Jump to content

Info: Metal shopovi u Evropi


Recommended Posts

Ima jedan metal shop (& tattoo radnja) ovde u Varni zove se 'Ozi' (il' se pise 'Ozzy' ph34r.gif ),u centru je (tj. malo dalje od samog centra grada).

Prilicno dobar izbor originala (CDs,DVDs) i relativno pristupacne cene (citaj:jeftinije nego kod nas)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

ako nekoga zanima, postoje 3 odlicna metal shopa u Solunu.

 

jedan je Musicland u ulici Mitropoleos 102.

drugi je Alone, zaboravih ime ulice, ali je jako blizu.

treci je Rock City i nalazi se izmedju ova dva shopa. davno sam bio poslednji put u Solunu, pa se mozda za to vreme Rock City preselio, a mozda je cak otvoren i jos jedan.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jedan update: Merlin prodavnica u Andel trznom centru vise ne postoji (bolno iskustvo bese otkrivanje toga) a vise ni ne drze New Rock tamo (u tom trznjaku).

Idem opet u avgustu pa vise infoa tada.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jel se seca neko gde je TACNO onaj rockparadise shop ili kako vec, danas sam previse glupa da provalim a sutra putujem :lol:

ima neki kod Andela i mislim da je pisalo da je U metro-stanici al nije (makar lokalni metalci na stanici nisu imali pojma o cemu pricam).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm...Rock Paradize ti je blizu Andela...hmmm...kada izadjesh iz Metroa,sa jedne strane raskrsnice ti je Novi Smichov trzni centar,na drugu se ide prema Karlovom mostu,a ti lepo krenesh onim redom gde su banke ( gomila njih ) i onda predjesh ulicu ( 20ak metara od rakrsnice)...Kada predjesh ulicu ( trebalo bi da si sada tachno preko puta banaka i da sa tvoje strane ima gomile restorana ) udji u prvu ulichicu koja seche onu vecju ( gde idu tramvaji )...u toj ulichici je RP,20ak metara nanize...odmah iznad Hells Bells kafea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala al prekasno napisan odgovor plus ga nadjoh sama :lol:

Cudi me da cak ni oni ne znaju engleski... "hello, do you have Rage Against the Machine?" "(nesto smumlano kako ne govori engleski)" :)

proud owner of Celebrators of Becoming :veseli:

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hmz sto se tice Beograda/Srbije, isto bi mogli da se ispisu detaljcici i o muzici i o garderobi.

 

Svi vec znamo za FELIX, MORDOR i jos jedna radnja u Balkanskoj - ne znam joj ime - ali ima ploce, mjuzu, majice i duxeve i to super cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Uh,bio sam ja tamo pre valjda 2 leta i jedan lik mi je pokazao (tj. odveo me je) neki metal shop (dok smo trazili kartu za koncert Manowar-a :) )...al' nisam zapamtio adresu :blush::bigblue:

 

Onako,OK shop,imas diskova,DVD-eva,majci (moja tadasnja devojka je tu uzela Mayhem majcu),ovog-onog... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...