesto ispod sat i po vremena, ali kao da je proshlo za 5minuta icon_da.gif ali nikad se netje zaboraviti.

Set lista je bila vrlo dobra, izbacili su stvari sa zadnjeg albuma (Bloodline, New Faith) sto su nedavno svirali i svirali, da bi nas obradovali starijim klasicima

kao Necrophiliac i Skeletons Of Society icon_rockdevil.gif sto nisu skoro bash svirali

Ne setjam se tachno cele set liste a ni redosleda, pa ko zna, nek postuje icon_wink.gif

Fantastichno su zvuchali. Tom je pustio neku braduru, ne stoji mu loshe icon_smile.gificon_da.gif nauchio je da kaze 'hvala' i 'cao' na kraju icon_rockdevil.gif

Fantastichna svirka icon_rockdevil.gif SLAYER 4EVER icon_rockdevil.gif odoh da spavam icon_spava.gif , detaljnije kasnije ....

 

Jebeno sam promukao mhihi.gif urlao sam uz sve tekstove koje sam znao icon_da.gificon_rockdevil.gif

pivopije.gif

Hm,pa skeletons koliko se ja secam nisu svirali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma govna mamu im jebem,u ovu zemlju bre sve nesto naopako. Ma ko se bre seti da Slayer na exit dovede!? Na najveci skup govana od ljudi i narkomana,da ubace metal muziku.To stvarno nema smisla! Daj boze da onaj Nikolic dodje na vlast pa da konacno zabrani ovu usranu tehnokratiju!

Alo bre,Slayer jedva sat ipo pa neka Debela SliNa !!! Pa,jebem li ga...

Ma boli me kurac....

A mislim kad ne bi bilo exita,da bi bilo para ne samo da se dovede slayer,nego da se dovode sve najvece grupe metal scene.

E moj Milomire ne znas sta si propustio na ovaj EXIT.Samo da mije bila ona kisa svako vece bi mi mrtvog pijanog vukli do kamp.Ovako bre brate popijem 10 case pivo,padne kise i otrezni me.Ne ide da mu jebem mater.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

,10. 7. 2005, 08:06] izbacili su stvari sa zadnjeg albuma (Bloodline, New Faith) sto su nedavno svirali i svirali, da bi nas obradovali starijim klasicima

kao Necrophiliac i Skeletons Of Society  icon_rockdevil.gif sto nisu skoro bash svirali

Ne setjam se tachno cele set liste a ni redosleda, pa ko zna, nek postuje  icon_wink.gif

Ne mogu da se setim svega, ali bile su War Ensemble, Seasons, South of Heaven, Dead Skin Mask, Manditory Suicide, Postmortem, Raining Blood, Angel of Daeth (za kraj! icon_rockdevil.gif ), Necrophiliac... Ne mogu da se setim šta je bilo sa Divine Interventiona i Diabolos in Musica, ali bila je klanica!

Najžešći koncert koji sam gledao u životu! icon_rockdevil.gif

Edited by Kristijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bio skeletons, vec sa tog albuma War ensemble, blood red, spirit in black, dead skin mask, seasons in the abyss i ostatak: disciple, south of heaven, mandatory suicide, silen scream, necrophiliac, at dawn they sleep, angel of death, postmortem, raining blood, stain of mind, god send death, mislim da bi to bilo to, ajd ako se neko jos necega seti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalno!!!

Ja sam bio u grupi ljudi koji su urlali "I mogu da ti pushe Slejereee,Slejereeeee,Slejererrrrrr" iako nikoga nisam poznavao od njih,poshto su moji ostali nazad,a ja se dovuk'o do prvih redova!

Shta reci,uz Metaliku,najbolji dogadjaj u zhivotu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vala meni je stvarno bio fenomenalan cert! ublatnjavili smo se ko stoke icon_rockdevil.gif a ovo mi je bio prvi put u zivotu da sam bio srecan sto pada kisha...

ja sam se najvise raspametio kad su krenuli da sviraju Spirit in black...

 

e a ono blato i sve... ni zbog cega na svetu se ne bi tako usvinjio i stajao mokar celu noc osim SLAYERaaaaaa!!!

 

ovo se pamti pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad je fora poredjati sve to!!! icon_da.gif

Ово је тачан редослед свирања:

 

Darkness Of Christ (Intro)

Disciple

War Ensemble

Blood Red

Necrophiliac

At Down They Sleep

Spirit In Black

Stain of mind

God Send Death

Dead skin mask

Seasons In The Abyss

Posmortem

Raining Blood

South Of Heaven

Silent Scream

Mandatory Suicide

Angel Of Death

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je stvarno bila odlicna, kad se uzme u obzir da je festival bio u pitanju, zvucali su stvarno mocno.

Cekali smo na kisi nesto vise od 3 sata kad smo stigli, na srecu mora se pohvaliti obezbedjenje koje je dalo onaj najlon da nas koliko-toliko zastiti od provale oblaka. Vecina je prilicno smorena bila za vreme nastupa predgrupe, a i ne krivim ih. Prava provala oblaka je pocela kada se zacuo intro Darkness Of Christ, a zatim toliko iscekivani DISCIPLE, a za njom WAR ENSEMBLE. Zacudilo me je sto nisu uopste svirali Hell Awaits, ali sa tog albuma su u repertoar ubacili AT DAWN THEY SLEEP i naravno "the Slayer love song" - NECROPHILIAC. Na moje veliko razocarenje nisu ama bas nista svirali sa Divine Intervention, niti su svirali nesto sa Show No Mercy. Atmosfera je bila opste ludilo, sto se moglo citati sa lica obezbedjenja i novinara koji su bili zaprepascenji tolikom energijom, besom, mrznjom i euforijom (kakav je to skup emocija bio). Fanova je nesto malo bilo, nisam mogao da se bas okrenem i od prilike procenim. Ne mogu reci da sam sa nastupa otisao skroz zadovoljen, ali u vecej meri jesam.

 

P.S: Silent Scream me je jako iznenadio i obradovao, a Araya i njegova brada su bas bile isto jedno prijatno iznenadjenje, kad se ljudi sete vremena Seasonsa...

Edited by Antichrist Superstar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...