Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Uzgred, pitanje za Warrior of Ice, je li ovo tvoja pedala?

 

user posted image

E TO JE TA!!!!!!!!!

Jebote ceo internet pretrazih nigde je ne nadjoh pivopije.gif

Samo dupla naravno pivopije.gif

Eto meni sve deluje tu super osim sirine papucice al neam veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

e a ovo je moja pedala (singla) ako nekog zanima... icon_biggrin.gif

ustvari ne mogu bas da skontam koja je moja... izgleda kao 6735 "camco" chain drive, s tim sto joj je footboard kao na 6745 pro-beat. icon_mrgreen.gif

anyway, to mi nije ni bitno, jer radi k'o zajebana... kada bih samo imao dve ovakve...uffffff no.gif nebi to valjalo... icon_smile.gif

hehe znam tu pedalu.Mene je fino sluzila (ima je u onom studiju Hram) dok nisam uzeo svoju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako,

kupio sam novu Ride cinelu - Z Custom Power Ride Extra Heavy 22", tako da prodajem svoju dosadasnju Sabian B8Pro Medium Ride 20". Sa onih slika ste videli u kakvom je stanju, a ako je neko preskocio, evo opet slika. Cena je 100 EUR.

 

pozz people

pivopije.gif

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

e a ovo je moja pedala (singla) ako nekog zanima... icon_biggrin.gif

ustvari ne mogu bas da skontam koja je moja... izgleda kao 6735 "camco" chain drive, s tim sto joj je footboard kao na 6745 pro-beat. icon_mrgreen.gif

anyway, to mi nije ni bitno, jer radi k'o zajebana... kada bih samo imao dve ovakve...uffffff no.gif nebi to valjalo... icon_smile.gif

Pa onda je Pro-Beat, posto je ona isto na lanac sa zupcanikom, kao Camco, samo se to na slici ne vidi.

 

U studiju gde u poslednje vreme sviram ima 6735 Extra Light (koja ima isti fazon sad poznat kod Tame kao Power Glide). Oseca se da je bila odlicna pedala, ali je sad u jako losem stanju.

 

Eto meni sve deluje tu super osim sirine papucice al neam veze

Pa zar nemas ovaj deo za prosirenje pedale koji moze da se pomera gore-dole?

Deluje kao stvarno zanimljiva pedala, samo lik koji je koristi kaze da su delovi nazalost loseg kvaliteta, a da sem toga odlicno radi. Ove gumice tesko da ces naci, pedala se odavno vise ne proizvodi. Mada, ima par sajtova, samo jos treba videti salju li ovde (jedan je, na primer, na Novom Zelandu icon_smile.gif)...

Evo jedan zanimljiv link:

http://www.gatewaydrumline.com/hotitems/pe...ta/edp400j.html

Moze se videti da pedala ima sva moguca podesavanja, od Power Shifter fazona, do Vari Level Drive-a. Kontam da ih je upropastila losa izrada i mozda previse nekih ne tako prakticnih patenata, inace je mogla da bude strasno popularna pedala.

 

Uzgred, daj adresu i broj tog studija icon_da.gif

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar nemas ovaj deo za prosirenje pedale koji moze da se pomera gore-dole?

Deluje kao stvarno zanimljiva pedala, samo lik koji je koristi kaze da su delovi nazalost loseg kvaliteta, a da sem toga odlicno radi. Ove gumice tesko da ces naci, pedala se odavno vise ne proizvodi. Mada, ima par sajtova, samo jos treba videti salju li ovde (jedan je, na primer, na Novom Zelandu icon_smile.gif)...

Evo jedan zanimljiv link:

http://www.gatewaydrumline.com/hotitems/pe...ta/edp400j.html

Moze se videti da pedala ima sva moguca podesavanja, od Power Shifter fazona, do Vari Level Drive-a. Kontam da ih je upropastila losa izrada i mozda previse nekih ne tako prakticnih patenata, inace je mogla da bude strasno popularna pedala.

