Jump to content

Info: Metal shopovi u Evropi


Recommended Posts

Ima i u Firenci. Il je bar bilo pre 3 godine. Tj ima dva. Oba su u centru. Jedan je pored jedne crkve, al da me ubijes ne mogu da se setim kako se zove (znam samo da sigurno nije u pitanju ona najveca :)) dok je drugi u nekom podzemnom prolazu. Procunjaj malo centrom, nacices garant. Plus je ceo centar ogrooomna pijaca koze. Tamo kupih extra koznu jaknu za 90 evra.

Edited by Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ako je zaista vredan sajt ja cu da uplatim pa kopiram...

jel iko zna provereno? ono glasine, sta je bilo pre (kapiram da je do skoro bio free?)

edit: sad vidim da nije obican klik i plati nego nesto oko transfera... ja nemam pare na samom pay palu nego preko kartice... pih.

edit2: ma guglanje je zakon, jebes ovo :)

nego nemoguce da u Parizu nema nista alternativno kad je sam grad alternativan! samo nalazim gay sex shopove :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sto se Budimpeste tice,ima ih vise,al' sad samo mogu da se setim jednog ("CD Pince" - tako se zove),al' sam im zaboravio adresu :) (al' znam da objasnim kako doci do njega :bigblue: )

 

Imam flajer u stanu,pogledacu adresu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ma skoro svugde deru T_T

 

U Becu sam uspela samo da nadjem Rattlesnake shop ili tako nekako,i sve je kao gothic bla bla,o jaaaako skupo. Lepse stvari kao npr korsete mogli su se kupiti u sex shopu :)

 

Tesko je snaci se,narocito na exkurzijama,em nemas vremena em su negde zabaceni.

U Atini,nisu nam dali da se odvajamo,pa nismo ni nasli. E vec u Solunu je opasno,ima mnogo stvari a malo vremena :'(

 

Zeznuto zeznuto..

Amerika je najjeftinija pokvarenjaci :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...