Jump to content

Info: Metal shopovi u Evropi


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Da li je poraradila trgovina "Wall" u Balkanskoj ulici?Kad je bio Amon A. lokal je bio zapečaćen.

 

Mislis na onu muzicku prodavnicu u onom trznom centru, na spratu, gdje se prodaju i majice? To obicno preko ljeta bude zatvoreno, ali mislim da sada opet radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Free shipping za Srbiju? You wish. Season of Mist ima najjeftiniji shipping, a i britanski Amazon i RecordShopX su sasvim korektni po tom pitanju, pogotovo s obzirom na brzinu isporuke. The Omega Order i Relapse imaju malo jači shipping, ali su im zato diskovi dosta jeftiniji... Za UG stvari obavezno Hell's Headbangers ili Negative Existence.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Желим да наручим Nevermore мајицу, али на сајтовима које сам обиша - нема. Неко има савет? Гојко, брате, ти тога имаш пун курац, дај ми нађи.xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene zanima London, djevojka tamo ide uskoro.

 

Nisam bio ni u jednom specijalizovanom metal shopu u Londonu ali možete da proverite cene u jednom od dva velika HMV u Oxford Street (npr. W1D 1DJ). Postoji šansa da iskopate neka komercijalnija izdanja na popustu.

 

Ako budete imali vremena, svratite do Fopp, 1 Earlham Street (WC2H 9LL). Nemaju velik izbor hard&heavy muzike ali su jeftiniji od svih muzičkih prodavnica u kojima sam bio. Kupovao sam tamo uglavnom klasične rock albume za 5-7GBP po albumu, slične su cene za bar pola CDs svih žanrova, uključujući i metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sta,nema niceg?

 

Dajte neki info za shopove u Sofiji....videh ono shto je Angels postovala odavno ali nisam siguran da to i dalje shljaka...

Kapiram da kasnim malo sa odgovorom ( :haha: ),al ne znam dal si svratio do ovog:

 

S.M.F. Music Hunter

Ulica Gladston 30A (to im je neka ulica u samom centru,valjda izlazi na glavnu ulicu - ko sto bi u BG-u bila Knez Mihajlova)

i ulica Parchevich 14 (ova druga adresa ne znam gde je)

http://www.smf-bg.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio ni u jednom specijalizovanom metal shopu u Londonu ali možete da proverite cene u jednom od dva velika HMV u Oxford Street (npr. W1D 1DJ). Postoji šansa da iskopate neka komercijalnija izdanja na popustu.

 

Ako budete imali vremena, svratite do Fopp, 1 Earlham Street (WC2H 9LL). Nemaju velik izbor hard&heavy muzike ali su jeftiniji od svih muzičkih prodavnica u kojima sam bio. Kupovao sam tamo uglavnom klasične rock albume za 5-7GBP po albumu, slične su cene za bar pola CDs svih žanrova, uključujući i metal.

 

Sto se tice Londona i Ostrva imas HMV gde ima dosta novijih naslova. Ja sam poslednji Marduk platio 12 funti, isto toliko i Municipal Waste.

Peaceville izdanja su uglavnom jeftinija, mislim da je nova Katatonija kostala 10 funti.

Ako te zanima punk/HC/Crust, ima u Camden Townu jedna radnja gde sam nasao gomilu ploca i CD-ova.

Adresa:

 

27 Pratt Street

London, NW1 0BG, United Kingdom

Ima mozda 5 min peske od metroa, lako je naci jer imas odmah po izlasku iz metroa mapu tog dela grada.

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...