Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Ljudi kupio sam duplu i leva papucica mi skripi kad je jako nagazim, a i levi feder je malo nakrivljen na levu str. pa mozda je i zbog toga, ili skripi dok je nova, dok se na razradi!?

 

Kako da to namestim ? Ili je to normalno, mnogo me nervira :mad: ....

 

Aj pomagaj te !

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kupio sam duplu i leva papucica mi skripi kad je jako nagazim, a i levi feder je malo nakrivljen na levu str. pa mozda je i zbog toga, ili skripi dok je nova, dok se na razradi!?

 

Kako da to namestim ? Ili je to normalno, mnogo me nervira :mad: ....

 

Aj pomagaj te !

 

:pivopije:

 

 

Posle jeb.... nema kajanja. Tako je to, rekoh ti da uzmes Iron Cobru, jer Gibraltar nije firma koja je dorasla TAMA-i po tehnologiji i izradi pedale. Oni imaju ok stalke i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi uzimao nove plastike?

 

Iako znaš odgovor - nisam. :)

 

Neka to bude uvod za informativno pitanje, koliko će me izađe komplet 10.12.14+20? Barem okvirno.

 

Edit: Imam primedbu na administraciju, pojedini smajliji se ponašaju totalno atipično u odnosu na ono što bi trebalo da rade. :D

Edited by MarcusS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle jeb.... nema kajanja. Tako je to, rekoh ti da uzmes Iron Cobru, jer Gibraltar nije firma koja je dorasla TAMA-i po tehnologiji i izradi pedale. Oni imaju ok stalke i sl...

 

Pedala je super, bas mi pristaje, nego me samo nervira ta sitnica !

 

Lik je danas seo da svira na njoj sa martinkama, kec, i 'fala bogu ostala je citava ! :mrgreen:

 

A Iron Cobru nisam uzeo jer nemam mogucnosti da dam toliki novac, a i pocetnik sam pa bi glupo bilo da sad uzmem neku naj,a nisam uvezban, ovako na ovoj polako vezbam i usavrsavam se, a valjda ce koristiti najmanje 5 godina ako je cuvam ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako znaš odgovor - nisam. :)

 

Neka to bude uvod za informativno pitanje, koliko će me izađe komplet 10.12.14+20? Barem okvirno.

 

Edit: Imam primedbu na administraciju, pojedini smajliji se ponašaju totalno atipično u odnosu na ono što bi trebalo da rade. :D

Zavisi sta hoces da uzmes.

 

Pedala je super, bas mi pristaje, nego me samo nervira ta sitnica !

 

Lik je danas seo da svira na njoj sa martinkama, kec, i 'fala bogu ostala je citava ! :mrgreen:

 

A Iron Cobru nisam uzeo jer nemam mogucnosti da dam toliki novac, a i pocetnik sam pa bi glupo bilo da sad uzmem neku naj,a nisam uvezban, ovako na ovoj polako vezbam i usavrsavam se, a valjda ce koristiti najmanje 5 godina ako je cuvam ! :rockdevil:

Trajace, ne boj se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi.. Nisam se javljao na ovom forumu jos od kad sam otvorio ovu temu...

Nego treba mi savet... Posto je nemam net a ni bilo koju drugu spravicu preko koje mogu da se informisem, treba mi informacija o cenama nekih duplih pedala, imam oko 300eura, mada skrpio bi od stipendije jos nesto, moju MAX TONE pedalu sam iskoristio maximalno... Ne moze da podnese brze od 220 bpm-a i plus sam svaki deo menjao bar 4 puta posto jednostavno ispare neki navoji... KRS.... pa ako znate neke sajtove da pogledam kad uspem negde da skrpim koji minut interneta, ili ako znate da mi kezete sta valja a sta ne.? POZDRAV :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest IN THE NAME OF GUUUZ

za dw vidi www.ritamcentar.com (od 200 - 650€), sad pogledah, zanimljivo

 

taminih kobri ima na sve strane - koštaju do 400€

Edited by IN THE NAME OF GUUUZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ih podmazi i nemoj da mislis. Nego, rado bih probao taj Gibraltar, da li bi to moglo nekako da se izvede?

 

Mozes da dodjes kada budem imao probu, ako ti odgovara ti javi pa ce da se dogovorimo :pivopije:

 

Nego jer znate negde neki servis ili coveka koji se razume u pedale i koji bi mogao da resi ovaj moj problem ? Da ne uzmem nesto sam da majstorisem.

 

I cime da podmazujem i koji tacno deo na pedali !?

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad prodje oktobar.

 

Svaki "stariji" bubnjar bi trebalo bar iole da se razume u pedale, nema tu neke filozofije.

Podmazuj uljem, mascu, cime ti je zgodno, samo nemoj WD-om. Ja sam kupio neki Wurth sprej kad sam imao dokonih para, nije los ali nije nesto posebno bolji od standardnog ulja ili masti.

 

Podmazuj tamo gde skripi, logicno ;) Bilo koji deo gde ima trenja, kao sto su zglobovi na kardanu, lanac, sarke na peti, lezajevi na koje se kaci opruga (ako nisu oiles kao na Cobri), oba kraja opruge i tako dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...