Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Ima u Noti da se uzme obruc od 16". Taman za tvoj indijaner. 1400 dinara.

 

Evo pozivam ja sve te jako dobre bubnjare da sviraju na mom Amatiju, bas da vidim kako ce zvucati. Slazem se da boj bije srce u junaka, ali isto tako bez alata nema zanata.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ljudi treba bre da vas boli qrac za druge!!!da je to Amati,Yamaha,Tama,Pearl...nije uopste bitno...

da lupas po kantama treba da te boli qrac,najvaznije je da covjek uziva!!! :rockdevil:

svirajte i uzivajte!!! :pivopije:

mozda ovo nema veze sa pricom,ali bitno je nesto reci!!hahahhaah!!!! :lol:

poz ljudi!!! :mhihi:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa fino mogu ti priznat,vidio sam na prethodnim stranicama ovu sliku,bio sam zadivljen!!

Ako je ovo tvoj licni rad...svaka cast,imas gotovo sve i boli te qrac!!!Fina ti je dupla,to je neki Pearl!!?

Kad sam te pitao sta namjeravas uzet,mislio sam sta bio volio da imas od bubnja,ali naravno realno gledano...Nisam mislio na Master klase... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja pravio, kupio sam od jednog lika koji ih pravi. Nije ni blizu pravom bubnju, ali u nedostatku istog...

 

Nisam uopste razmisljao o tome, posto realno nema sanse da ih kupujem. Kada se promene prilike, razmisljacu :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni trenutno najvise smeta sto tomovi previse odskacu u odnosu na prave, mada sam stavio neke krpe preko. Za bas bubanj sam dosta dobro sredio, a i onako sviram na toliko razlicitih bas bubnjeva u razlicitim studijima da moram da se naviknem na sve moguce osecaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja sam pravio bubnjeve od kanti za krecenje...

imam 4 toma,2 basa,jedan dobos,jednu cajnu,jedan splash,hihat i rajd...svi stalci su od drveta napravljenji...takodje imam dve pedale rucno izradjene od

drveta i metalne osovine...ovo je jedna stara slika,ofarbao sam ih i doterao da izgledaju ekstra...zvuk je malo tisi nego pravi bubanj ali zvuci vrlo slicno...u garazi se ekstra cuju...slikacu ih jednom pa da vidite i to cudo...a do tada evo...

 

dscn1706800x600eb2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

kad sam bio u 5. osnovne imao sam bubanj od kanti za farbu, prelaze od nekih pvc cevi od cirka 14 inča, različitih dubina, činele su bile od plehova, limova i neki gvozdeni poklopac koji je bio ride(idealan za hallowed be thy name), sve je to visilo okačeno o krušku, plastike su bile naravno od selotejpa, a palice - držalje za čekić

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...