Jump to content

Info: Metal shopovi u Evropi


Recommended Posts

Ja sam proslog leta bio tamo, diskova nema, majica ponegde i to uglavnom standardno Iron Maiden, Metallica i sl. Imas izlet u Solun, 25 evra ako se dobro secam, i tamo ima jedna do jaja prodavnica "Metropolis", gde sam nasao mnostvo dobrih metal diskova. Nema neki ultra underground, ali ima podosta od svakog podzanra.

 

EDIT: Cisto ako te zanima, od Pefkohorija do Haniotija ti je 45 minuta peske. Hanioti ima kvalitetnije radnje a i vise ih je nego u Pefkohoriju (u kom sam ja odseo).

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

tek sad videh post.hvala lepo! nego da ne otvaram novu temu da li mozda neko zna neki jeftiniji hostel u parizu tj da je vec bio tamo i da ima neko iskustvo? isao bih 29.9. na hate i vesaniu,a ne mogu da nadjem nijedan hostel koji je ispod 120e na vece,a to mi je malo previse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

120E? Jbt pretenciozni Francuzi :mhihi: Sprdnja jedna, gledao sam nedavno cene za hostele u Budimpešti, eno za 15-20E sasvim fine sobe :no: Pa jbt, hotel sa 3 zvezdice u centru grada košta 100E, dva noćenja za dve osobe u sobi sa bračnim krevetom :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sam i rekao,meni je to uzasno skupo...na netu su najgore gluposti kao 16e na vece za dve osobe,a kada hoces da rezervises to ispada kao da je 16e samo za jednu osobu ali ajde kada se pogleda bolje tih 70e za dve osobe dve noci nego da dajem 120e za jedno vece u nekim drugim hostelima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

120 evra, najskuplji hostel po danu je 40-45 evr.? Ja stvarno ne znam gde si ti to video, evo ti cela lista pa nadji sebi nešto zanimljivo , a možeš i da rezervišeš tu. Inače moje iskustvo kaže da je obavezno rezervisati.

 

http://www.hostelworld.com/search?search_keywords=Paris%2C+France&country=France&city=Paris&

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

E jebeš mu mater, najbolje u Veneciji da ima metal šop :haha:

 

Eh,bilo je to davne 1989 kad sam sa matorcima isao na letovanje u Italiju,pa kad smo u blizini,svratili smo i Do Venecije!Rekoh sebi,kad nisam nasao nista ni u Firenci a ni u Bolonji,sigurno nisam mislio da u Veneciji ima ista od kupovine ploca!Kad ono,odosmo na jedno obliznje ostrvo da vidimo neku crkvu,ja nervozan,sto od vrucine sto smoren od tolikog razgledanja,kad ono na jednom trgu u daljini ugledah nku prodavnicu i dobro poznate omote.Kako sam se priblizavao,pred mojim ocima se ukazase omoti novog Testamenta-Practice what you preach,Whiplash-Insult to injury,DBC-Universe i mnogo cega drugog!Jebote,kako sam se odusevio!Ispraznio sam novcanik ko dlanom o dlan i mirno sam nastavio letovanje,siguran da nije uzaludno protraceno vreme!E ta divna secanja koja se nikad vise nece vratiti,kao i odlasci u Minhen u WOM ili Saturnu Hansu,itd,,,!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

U petak i za vikend sam u Beču, pa se nadam da ću moći da obiđem čuveni Totem. Nego, na sajtu im piše adresa 'Zollerg 18-20', našao sam Zollergasse ulicu, pa da proverim da li je to to, nekih 400-500 metara vazdušnom linijom od Trga Marija Terezije :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...