Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Blah, onda sam ja extra amater sto se perverzija tice. Mislim da si ok prosao sto se para tice, ali sad racunaj da treba kupiti i nove stalke, cinele, torbe obavezno - mozes Stagg, ok su, a cena extra povoljna.

 

Ne znam za vas, ali meni ispod 22" bass bubanj nikako ne ide. Mislim da bi izgledao kao karikatura iza tog bubnja, ali ok, nisu svi ko od brda odvaljeni, as I am... icon_smile.gif

 

Evo moj set - Slika 1. sa snimanja spota za Plastiku, Slika 2. ono cemu tezim da oformim jednog dana. Ride je 22", crashevi 18, Hi-Hat 14", Spalsh-evi 8, 10, 12" i 2 Chine od 20". Drvo 12, 13, 16, 22", voleo bi na buducem TAMA Starclassic Maple da imam i tom od 14", pa da bude 12, 13, 14, 16, 22" i dobos metalni 14/8".

 

pivopije.gif

 

user posted image

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne biste mi verovali koliko 20-ica bolje radi od 22-ojke.

rekoh ti ja lepo... icon_razz.gif

 

Ne znam za vas, ali meni ispod 22" bass bubanj nikako ne ide. Mislim da bi izgledao kao karikatura iza tog bubnja, ali ok, nisu svi ko od brda odvaljeni, as I am... icon_smile.gif

A pa ni Drobac nije sića.... icon_wink.gif

 

 

BTW Kažeš: jedva čekaš da ih se rešiš. Jel to znači da prodaješ nešto? Aj navedi, ako imaš nešto u ponudi (ovde ili na pp-svejedno)... a za 2002 ne sumnjam da radi k'o avion.

Inače, i ja otprilike tako držim bubanj, samo što činele malo približim sebi npr. rajd mi je u identičnom položaju, samo je 10ak centimetara bliže meni jbg... šta ću kad nisam krakat, već sam kratak icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad me nasmeja!! icon_smile.gif

 

Inace, bubanj je stvarno lep za oko. icon_da.gif Nove plastike, lepo sredjene i ispolirane cinele...

 

Da vidite samo na sta moj lici...

Cinele prljave ko da sam ih prao katranom (dve napukle), bubanj sav izgreban, flekav, prasnjav... e da i duplak mi skripi... icon_smile.gif

Generalno: icon_redface.gif

 

Dodushe, sve se to slabo konta u mraku. Na svirci izgleda prilicno nadrkano, jer je crn, jos kad ja sednem za njega.... sav zajeban. icon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj slici, koze su stare skoro 2 godine, ali obzirom da sam ih dobro odrzavao i cistio, redovno cistio cinele, onda nisam prljavstinu tj. okside sa cinela preko palica prenosio na koze. Bubanj mi je iz 1996 i super je ocuvan, skoro nigde nije zagreban, a i ako jeste, to je tek malo povrsinski. Imam naravno torbe za sve komponente, osim za stalke, sto cu valjda jednom da nabavim.

 

Na timpanima su odozdo Clear Pearl koze, a na bass bubnju je crna plastika napred - fabricka Pearl, sa rupom od 8" za mikrofon.

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...