 

Uzgred, daj adresu i broj tog studija icon_da.gif

Ne taj deo je samo da fiksiras gde ce ti doci vrhovi prstiju posto je bas bas dugacka pedala.

A za gumice nije problem. Lik koji mi je prodao ovo stavio federe na nju tako da sada radi jos bolje. pivopije.gif Kaze mogu gumice a mogu i federi da se stave pa ti biraj.Dobio sam jos par rezervnih gumica pa kad istrosim i te e onda cu federe da uzmem.

Stuio Hram kod hrama Svetog Save

 

0638482668

0112439632

 

pivopije.gif

Edited by Warrior Of Ice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako,

kupio sam novu Ride cinelu - Z Custom Power Ride Extra Heavy 22", tako da prodajem svoju dosadasnju Sabian B8Pro Medium Ride 20". Sa onih slika ste videli u kakvom je stanju, a ako je neko preskocio, evo opet slika. Cena je 100 EUR.

 

pozz people

pivopije.gif

Taman sam kontao da vam (Euforiji) sredim neki gig ovde, kad sam saznao da ste vec pozvani da svitare uskoro... Elem, kad budes dolazio ponesi i tu rajdericu, pa da se naisprobavam... mozda uzmem.

BTW kad tachno svirate?? ...koji je datum u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne taj deo je samo da fiksiras gde ce ti doci vrhovi prstiju posto je bas bas dugacka pedala.

Pricam o ovom delu (footboard extension):

 

user posted image

 

On je odvojen od toe-stoppera. Nisi ga dobio uz pedalu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva je ovo fora sa pedalom?? icon_confused.gif

al me tripuje to sto se pomera.....cemu uopste sluzi?

 

Ja se iskreno nadam da ce svirke biti ... Malo je frka oko sponzora ali i to cemo srediti .... icon_smile.gif

Taman da Dzanja uzme ride ...  mhihi.gif

sponzorisacu svirku... icon_smile.gif jeeeej icon_biggrin.gif

 

Ima ovde neko iz Subotice ... Zanima me kakvo je stanje u Music Shopu naravno po pitanju bubnjeva ... biggrin.gif

evo ti broj pa zovni 024 525 537 (ako je to to)... inace, dodjes mi 200 kinti jos od weekenda icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ovde neko iz Subotice ... Zanima me kakvo je stanje u Music Shopu naravno po pitanju bubnjeva ... biggrin.gif

Koliko znam u Subotici postoje dve muzicke radnje. Bio sam u jednoj krajem prosle godine, mislim da je bas Music Shop (u centru, blizu pozorista) ali nisam 100% siguran. Uglavnom, bilo je izlozeno nekoliko setova (Pearl, Tama, Yamaha), bilo je dosta pedala i stalaka, cinela prilicno malo, i mnogo palica raznih proizvodjaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci da te malo sjebao taj od kog si kupio pedalu icon_wink.gif

Mada, ako ti ne smeta da sviras bez toga, bas te briga, ili cak mozes sam da napravis nesto tako.

Ma znas kako i nije toliki problem ali sam mislio preko leta da uzmem da zavarim sa obe strane dve tanke plocice celom duzinom pedale.Videcu mada mi sada ovo jos ne pravi probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva je ovo fora sa pedalom?? icon_confused.gif

al me tripuje to sto se pomera.....cemu uopste sluzi?

Znas kako izgledaju Sonorove pedale?

 

user posted image

 

E, ovo je slicno, samo sto mozes da pomeris to prosirenje tamo gde tebi odgovara (meni recimo prsti stoje na pola pedale i nize kad sviram, tako da bi mi prosirenje na Sonorovim pedalama bilo previsoko).

 

Sad nam dolazi i Zoro.

Sa bendom ili kao klinika?

 

Da, je li bio neko na Manu Kache-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...