Jump to content

Info: Metal shopovi u Evropi


Recommended Posts

Idem sad u utorak u Beč pa sam planirao da svratim do tog Totema obavezno. Je li to negde u centru grada ili u nekim pizdincima? I kakve su im cene?

 

U centru grada je, kao i sve značajnije prodavnice. Skupa je radnja i imaju isključivo ekstremni metal. Btw, pas nije ružan, baš je slatko kučence, ako mislimo na istog psa. Ako te zanima još nešto od metala i rocka, svrati u Scout Records, Moses Records i Disc Point. Sve su u istom delu grada gde i Totem, lako ćeš naći adrese na netu. Second hand prodavnice su sa izuzetno povoljnim cenama, čak i kad su glanc novi diskovi u celofanu u pitanju. Da ne govorim o izboru naslova - iznenađujuće je kakve raritete možeš da iskopaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari. Sve ću to da overim, obavezno, ali mi je Nemethor rekao malopre da su najbolje cene u Saturn supermarketima (pandan našem Maksiju), te da se i tamo često može naći gomila kulta budzašto, što na vinilu, što na diskovima.

 

Bottomline je da ne bi trebalo da idem polupraznog buđelara, je li?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, upomoc!

U subotu idem na ekskurziju.

Idem kroz Italiju, Francusku i Spaniju. Glavna je Spanija, bicu 3 dana u Barceloni. Da li tamo ima nesto vredno poseti?

Takodje me zanima metal shop u Veneciji. Prolazicu takodje kroz Nicu i Monte Carlo pa mi ni takva informacia ne skodi. :)

Hvala! :)

Edited by Mr.Murray

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da. Predpostavio sam. :D

Samo vas molim da mi odgovorite da se psihicki pripremim na trazenje jer sam prosle godine od 10-ak slobodnih sati na ekskurziji barem 3 proveo TRAZECI metal shop. Pitam dugokosog Madjara gde je metal shop a on kao da sam ga pitao gde zive Masoni u Madjarskoj!

Edited by Mr.Murray

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, upomoc!

U subotu idem na ekskurziju.

Idem kroz Italiju, Francusku i Spaniju. Glavna je Spanija, bicu 3 dana u Barceloni. Da li tamo ima nesto vredno poseti?

Takodje me zanima metal shop u Veneciji. Prolazicu takodje kroz Nicu i Monte Carlo pa mi ni takva informacia ne skodi. :)

Hvala! :)

 

Vrlo originalna tura za ekskurziju, mora se priznati.

 

Rođače, postoje dva načina da pronađeš metal prodavnice. Jedna je da ovde http://www.metaltravelguide.com/ pri dnu strane ukucaš u pretrazi ime grada u koji ideš i sve će ti se kasti samo. Druga je da na Google ukucaš "metal shops in taj i taj grad", pa da vidiš šta izlazi. Možda pronađeš nešto čega nema na pomenutom sajtu, možda dobiješ korisnu informaciju o nekoj opštoj prodavnici koja ima odeljak za metal, itd. Onda možeš i dalje da širiš priču odlaskom na sajt prodavnica koje te zanimaju, eventualno ih i multimedijalno doživiš na youtube.

 

Internet je ćudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Imas RollingStone (NS) i Butik Koze Boban (BG)!

U slucaju da imas nekih 250E moj savet je da ih kupis u RollingStone. Zaista dobar kvalitet i rajsferslusi su odlicno uradjeni, ne bi trebalo da te zezaju. Kod Bobana ces takodje dobro proci ali za manju cenu. Tamo su bile 170E, ne znam koliko su sada. Inace, na oba mesta rade po tvojim dimenzijama. Na sajtu RollingStone imas detaljno objasnjenje kako premeriti dimenzije koje su potrebne za tvoju rokericu! To je to sto se tice mog znanja o rokericama. Ja sam moju kupio u Becu. Odlicno sam prosao jer je tamo dosta jeftinija, a recimo da je kvalitet malo bolji od Bobanovih!

 

 

Inace, bio sam u Barsi. Usao sam u jedan kvazi metal shop. Ocaj! Ostala mesta nisam nasao, iskreno, nisam ih puno ni trazio.

P.S. U trznom centru u Barsi sam kupio Iron Maiden igracku The Final Frontier! (22E)

:D

Edited by Mr.Murray

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...