Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Imam ja DVD. Prvi, od dva njegova. Mogu ti ga dobavim nekako, ako si u BG-u npr, pošto ja nisam iz BG-a, ali radim tamo.

 

Uskoro ću ga uploadovati, pa ko je u stanju da skine 4.5 giga sa rapida, neka skida.

 

Yay ! Odlichno =].. Makar i rapid ;].

 

Nije iz BG-a, iz Rume je. :)

 

Ko, Gavin ? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, da nema neko u kolekcijama nekih bubnjarskih fotki, setova, ili sa striktno bubnjarskim motivima a u "wide" rezoluciji? Tipa odnos strana 4, 5 prema 1, dakle 800x150, 200 i sl.

 

Ako ima, aj neka me pm-ne, da dam mail, pa da mi se to prosledi, hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, da nema neko u kolekcijama nekih bubnjarskih fotki, setova, ili sa striktno bubnjarskim motivima a u "wide" rezoluciji? Tipa odnos strana 4, 5 prema 1, dakle 800x150, 200 i sl.

 

Ako ima, aj neka me pm-ne, da dam mail, pa da mi se to prosledi, hvala unapred.

 

Misliš na nešto ovako:

 

Drums.jpg

 

Dobra imaginacija...

 

Pa možeš slike sa googla da skineš, samo upiši Drums.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj u Noti. Mislim da se Mitros u zadnje vreme na sajtu hvalio da ce ponovo da rade Remo. Koliko sam nasao na netu, Evansov ekvivalent Pinstripe-a je EC2. Te su sledece koje uzimam za tomove.

 

teshko ces naci to... ja skoro trazio te glave 10, 12, 13, 16 u Mitrosu u Bg-u i kurton... jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Ljudi, da nema neko u kolekcijama nekih bubnjarskih fotki, setova, ili sa striktno bubnjarskim motivima a u "wide" rezoluciji? Tipa odnos strana 4, 5 prema 1, dakle 800x150, 200 i sl.

 

Ako ima, aj neka me pm-ne, da dam mail, pa da mi se to prosledi, hvala unapred.

 

ne sećam se da sam to negde video

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko moze da mi pomogne, imam sledeci problem. Trebam da kupim bubanj, i nasao sam neku yamahu rx. Trazio sam svugde po netu, i ne mogu da nadjem nista o njemu, verovatno mu to nije prava oznaka. Jedino sto sam siguran, to je da je to model pre stage custom-a, po kome je stage custom pravljen. Da li neko ima pojma kakav je to bubanj, jel dobar, vredi li ga uzeti...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ti savetovao da uopšte ne kupuješ jamahine bubnjeve. Jer oni ipak spadaju u "b" klasu :frown: koliko god na oko lepo izgledali.

 

"Tako je! Izbegavaj yamaha bubnjeve! Ko ih jos uopste koristi, osim tamo nekih levih bubnjara kao npr. Steve Gadd, Dave Weckl, Manu Katche, Tommy Aldridge, Mike Bordin...

Jbg brate, ako nemas za bubanj od 10-20000 evra, nemoj nista ni kupovati. Batali sviranje." :uhoh:

 

@Donnie

 

Kolega, iako se slazem sa dosta stvari koje si napisao na bubnjarskoj temi, ipak ne razumem tvoj negativan stav prema jevtinijim bubnjevima. Svi tvoji postovi upuceni pocetnicima koji se raspituju kakav bubanj da kupe, su tipa "ili uzmi nesto skupo i nadrkano ili zaboravi na sviranje; ako krenes sa losom opremom nikad nista neces postici" i tome slicno. Mozda to nije namerno, ali tako zvuci. Moras razumeti da ovde vecina ljudi, pogotovo klinci, nemaju para za kvalitetan, ozbiljan bubanj. Mnogi su srecni ako skupe 700-800 evra za instrument. I sta onda, treba da odustanu od svega? Jbg, svako radi po svojim mogucnostima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kineski sonor je keva... force 2000 pa na koji naletih (najboilje 2007 samo ne znam da li staje u tu cenu)... to ti je full breza... javor je malo skuplji ali u jeftinijoj varijanti meni breza stvarno bolje zvuchi (a i u skupljoj kad smo vec kod toga :))

 

stage custom advantage (ali ADVANTAGE, ne ono sranje sa plastichnim civijama) je ok... ali mislim da ti je sonor bolji... tu su negde po cenama cini mi se...

 

imash ok polovnih stvari okolo, moze i tu neshto dobro da se nadje tako da prati malo i to, mozda budesh imao srece...

 

pozz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...