Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

 

user posted image

 

Vratise mi aparat pa evo i par slicica. icon_biggrin.gif

Ja hteo crni da uzmem, al nije bilo tako da sam zabo ovu boju.

Indijaner jos nisam sklopio, posto jeli, nemam mesta gde da ga stavim icon_smile.gif ali sledece nedelje verovatno cu sve prebaciti u podrum da tamo lupkam pa cu da sklopim i njega. Jedino sto me malo smara je sto nemam rajd cinelu, ali zbudzicu i nju kad tad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si levak?

 

Za pocetak, timpani ti ne stoje dobro. Vidim da je mehanizam kopija Pearla. Cool, bubanj izgleda skroz kulturno, obzirom da je Stagg.

Sto ne stoje dobro? Jeste malo ostar ugao, ali svi valjda prolaze kroz tu "Lars" fazu icon_biggrin.gif

I pedale kopiraju Pearlov footboard.

Dok ne nabavis pravu ride, stavi taj crash levo pa koristi njega. Trebalo bi da posluzi kao crash/ride, pogotovu ako je osamnaestica kao sto mi se cini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Franja levak icon_smile.gif

Odlicno izgleda set Franjo pivopije.gif

Jel single chain pedala?

E juce ljudi verovali ili ne juce sam u stidju video neku ogromnu taminu pedalu koja sa strane ima neki ogroman dodatak koji ide u visinu i veci je cak i od cekinja kada stoji uspavno icon_confused.gif A plus nit ima lanac, nit plastiku nit direct drive vec ima ko neku tkaninu icon_smile.gif Znaci ono sam trebao da slikam icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si levak?

 

Za pocetak, timpani ti ne stoje dobro. Vidim da je mehanizam kopija Pearla. Cool, bubanj izgleda skroz kulturno, obzirom da je Stagg.

 

Yup.

 

Nisu toliko okrenuti ka meni kako izgleda na slici, ali namesticu ih bolje cim se prebacim u podrum, sad dok sam u sobi i ne koristim ih puno, mada mi ovaj polozaj i odgovara.

 

 

Dok ne nabavis pravu ride, stavi taj crash levo pa koristi njega. Trebalo bi da posluzi kao crash/ride, pogotovu ako je osamnaestica kao sto mi se cini.

 

To sam i planirao da uradim, cim sklopim i indijaner, mada iako je zamisljena kao crash/ride, opet ne moze da se dobije pravi zvuk zvona kao na pravom ride-u, al jebiga, ima ovde sad nekih rideova na popustu, videcu u skorije vreme ako ima nesto interesantno. Sesnestica je, ali opet, posto nemam puno mesta za slikanje, ugao je cudan pa izgleda mnogo veca od kontre.

 

Odlicno izgleda set Franjo  pivopije.gif 

Jel single chain pedala?

 

pivopije.gif

Jeste.

 

Jedino sto mi se ne svidja sto bas ima samo 6 civija i mislim da si previse natrpao stvari u njega. Ugusices ga.

 

Pa sta znam, kapiram da bi sigurno bilo bolje da ima jos dve, ali ok mi je i ovako. Meni se ne svidja sto prelazi imaju po 5, nisam puno obracao paznju na drugim setovima, ne znam jel to tako na drugim modelima, ali bi sigurno bolje bilo da i oni imaju po 6, verujem da bi zvuk tako mogao mnogo bolje da se namesti. Znam, i hteo sam da ga stisam sto vise, ne lupam u sobi mnogo glasno, tako da mi ovako odgovara, ali izvadicu jedan frotir kad se prebacim u podrum, gde cu moci da lupam malo slobodnije.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Franja levak icon_smile.gif

Odlicno izgleda set Franjo pivopije.gif

Jel single chain pedala?

E juce ljudi verovali ili ne juce sam u stidju video neku ogromnu taminu pedalu koja sa strane ima neki ogroman dodatak koji ide u visinu i veci je cak i od cekinja kada stoji uspavno icon_confused.gif A plus nit ima lanac, nit plastiku nit direct drive vec ima ko neku tkaninu icon_smile.gif Znaci ono sam trebao da slikam icon_smile.gif

Kol'ko vidim, single chain je, ali sa lancem kao za bicikl icon_smile.gif

 

Ta pedala je verovatno stara 6740 Hi Beat sa strapom (s tim sto su stari kaisevi za strap drive bili tkani od najlona, a ne pravljeni od kevlara kao danas).

http://www.tama.com/history/history_detail.asp?i=10

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha znaci to je ta pedala icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif 74 godina icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Znaci da vidite vi kako to izgleda sada. icon_smile.gif

Sto je najtragicnije neki matorac koji radi tamo mi rekao da je to super nova tamina pedala i da nema potrebe da je skdiam da bi stavio svoju duplu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Kapiram da je to ok icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Franjo...jel spavas na bubnjeviam sada ? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e a ovo je moja pedala (singla) ako nekog zanima... icon_biggrin.gif

ustvari ne mogu bas da skontam koja je moja... izgleda kao 6735 "camco" chain drive, s tim sto joj je footboard kao na 6745 pro-beat. icon_mrgreen.gif

anyway, to mi nije ni bitno, jer radi k'o zajebana... kada bih samo imao dve ovakve...uffffff no.gif nebi to valjalo... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...