Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

U petak, 7 aprila, u Domu omladine u Beogradu, u saradnji sa

 

kompanijama Sabian, Drum Workshop i Vic Firth

 

organizujemo bubnjarsku radionicu najboljeg R&B bubnjara sveta:

 

ZORO The Drummer

 

Drum Clinic

 

 

 

Kompanija MARVING Vas poziva da prisustvujete ovom dogadjaju

 

i iskoristite priliku da se zabavite i ucite od majstora groove-a,

 

koji nastupa sa imenima iz vrha svetske muzicke scene, kao što su

 

Lenny Kravitz, Bobby Brown, Frankie Valli and the Four Seasons,

 

The New Edition, Philip Bailey iz Earth Wind & Fire, Vanessa Paradis...

 

 

U subotu 8. aprila ZORO ce odrzati

 

MASTER CLASS

 

 

 

Specijalizovani seminar za bubnjare koji zele da saznaju vise!

 

POZURITE!

 

BROJ POLAZNIKA JE OGRANICEN!

 

 

 

Prijave i karte u Maricevom Muzickom Servisu - MMS,

 

Deligradska 17, na Slaviji

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto dinara je karta. Bila je dz, ali su ljudi uzimali po 20, a dodje dvoje. Cena je cisto da bi dosli ljudi koje to interesuje. A i sad se dobija za dz uz bilo sta kupljeno kod Marica.

 

EDIT: Ovo pricam za clinic - za master class nemam pojma.

Edited by Atheist

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace kada smo vec kod pedala, ja posedujem ovu, mada razmisljam da je prodam...

user posted image

U pitanju je yamaha 9410 direct drive pedala...

 

Nisam nikada imao prilike da probam premierove ili sonorove pedale, bas me zanima kakve su...

sto bi prodavao boze moj crni.To je pored Axisa najbolja pedala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu i ja icon_smile.gif

Ima puno potencijalno slabih tacaka - posto se drzaci osovine sa batovima obaraju, i drze ih samo dva srafa, moze da se desi da se u toku sviranja olabave. Takodje, spojnice na krutoj vezi nemaju lagere i desava se da se razlabave, a slicno je i kod sarki na peti. I tako dalje...

 

Druga stvar je sto ne postoji najbolja pedala, ono sto odgovara jednoj osobi, ne mora da odgovara drugoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne. Jednostavno, ne mozes da kazes da je ova pedala najbolja posle Axis, niti da kazes da je Axis generalno najbolja pedala na svetu.

Ako ti to nesto znaci, da sada mogu da biram, Eliminator svakako ne bi bila prva pedala koju bih uzeo.

 

I imas gomilu ljudi koji kupe Axis, pa prodaju, uzmu nesto drugo. I isto to za bilo koju drugu pedalu, kao sto rekoh, razlicitim ljudima odgovaraju razlicite stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je to pedala u sustini... axis nisam nikada probao, i jedino sto znam je da je to jedna od najskupljih pedala, sto ne mora automatski da znaci da je i najbolja... moja mala je stara jedno 4 godine, u dobrom je stanju, a jedini razlog sto bi je prodao je to tsto hocu da skupim pare da kupim dw 5000... ako bi je prodavao, ucinio bi to za nekih 200 eur, mada jos sam daleko od momenta da to sigurno zelim uraditi... inace nisam nikada imao problema sa gorepomenutim srafovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je to pedala u sustini... axis nisam nikada probao, i jedino sto znam je da je to jedna od najskupljih pedala, sto ne mora automatski da znaci da je i najbolja... moja mala je stara jedno 4 godine, u dobrom je stanju, a jedini razlog sto bi je prodao je to tsto hocu da skupim pare da kupim dw 5000... ako bi je prodavao, ucinio bi to za nekih 200 eur, mada jos sam daleko od momenta da to sigurno zelim uraditi... inace nisam nikada imao problema sa gorepomenutim srafovima...

