Jump to content

Watchout


Recommended Posts

ima tu forme i oblika (koliko-toliko) nego je milos pickica obrijana bolestan vec nedelju dana....i nikako da nabodemo probu sa njim....ali bice sve uredu...molio sam se krishni icon_mrgreen.gif

 

troglavi otkud ti ovde?? icon_smile.gif ta emisija bejashe planirana za pocetak januara ali izvesticu te za tacan datum kad mi jave...jebiga sjebali su zaproslu jer su preterali sa duzinom emisije pa su morali da seku MOJ prilog stoke...ovako cete biti moji prvi gosti za 2006 icon_biggrin.gif ps: dodji na svirku!

 

poooz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

 

troglavi otkud ti ovde?? icon_smile.gif ta emisija bejashe planirana za pocetak januara ali izvesticu te za tacan datum kad mi jave...jebiga sjebali su zaproslu jer su preterali sa duzinom emisije pa su morali da seku MOJ prilog stoke...ovako cete biti moji prvi gosti za 2006 icon_biggrin.gif ps: dodji na svirku!

 

poooz!

eee wub.gif ...

 

ja ti dodjem kao neki rekonvalescent u celoj prichi... moram se opet ubacim u tok... icon_da.gif

 

vidimo se na svirci!!..

Share this post


Link to post
Share on other sites

uopste mi se niste dopali sinoc, ali imate respect jer ste radili autorske stvari...icon_da.gif

ah pa vi obrijani sto zivite za rokanje i slusate samo slipknot...ccc...hvala za podrsku, mada jebiga nesto mi se cini da nije bio bas neki zvuk sinoc...tja...enivej, hvala sto ste dosli icon_mrgreen.gif

 

@zmychek

opusteno bre sta ti je icon_smile.gif bice svirki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

veruj da sam ochekivao neshto mnogo mnogo gore icon_smile.gif

 

it's just...u proteklih 4 meseca na probama radimo nove pesme, uopshte ne vezbamo stare

a pred svirku smo bili bolesni kao svinje (te dve nedelje koje smo trebali da se spremamo), tako da smo se najbukvalnije spremali 1 probu na dan svirke i to ne celu jer su pojedinci kasnili sat vremena

 

stoga, ja sam zadovoljan icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije toliko lose bilo..Zvuk je bio nejasan...Ok ste svirali...Neka onaj tonac malo pusi rac....debil...Kapiram da su samo prva 2 benda imala normalan zvuk ...Posle je verovatno digao ruke...Na bini se nije nista culo....

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad ce album?

xexexxexe ma pale vas bre i proshle godine u ovo vreme se prosipala pricha za dotichni album pa nije bilo nicheg... ne veruj dok ne chujesh mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

 

 

Btw bili ste ok. u subotu mada je publika dno dna ono kao ne vidjeni smor osim sa izuzecima tipa podrshka iz Igorovog odeljenja u prvom redu i valjda Marko i Bucalo koji su skakali iza laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gitare su mi zvucale ok izmedju pesama, ali kad krene pesma nista nisam uspeo da razaznam.

 

stajao sam tu negde kod tonca, a tu bi po nekom pravilu trebalo da se cuje bolje (inace, doticni je pevac/gitarista najt shifta i vec se i ranije dokazalo da nema pojma da napravi zvuk ni na nesto boljoj opremi, tako da nije ni cudo sto se nije trudio)

 

ne znam kako se culo napred, ispred bine.

 

gledao sam vas i na exit-u, tad mi se zvuk cinio boljim.

 

full respect, samo napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispred bine se verovatno culo jos nejasnije, a zvuk na bini je unapred izasao iz konkurencije...sto se tice exita tamo smo tek imali problem sa toncem i njegovom vizijom podesavanja monitora, a na obe svirke je izostala tonska proba...hvala za podrsku, ali izgleda da ipak treba snimiti nesto kako bi ljudi bar jednom culi ista jer ovo sa svirkama moze da se batali...

 

rspct, drz'te se ljudi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...