Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

to je pravi mjetalac! od tolikog sviranja zaboravio da se brishe, pa mu se lice upalilo, a krive crte lica jer se konstantno mrshti! icon_rockdevil.gif

 

Кад је уношење забрањено, увек сам га стављао испод ките, то јест између ногу. Истина, неких десет метара смешно ходаш, али то је то. До сада ме нико, понављам нико, није пипао за курац или око истог, а уносио сам и апарате и димне бомбе и свашта (на концерте и утакмице). 

 

izmedju jajca i kite ili...?? mene skoro uvek privatavaju po preponama i zadnjoj lozi icon_smile.gif stvarno ne znam kako ti to uradish, ili imash uzasno mali aparat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

izmedju jajca i kite ili...?? mene skoro uvek privatavaju po preponama i zadnjoj lozi icon_smile.gif stvarno ne znam kako ti to uradish, ili imash uzasno mali aparat ?

Тачно испод јаја. Наравно, апарат (по дужини) мора пратити осу тела. Онда мало стиснеш ноге и приђеш. Е, да, обично у руци носиш нешто што не може да се унесе (флашу и слично), скретања пажње ради. Пипкају и мене по том пределу тела, али до сада ми нико није завлачио руку испод ките. icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Истина, дигитални апарат ми јесте један од мањих, али сам раније без проблема уносио оне пијачне "идиоте".

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

i samo nesto u vezi DVD-a.. mala primjedba: TO MARAJA (!!) je toliko ruzan da stvarno ne vidim potrebu kamermana da ga toliko zumira.. pun je mitisera, znoja, pokvarenih zuba i krivo rasporedjenih crta lica. jedva da mogu da gledam koncert.

i

Jebiga,i ti si imala svoju sliku u potpisu,pa jedva da je neko mogao dolaziti na forum. icon_wink.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,jebi ga.Pa pola ovih stvari sa ovih set lista mi se ne svidja.Ja i nesto i ne volim bas Slayer,al' kad nisam iso na megadeth mora se bar na Slayer i Napalm Death. De bas sad nadjose da sviraju one ultra satanisticke pesme.Pa bar su mogli da ubace KRAJONIKS i ta pesma je jedna od boljih. Jebi ga... icon_mrgreen.gif

 

 

Nego evo sta cu ja da pokusam: stavim fotoaparat u patiku.Aparat mali,a patika-ohoj! 47,5 ! Samo necu da gazim fala bogu po aparatu nego na prednji deo patike,kao, bogalj sam. icon_smile.gif SIGURNA SEMA ! AL NEMOJTE SAD SVI SAD DA UZIMATE FORU,IMA BUDE MILION COPAVIH,BICE SUMNJIVO! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,i ti si imala svoju sliku u potpisu,pa jedva da je neko mogao dolaziti na forum. icon_wink.gificon_razz.gif

uuuu, ovo je bilo nisko... zapamtila sam ovo i cekam te na nekoj od tema mhihi.gificon_wink.gif

 

meggy: ako ti se stvarno svidja, onda povlacim rijec biggrin.gif

 

 

fapmasina: odlicna fora, znaci ima nade da se nestoi vidi od slika icon_da.gif

 

 

lijepo se vi meni provedite..

 

 

p.s. sto ne sviraju abys nikad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego evo sta cu ja da pokusam: stavim fotoaparat u patiku.Aparat mali,a patika-ohoj! 47,5 ! Samo necu da gazim fala bogu po aparatu nego na prednji deo patike,kao, bogalj sam. icon_smile.gif SIGURNA SEMA ! AL NEMOJTE SAD SVI SAD DA UZIMATE FORU,IMA BUDE MILION COPAVIH,BICE SUMNJIVO! icon_smile.gif

Pa kazemo da smo se unistili prva dva dana i to je to pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jednom festu sa ove turneje sada...ovo je bila set lista

BTW ovo su set liste sa duzih koncerata...a ima i nekih manjih..za svirke od sat..ali to nam ne treba.

 

Italijanska set lista je najjacha icon_twisted.gif

 

WARFARE! icon_rockdevil.gif

Ko uvek ima informacije o svim listama???? Vanish naravno pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Edited by rustik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene imate garantovano fotke i snimak jedno 5 minuta. pivopije.gif

Nego i kad unesem aparat,je l' moze neko od onih u obezbedjenju da mi ga preotme ako me ugleda.Mislim,to bi mu poslednje bilo ako je po njegovoj volji,a ako je u skladu sa zakonom onda sta da radim? Nije valjda takav propis da mogu i unutra da ti oduzmu aparat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad znas kako, evo ovi u Bugarskoj na koncertu Sabbatha su upozoravali mene i druga kad su videli da slikamo, cak su i prisli do ograde...verujem da bi na kraju i uzeli da nismo prestali. Znas kakvi su ovi nasi, cisto sumnjam da bi upozorili, pre bi ga uzeli i tresnuli o zemlju.

 

Slikanje na Slayeru mislim da ce svakako biti otezano pa razmisljam sta i da nosim aparat + sto jos hocu da se provedem maximum, a ne da stojim iza objektiva na najbolje stvari.

 

Videcu jos, mada za unosenje necu imati problema.

 

 

Samo vec da uzmem kartu... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nije nikakvo opravdanje...zar da ti skola i tvoja buducnost budu ispred Slayer-a?Uopste nisi true. musik19.gif

da,bas je sisa icon_smile.gif da mi nisu dali na poslu da uzmem slobodan dan u subotu,dala bih OTKAZ!!! icon_da.gif

 

ma kakva skola,kakvi bakrachi no.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...