Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Ej ljudi ako ste zainteresovani za ZORO THE DRUMMER Drum Clinic ne propustite priliku da poslusate i pogledate.... uzmite karte kod Marica u radnji (Maricev Muzicki Servis) po frendly ceni za dz ako se nesto kupi u radnji ili 100 dindzi....

 

daklem.. desavanje se odvija u Domu omladine petak 7. april u 17h....

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas fino,to za Drum Clinic.

Nego,videh na Skymusic-ovom sajtu,u odeljku rasprodaja,Zildjian Expander komplet od 2.cinele...za nekih 50eura,na popustu?? Ispada da se dobija 18'' Crash i 18'' China.. Whats the catch? icon_smile.gif

Btw,prodajem Stagg 16'' Brilliant Crash..bas lep. icon_smile.gif

Ne,ozbiljno..prodajem ga. Ili menjam za bolju..

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dave ...

 

Neznam al meni bi bio visok taj dobosh ... tvoj ... biggrin.gif

Meni bi bio nizak icon_smile.gif

Ne bi, tu je negde, samo bih stavio vodoravno.

 

Nego,videh na Skymusic-ovom sajtu,u odeljku rasprodaja,Zildjian Expander komplet od 2.cinele...za nekih 50eura,na popustu?? Ispada da se dobija 18'' Crash i 18'' China.. Whats the catch?

To je stvarno nerealno povoljno. Jos da mi je tu onih pedeset vra sto sam imao u steku do pre mesec dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo pitanje je da li uopste imaju jos toga, jer koliko ja znam, skyov site se ne updeteuje bas toliko redovno... opusto moze biti da je u pitanju neka rasprodaja od pre par meseci...

 

drugo sigurno je u pitanju neka sranje zildjianova serija poput zbt, zht ili ostalih sranja...

 

ali u svakom slucaju, kad se sve uzme u obzir, cena je i dalje fenomenalna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi ti bilo koje "Zildjian sranje" pored Stagga ili Paisteovih "budget" serija, pa ces videti razliku icon_wink.gif

Sa ovim se ne bih slozio u potpunosti. Imao sam prilike da uporedim Zildjian ZBT i Paiste 502 crash cinele (16"), i Paiste definitivno ima lepsi zvuk.

Ovo ne govorim zato sto ja imam 502-ku (koja mi se inace sve manje svidja), nego je stvarno tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ziljian A serija ili jos bolje legendarna K je neprejebiva... mislim, jebote zna se sta je zildjian K, ali te njihove krs serije tipa zbt, zht, zxt, whatever... su sranje... to kazem zato sto sam imao priliku da ih cujem dovoljno... ako hocete dobre jeftine cinele kupite Sabian B8 ili Xs seriju, ne kostaju previse, a zvuce sasvim pristojno za te pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ljudi ako ste zainteresovani za ZORO THE DRUMMER Drum Clinic ne propustite priliku da poslusate i pogledate.... uzmite karte kod Marica u radnji (Maricev Muzicki Servis) po frendly ceni za dz ako se nesto kupi u radnji ili 100 dindzi....

 

daklem.. desavanje se odvija u Domu omladine petak 7. april u 17h....

 

pivopije.gif

Докле то траје???

Share this post


Link to post
Share on other sites

I iz meni apsoltno nepoznatog razloga gomila nekih riba, koje stvarno nisu delovale kao da sviraju bubnjeve, ali opet dosta njih je delovalo kao da se dobro zabavlja... icon_confused.gificon_biggrin.gif

Mozda su mislile da ce biti nekog macevanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesam bijo. icon_cry.gif Sta propustih?

Svirao je gomilu raznoraznih groove-ova, posle pola sata pricao svojoj veri u boga, odgovorio na nekoliko pitanja i tako. Kao sto sam rekao na drugoj temi, mene nije previse odusevio, narocito u pocetku. Kasnije je bilo par dosta dobrih momenata, ali i dalje ne ono sto sam ocekivao od nekog ko je proglasen za najboljeg fank bubnjara. Nije lose, i valjda ce Marving nastaviti sa organizovanjem drum klinika. Sledeci bi recimo bas mogao da bude Steve Gadd icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...