Eto, ako sacekas do leta, imas potencijalnog kupca icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поздрав људи...Ја сам самоук човек што се тиче свирања, последњих 8 месеци сам свирао по пробама са бендом и сада сам добавио свој сет бубњева (фали ми пар ситница icon_smile.gif )...Е сад, мене занима продаје ли ико неки сталак за чинелу? Не даје ми се 5-6 хиљада за исти, фали ми само тај један...Треба ми за креш или рајд...И дајте неки сајт на ком су основне технике свирања, ја сам узнапредовао прилично али дајте неки сајт или препоручите неке књиге са свим стварима од теорије до самог свирања...сада треба да кренем да скупљам паре за дуплу, видео сам неку за 11000 у Митросу, Стагову!!! Мада ћу морати још мало а прошетам, мислим да у Мјузик трејду има за неких 15-20000 Пеарлова...

 

Ајд јављајте се ко продаје, зна за књиге и има адресе!!!

Поздрав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas na prvim stranama dosta zanimljivih linkova, a i par dobrih saveta od ljudi sa foruma, a mogao bi da nabacis i neku video skolu. Ja bi ti preporucio Wecklov Back To basics (Snare Exercices) za pocetak, mada nisam gledao puno skola, mozda neko ovde zna neke bolje za pocetak.

Sto se ostalog tice, nit sam u Srbiji nit prodajem bilo sta tako da ti ne mogu pomoci. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lord Butcher,

Kao sto rece Frankenchrist, pogledaj prve strane ima linkova za dobre sajtove i forume za ucenje.

Za pedalu nikako ne preporucujem Stagg. I za to i za stalak pogledaj prvo www.HaloOglasi.co.yu, pa ako ne nadjes nista povoljno, i onda idi po prodavnicama. Ja imam Pearl pedalu kakva ima u Music Trade-u, i vrlo sam zadovoljan, a vredi da probas i jeftinije serije pedala Tama (LyraStyle), Yamaha (Mitros ima valjda) ili DW (SkyMusic a od skoro i Maricev Muzicki Servis), pa vidi sta ti najvise odgovara.

 

Da, imam par tih nekih skola pa bih mogao da narezem ako si u Bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поздрав људи...Ја сам самоук човек што се тиче свирања, последњих 8 месеци сам свирао по пробама са бендом и сада сам добавио свој сет бубњева (фали ми пар ситница icon_smile.gif )...Е сад, мене занима продаје ли ико неки сталак за чинелу? Не даје ми се 5-6 хиљада за исти, фали ми само тај један...Треба ми за креш или рајд...И дајте неки сајт на ком су основне технике свирања, ја сам узнапредовао прилично али дајте неки сајт или препоручите неке књиге са свим стварима од теорије до самог свирања...сада треба да кренем да скупљам паре за дуплу, видео сам неку за 11000 у Митросу, Стагову!!! Мада ћу морати још мало а прошетам, мислим да у Мјузик трејду има за неких 15-20000 Пеарлова...

 

Ајд јављајте се ко продаје, зна за књиге и има адресе!!!

Поздрав

veruj mi an rec.Znam za te stagove pedale u Mitrosu.Ne uzimaj ako su ti te pare mile.Znaci na toj pedali ce ti se sjebe nesto ocas posla. Nema ni mesec dana da ti drzi.Jedini izbor da uzmes tkao jeftine pedale jeste da kao sto je i moj jedan poznanik uradio - kupio je talvu pedalu i odneo valjda kod caleta koji je masinac ili tako vec nesto i on mu je ojacao pedalu jedno deset puta sada.Inace da nije toga pukla bi ko prutic.Najbolje resenje da pogledas ogalse druze.Veruj mi na rec pivopije.gif Ili da sakupis malo vise kesa i uzmes Peralovu 122tw u Mitrosu(oko 200 evra). pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала на саветима...у сваком случају колико сам скапирао најисплативија ми је Пеарлова (спој цене и квалитета)...Па добро, проверићу у Мјузик Трејду колико је то па да се испланирам са радом...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...