Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Za ljubitelje Manginija:

 

 

LINK

 

icon_mrgreen.gif

Old icon_razz.gif

 

Imam to downloadovano ali nema sanse da se setim linka niti gde sam ga nasao. A ima i interesantnijih/bolesnijih njegovih klipova na YouTube-u icon_da.gif

 

Recimo:

A i ovo:

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za vas, ali meni je to najgori uzzas!!! Ma neka zvuce ko keva, ali izludeo bi da ih moram gledati svaki dan takve. Ja sam vise pristalica brilliant finish modela, tipa A Custom, Z Custom i sl...

 

user posted image

user posted image

user posted image

 

eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, naravno da nema da se kupi, kao i vecina stvari. To moras dodatno da se iscimas preko ovog ili onog. Ja cu verovatno uskoro da kupim onaj Pearl BD 10, to cu da jurim jednog lika iz NSa, koji prodaje Pearl-ove bubnjeve i opremu (oglasava se u Halo oglasima).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NS-u prodavnica Nota je distributer za Pearl. Probaj tamo, danas sam bas bio.

 

Sto se tice ciscenja cinela, nabavio sam Purol pastu, 190 din. Cisti kao luda, cinele su mi kao nove. Jedino sto malo skida logo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha, logo se malo skida?!?!? Logo se skida ko lud, cime god da cistis cinele. Zato, nemoj da cistis preko logoa, nego sve okolo i uzmi npr stapice za usi pa cisti pazljivo podrucje u neposrednoj blizini stampe na cineli. Video sam da Sabian, cini mi se, proizvodi logo koji moze da se kupi kad ti se originalni skine, i onda ga nekim postupkom (nisam bas upucen) preslikas na cinelu. Ja sam na mojim cinelama morao da rapidografima radim logo, jer se skroz skinuo (na onima koje sam dobio uz bubanj - Sabian B8Pro). Zatim sam lakirao lakom za nokte, i ispalo je tako da niko nije mogao da veruje da sam to radio ja i to rukom, ali cinjenica da sam bolesni arhitekta i perfekcionista, govori sve ... icon_smile.gif

 

eto, cuvaj svoje logoe na cinelama, ako ti znace naravno

 

pozz

 

pivopije.gif

 

PS Imas li telefon Note?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brilliant finish ima svojih drazi, ali ako se samo finish gleda, meni se najvise dopada ZXT Titanium

 

user posted image

 

Ali dzabe to kad im zvuk nije jaca strana icon_smile.gif

 

Po snimcima cinela sa ovog http://www.cymbalsonly.com sajta, ove "prugaste" su mi se najvise dopale (a ima izmedju ostalog snimaka i Sabian Vault, HHX i jos nekih serija, nije im sve u Istanbul stilu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...