Jump to content

Watchout


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoj plakati jer mi tvoje suze sklapaju oci. Udahni, mozda nije nas vazduh ali je ziv u tebi. Nije tesko...serem, jeste, ali...sve prolazi, ne pored tebe, ne, kroz tebe; samo disi i zima ce brze doci. I ne placi. Ja sam tu, ne brini, gutam i za tebe divni znoj Beograda...i cekam. Strpljivo. Volim Te.

Sada, dok odlazis, znam da te volim.

26.08.2005

user posted image

"what if i never saw you again, i'd die right next to you in the end..."

AJ LOV JU TU....

 

Edited by _lazarus

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jadan pustite ga, ionako ga je hiv izbacio iz benda zobg toga zuba.gif (not 4 real..)

 

sad sam bila na kornu u sofiji i mnogo je bilo loshe. ne korn, nego ozvuchenje, nije se chulo nishta, sve je bilo blendovano, sala je neka velika kosharkashka koja je propala i bukvalno se raspada pod uticajem muzike, ljudi retardirani, ali ono... ipak je korn, jel te? zuba.gifzuba.gifzuba.gif i da jonathan nas terao da evotigana.gif

Edited by kombutcha_mushroom

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj....ko je spominjao subotu?

icon_mrgreen.gif

 

bitje nesto sigurno, ali da li cemo praviti samo oprostajnu zurku ili ce biti neka jam-session-svirka-zajebancija u studiju za prijatelje i one koji uspeju da udju to cemo znati u toku nedelje..........

svirke nece biti iz prostog razloga sto nas mrzi da se u 10 dana cimamo oko organizacije, ovako je prigodnije povodu.....

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sredu u studiju orange ce biti najavljena svirka/zurka od 22h..........osim nas ce svirati i goodeyeclosed...............

 

ulaz je naravno dz, ali bi bilo pozeljno poneti neki alkohol........e da, ako bude vise od 50 ljudi moracete na smenu lol

 

to je poslednje sto cemo raditi sa alexom posto on pali u petak, tako da ko jos bude hteo da nas chuje (iako verujem da vas je malo toliko obolelih) u startnoj postavi ovo mu je poslednja prilika.......

 

ae poz pa se vidimo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokletstvo!

Znam da sam rekao da se vise ne vracam ovamo, ali kada sam video da ste oprostajnu zurku/svirku zakazali za sredu moram da dodjem da vas ispsujem!!!

Mi bas to vece pravimo zurku povodom povoljnih (po vecinu) rezultata prijemna ispita na Akademiji...

Da, da obavestim fanove, primljen sam, odsek Primenjena grafika, atelje Grafika i knjiga, peti na listi (prvi koji nije upao na budzet), ko mi zeli cestitati moze pogledati moj mail (ne krijem ga)...

Nego, ja cu ipak doci na zurku/svirku, mada verovatno malo kasnije (mada ipak se nadam da cu stici pre 11)!!! Prokleti bili!

Veliki pozdrav svima, i nadam se da vise necu padati u iskusenje da opet postujem na ovom forumu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokletstvo!

Znam da sam rekao da se vise ne vracam ovamo, ali kada sam video da ste oprostajnu zurku/svirku zakazali za sredu moram da dodjem da vas ispsujem!!!

Mi bas to vece pravimo zurku povodom povoljnih (po vecinu) rezultata prijemna ispita na Akademiji...

Da, da obavestim fanove, primljen sam, odsek Primenjena grafika, atelje Grafika i knjiga, peti na listi (prvi koji nije upao na budzet), ko mi zeli cestitati moze pogledati moj mail (ne krijem ga)...

Nego, ja cu ipak doci na zurku/svirku, mada verovatno malo kasnije (mada ipak se nadam da cu stici pre 11)!!! Prokleti bili!

Veliki pozdrav svima, i nadam se da vise necu padati u iskusenje da opet postujem na ovom forumu!!!

Moze da te banujem Shule, da te postedim iskusenja icon_biggrin.gif ?

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...