Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Bend ZENITH trazi novog bubnjara i basistu, a i josh jedna gitara nije na odmet. icon_biggrin.gif

Sviraju se i autorske i obrade, ali je u planu prvenstveno rad na autorskim.

Bend svira dosta tipova muzike, ali je neki osnovni fazon Hard Rock, a ako uz to josh volite i Gunse, josh bolje cemo se razumeti. :mrgreen:

Mi smo '84. god i sviramo oko 8 godina, a neke starije pesme mogu da se cuju na: http://www.myspace.com/zenithoffall

 

tel: 062/186-39-43

e-mail: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalna reakcija kod kod nekih nabedjenih bubnjara! Da nekim slučajem ovde na forumu da svoj Webisite Bili kobam ili Badi Rič pod imenom Jovan Jovanović, isto bi rekli... Sranje! Nešto mi ne zvuče živo bubnjevi i ostale budalaštine! Za neuke je ovo suviše precizno stabilno... Radi se o čistoj taštini i sujeti malog broja neznalica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ne znam kako je i na čemu snimano, na onom solu zvuče kao elektronci, a takođe mi nije preterano zanimljivo.

 

ne radi se o sujeti - evo danas sam slušao novi space eaterov album - i oduševio se kako su momci uradili, u čemu je problem imati svoj stav i ukus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kako je i na čemu snimano, na onom solu zvuče kao elektronci, a takođe mi nije preterano zanimljivo.

 

ne radi se o sujeti - evo danas sam slušao novi space eaterov album - i oduševio se kako su momci uradili, u čemu je problem imati svoj stav i ukus?

 

 

Kao prvo, gajim prema tebi odredjeni stav, koji je vrlo pozitivan... Nikad ne bi sebi dozvolio da uradim nešto što je nedopustivo... Pogotovo da se pravdam!

Pozdrav.

Edited by Donnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalna reakcija kod kod nekih nabedjenih bubnjara! Da nekim slučajem ovde na forumu da svoj Webisite Bili kobam ili Badi Rič pod imenom Jovan Jovanović, isto bi rekli... Sranje! Nešto mi ne zvuče živo bubnjevi i ostale budalaštine! Za neuke je ovo suviše precizno stabilno... Radi se o čistoj taštini i sujeti malog broja neznalica...

Sve i da Buddy Rich ustane iz groba i ima onako lose odradjenu My Space stranicu, opet bih rekao da je lose odradjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sviram ja nego ovaj ocu da prodam ove svoje pinstripe plastike pa da kupim diplomate dole...

 

kad sam kupovao plastike onda sam kupio pinstripe i amasadora ali ambasadora sam stavio dole ali uljane mi nisu lepe gore mislim neje zbog izgleda nego nesto tvrd zvuk,tako nesto pa sam skinuo pinstripe i stavio ambasadora gore a stare donje metuo dole pa otju diplomatu dole da stavim

 

 

Edited by Loshme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

The well-known Clear Pinstripe® heads are made with two 7 mil Mylar® plys with a measured layer of a ring reducing agent applied between them at the outer edge of their trademark stripe to dampen high frequency overtones for warmer resonance.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dozvolićete, za moje poimanje sviranja bubnja, OVO je bubnjar. Jednostavno savršeno. Za striktne ljubitelje metala i blastbeat-a, preskočite ovo ;)

 

<a href="http://www.drummerworld.com/Videos/gavinharrison1.html" target="_blank">http://www.drummerworld.com/Videos/gavinharrison1.html</a>

 

 

Potpisujem. Gavin tata =].

 

btw,ne mogu nigde da nadjem njegov DVD =[

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...