Jump to content

Info: Metal shopovi u Evropi


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
E ljudi moze neki info o metal shopovima u Solunu, a posto idem u Nei Pori, ako ima nesto blize kazite :D Takodje me zanima koje su cene rokerki tamo ako je neko uzimao skoro...?

 

meni baba sad u septembru uzela koznu jashu, nije bas rokerka ali je koznjak i do jaja je!

 

nznm jeftinije su nego ovde i to mnogo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni baba sad u septembru uzela koznu jashu, nije bas rokerka ali je koznjak i do jaja je!

 

nznm jeftinije su nego ovde i to mnogo!

Ma znam da su jeftinije, al zanima me cena, jer necu da budem bas pri parama, pa ono da ne odem do soluna bzvz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u Pragu našla jedan super metal šop, Rock paradise se zove. Imaju cdove, majice, duksere...

Međutim, adresa na tom sajtu je pogrešna. Piše da je u ulici Na Belidle, a u stvari je u ulici koja preseca tu, MISLIM da je Zborovska. U svakom slučaju, moraš pažljivo da tražiš jer baš i nije uočljiv. Ulica je paralelna sa Vltavom, ako ti je Vltava levo, onda je shop desno. (Al' sam objasnila :)) Kartu u ruke i traži! :D Srećom, ulica nije baš dugačka. :)

 

A što se tiče Music Antiquariat, piše da je u Narodni ulici, ali je premešten na neku drugu adresu, ne znam tačno gde, Praha 1 je u pitanju, koliko me pamćenje služi. U svakom slučaju, podaci na tom sajtu su malo zastareli. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš jeftin, al' dobro. Cene su otprilike kakve su ovde bile u Mordoru. :)

I ja sam se namučila tražeći, još je bilo 300 stepeni i prvo odem na onu adresu što stoji na sajtu, ali nije tamo, sva sreća pa su mi rekli u kojoj je ulici, ali ne i broj. <_<

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimaju me shopovi u Becu i Pragu?

 

Imas u Pragu ekstra prodavnicu sa brdo plocha, diskova, znaci dosta death metala, crusta,

hard-corea... Sad ne znam sta te konkretno zanima, ja sam tamo nakupovo dosta LP-jeva uglavnom neki crust,

i ploche se krecu od 10e. Diskovi su malo skuplji narocito novija izdanja.

Ne znam tacnu adresu, al blizu je cuvenog paba Veivode (valjda sam dobro napisao), najbolje da pitas tamo nekog, tu ti je odma

i neki Tatoo studio... Ako nadjem adresu napisacu :)

 

Zna li neko dal ima nesto u Minhenu? Za nedelju dana palim tamo pa ako neko nesto zna nek napise :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

E, ljudi spremam se da idem u Grcku, pa ako mozete da mi da te informaciju gde se nalaze metal shopovi u Solunu i Pefkohori-u?! hvala vam u napred!!!

 

edit:e da i ako neko moze da mi da adresu site-a felixa ovde u beogradu... hvala!

Edited by FëanorSonOfFinwë

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Grcku ti ne mogu pomoci jer nisam bio tamo a sto se tice Felix-a: www.felixff.com ali treba da imas korisnicko ime i sifru(koje dobijas kad kupis njihovu robu) kako bi video katalog.

 

edit. Probaj jedino mail da im posaljes.

Edited by MunzeMetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se u Solunu svojevremeno zabio u neku najgoru supu od prodavnice i tamo sam iskopao Blind Guardian - "Tales From The Twilight World" 1st press, pa kapiram da bi tebi kao powerasu ta radnja bila Eldorado ali ne mogu sad da se setim gde je to pa da me jebes. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...