Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Pa to, ta radnja, pola miliona ljudi tupi jedno al' JEDAN (zasad) Srbenda je u fazonu fuck-off. Klasika. Ko onaj Brace.

Bas te pogadja sto nisam odmah poceo da balavim na senzacionalisticku propagandu? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da to kod nas zovu virbl. Cak sam krenuo da pisem da ako su u pitanju 2 udarca to su dablovi, a ako ima vise buzz roll, medjutim na pola sam se setio da mozda misli na virbl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam ja sta je virbl :D nego to ti je ono npr. kad sviras ride i levom rukom o dobos udaris dva udarca

jedan glasan a drugi tisi od njega !! svi bubnjari to rade !!! morate to znati... to su neki ghost udarci...

pomagajte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li igde ovde neko ko bi svirao bubnjeve u ROCK bendu?

Samo da nije neki samrac ili smaracica i da ne uzima ovo kao zdravo za gotovo. Rad treba da bude ozbiljan posto vec smo imali jedno 5 seljaka koji su mislili da je sveo ovo jedna sprnja. Na kraju su svi kukali kad su bili izbaceni.

Molio bih sve koji makar malo imaju volje za sviranjem bubnjeva ili neko ko vec to radi ozbiljno da se javi na ovaj topici ili na [email protected]

 

Znaci krajnje ozbiljan rad se trazi, radice se i autorske stvari i skidamo vecinu dobrog starog roka. U pocetku smo radili tribute za KISS,ali nismo imali mogucnost nastupa zahvaljujuci nekim bubnjarima koji cikaju kad cuju rec bina i neki koji moraju da cuvaju babe i dede.

Tako da nam treba neko ko se nece smrznuti pred publikom ili tako nesto.

 

SVE U SVEMU _ _ _ BUBNJAR ili BUBNJARKA, IZ BG i da se svira ozbiljno.

 

HVALA SVIMA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima vec bend, tako da bi verovatno i ovu ponudu preskocio :)

Tu je negde, gleda nas iz senke :ph34r:

 

dobro sam reko onda ??? a bas me je kopkalo :D

Ghost ili grace note, to su dva naziva za tihe udarce koji ne cine deo osnovnog ritma, ali mu dodaju "boju".

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li igde ovde neko ko bi svirao bubnjeve u ROCK bendu?

Samo da nije neki samrac ili smaracica i da ne uzima ovo kao zdravo za gotovo. Rad treba da bude ozbiljan posto vec smo imali jedno 5 seljaka koji su mislili da je sveo ovo jedna sprnja. Na kraju su svi kukali kad su bili izbaceni.

Molio bih sve koji makar malo imaju volje za sviranjem bubnjeva ili neko ko vec to radi ozbiljno da se javi na ovaj topici ili na [email protected]

 

Znaci krajnje ozbiljan rad se trazi, radice se i autorske stvari i skidamo vecinu dobrog starog roka. U pocetku smo radili tribute za KISS,ali nismo imali mogucnost nastupa zahvaljujuci nekim bubnjarima koji cikaju kad cuju rec bina i neki koji moraju da cuvaju babe i dede.

Tako da nam treba neko ko se nece smrznuti pred publikom ili tako nesto.

 

SVE U SVEMU _ _ _ BUBNJAR ili BUBNJARKA, IZ BG i da se svira ozbiljno.

 

HVALA SVIMA!

Ne znam sta znaci rock bend niti stari dobri rock, a posebno ovaj deo "nismo imali mogucnost nastupa zahvaljujuci nekim bubnjarima koji cikaju kad cuju rec bina". Оbjasnjenje!!??!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...