Jump to content

Info: Metal shopovi u Evropi


Recommended Posts

Da, Headbanger jebe pa rastura!!! Fantastican izbor nasuprot ubij boze cenama!!! Evo ti dva (po meni) najbolje metal shop-a gde za relativno pristojne cene mozes da uzmes lepe CD-ove i ostale metalske potrebstine!!! Cak i da se pogadjas!!!

 

HAMMER WORLD - Nalazi se na budimskoj strani Budimpeste u ulicu Bartok Bela!!! Kako doci do prodavnice?!? Ako se nalazis na Deak ter-u (mesto gde se ukrstaju sva tri metroa), sedni u tramvaj sa brojem 47 ili 49, sidji na Trg Moricz Zsigmond-a (ako dolazis sa Keleti zelznicke stanice sedni u autobus sa brojem 7 ili 7A), prosetaj nekih 600-700m navedenom ulicom od stanice na kojoj si sisla i eto tebe kod radnje!!! Da ti jos olaksam, radnja se nalazi ispred neke skole (rekao bih bogoslovije jer visi veliki krst na njenoj kupoli) koju ne mozes da promasis jer je OGROMNA!!!

 

NE ZNAM NAZIV RADNJE - Malo je zajebanije za ubosti ulaz, ali kada ga jednom ubodes, neces se pokajati!!! Radnja se nalazi na pocetku Jokai ulice kada u nju udjete sa Nyugati (zeleznicka stanica) strane!!! Sta da ti kazem?!? Kada zadjes u sam pocetak taj ulice, otvori cetvoro ociju i pronadji ulaz, nije upadljiv i tome slicno!!! Koliko ta radnja ume da bude jeftina, reci cu samo da sam tamo dva ROTTING CHRIST originala uzeo za po 3.5 evra!!!

 

Evo da ti dam jos jedan metal shop ali tu cene variraju:

 

CD PINCE - Nalazi se u Erzsebet korut-u (kada krenes od Nyugati stanice ka budmskoj strani Budimpeste))!!! Cene variraju od "prihvatljivih" do apsurdnih!!! Za FUNERAL MIST - Salvation treba izdvojiti fantasticnih 23 evra!!! DO JAJA!!! Ali, kao sto rekoh nije sve tako skupo, cene variraju od 12 do 25 evra!!!

 

To su ti moje preporuke, a ti ces se, nadam se snaci!!! Ah da, i da dodam sajt koji si trazila: www.metalshops.netfirms.com

Edited by Baja Car

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

www.metaltravel.com

www.metalshops.com

www.metalmap.com

 

Inache ja cju danas posetiti Rock Paradise ( www.rockparadise.cz) i Hells Bells ( www.hellsbells.cz) pa cju vam recji kako stoje sa cenama i izborom...ovo su dva najvecja shopa u Pragu,ali gledajucji sajtove nisam bash neshto bio odushevljen...

 

Inache,pokushaj da potrazish ono shto te zanima i po obichnim cd shopovima jer se mogu nacji neke zaista jeftine stvari...ja juche u nekom trznom centru naleteo na recimo Maiden - Fear of the dark za nekih 340 Ck = 11 evra,novi Nightwish 479 Ck = 16 eura,Therion - Lemuria/Sirius B ltd.digipack 2 cd 800 Ck = 27 eura

 

Shto se tiche cena majica one su od 299 Ck = 10 eura pa do 1200 Ck = 40 eura za total print all over varijante...inache chak i ove od 299 Ck su bar duplo kvalitetnije od ovih koje se mogu kupiti u Srbiji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas posetio Rock Paradise here i evo nekih cena :

 

Allen Ladne - The Battle digipack 600 Kc

Sentenced - Funeral t-shirt with long sleeves 640 Kc

Iron Maiden - Killers all over B/W t-shirt 900 Kc

To je ono shto sam uzeo,a sutra cju maznuti katalog pa videti sve cene...inache oni su distributeri Nuclear Blasta za Chesku,ali su nekako jeftiniji od njih!Znachi cela ponuda NB-a se nalazi kod njih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Ok, lepo je sve to, ali koliko shopova ima KOD NAS??? Sem Mordora (debele lencuge koje narucuju cd-e jednom u 2 godine i rade od 19h-19.30h) ne znam ni za jednu sa relativno pristojnim izborom... A da ne pricam da je nemoguce nabaviti In Flames, a da sam nabavio SVE CANNIBAL CORPSE U IPS-U!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Imas New Rock Boots prodavnicu na Andel stanici metroa, u velikom trznom centru, ne mozes da promasis icon_wink.gif Imaju jos jednu radnju negde u gradu, ne znam tacno gde. Izguglaj ja sam tako bila nasla podosta prodavnica, ima previse linkova da ih kucam ovde. A i nemas nista bas tako "specijalizovano", trazi po sajtovima koji nude liste tematskih radnji (npr u tom istom trznjaku imas i Merlin prodavnicu svakakvog hladnog oruzja a ima i dosta CD metal shopova i kafica).

@Abigail: meni se zgadilo kad sam videla na sta Camden lici... ko najgora buvlja pijaca samo je "tematska". A i onaj satro do jaja gotik shop Fairy Goth mother je odvratan i samo sto bube ne iskacu iz suknji pukeface.gif

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, pa jbg ne znam kako da ti objasnim moni.

U Beču ima u onoj ulici Marija Hilfer Štrase ili kako već, tkao nešto icon_smile.gif Odnosno to nije baš čist metal šop al ima nekih gluposti i pitaj ih unutra za još jedan šop koji se nalazi veoma blizu tog, samo se skrene u jednu ulicu iz te Marija kako već icon_smile.gif

 

A u Pragu sam našao jednu, al stvarno ne znam kako da ti objasnim, znam da sam prelazio most tramvajem, a ne znam preko koliko mostova prelaze tramvaji i ovaj most je bio ''blizu'' bazena i kao naše mostarske petlje koja je dalje od tih bazena.... ne znam koliko sam ti pomogao ali pokušao sam icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...