Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

matori, znash, mozda ti josh nije palo na pamet ali cini mi se da si ti taj koji ovde ima problem... otkad si se pojavio na ovom forumu samo se svadjash i neshto prepiresh sa ljudima... mislim, mene lichno zabole i uopshte mi nije bitno samo nemoj da pokushavash sa mnom... nema poente, jer izgleda teshko da cemo se sloziti oko bilo chega a samo cemo da gubimo vreme... i niko ti se ne kezi... pruzio sam apsolutno istu kolichinu argumenata kao i ti... sve najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

matori, znash, mozda ti josh nije palo na pamet ali cini mi se da si ti taj koji ovde ima problem... otkad si se pojavio na ovom forumu samo se svadjash i neshto prepiresh sa ljudima... mislim, mene lichno zabole i uopshte mi nije bitno samo nemoj da pokushavash sa mnom... nema poente, jer izgleda teshko da cemo se sloziti oko bilo chega a samo cemo da gubimo vreme... i niko ti se ne kezi... pruzio sam apsolutno istu kolichinu argumenata kao i ti... sve najbolje...

 

Na žalost pojedinaca, a to sam mislim, već ranije negde rekao. Ne polemišemo i ne suprostavljamo se MI, kao privatna lica, jer se lično ne poznajemo, niti ćemo se ikada upoznati. Znači, prvo to treba shvatiti. Ovde se ukrštaju stavovi, a ako neko protura tezu, da se ja ovde "samo svadjam itd....", il je glup, ili je slab logičar! Ti imaš problem sa mojim stavovima a ne sa mnom, kako sam ti gore "nacrtao". Jednostavno, meni se lično ne svidja Mapex i u čemu je tu problem! Isto, neko je izneo stav da je taj bubanj bolji od Tame! Znači, da zaključim, ako se ovde iznese drukčiji stav ili mišljenje, ti odmah prozivaš sa nekim eskluzivnim pravom nekog vrhovnog Sudije Božje istine, šta je tačno a šta ne! Koji je bubanj dobar, bolji, najbolji... Čiste budalaštine. Moj STAV je za tebe je"prepiranje sa ljudima." Kao prvo, svoja razmišljanja možeš govoriti samo u svoje ime, jer drugima ne trebaju drveni advokati, jer vredja njihovu intiligenciju...

 

Takodje, i tebi sve najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, care, ali ti ne iznosish svoje stavove ili misljenja lepo ko svi mi ovde ili u formi neke zajebnacije vec prizicho prozivachki... (evo cak i u ovom postu... neko mora biti glup ili slab logichar i sve mora da mu se nacrta)... tebe niko ne "proziva" dok se sam ne pojavish i isprozivash sve zive i onda ti je cudno sto smo svi mi retardirani i ne trpimo kada nam neko suprotstavi stavove... pa, jbg... mislite o tome...

 

i ja iskljuchivo govorimu svoje ime... ne znam odakle ti ideja da ja ovde izigravam nekakvog advokata...

...moj post je i doshao kao odgovor na tvoj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, care, ali ti ne iznosish svoje stavove ili misljenja lepo ko svi mi ovde ili u formi neke zajebnacije vec prizicho prozivachki... (evo cak i u ovom postu... neko mora biti glup ili slab logichar i sve mora da mu se nacrta)... tebe niko ne "proziva" dok se sam ne pojavish i isprozivash sve zive i onda ti je cudno sto smo svi mi retardirani i ne trpimo kada nam neko suprotstavi stavove... pa, jbg... mislite o tome...

 

i ja iskljuchivo govorimu svoje ime... ne znam odakle ti ideja da ja ovde izigravam nekakvog advokata...

...moj post je i doshao kao odgovor na tvoj...

 

 

 

 

Ne vredi... Ti opet pričaš u ime drugih. Zato bolje nadji nekog drugog da smaraš...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ljudi - od ovog uopštavanja niko nema koristi, recite konkretno taj i taj model te i te firme je VAMA bolji od nekog drugog modela druge firme, ili razlika između modela iste firme, ovako se sve svodi na besciljnu raspravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi vasa pomoc.

Dakle zeleo bih da pazarim bubanj... za male pare. :D

 

Nasao sam u Maricu neki PDP EZ Komplet Jet Black za 380EUR, moja komsinica je pazarila, OK je bubanj ali su cinele KRS! :)

Znaci racunam da bi mogao da nadjem neki polovnjak za oko 300-350EUR.

 

Sviram gitaru oko 4 god, dao sam na opremu oko 1000EUR, bubanj mi treba samo za kucnu vezbu.

 

Molim bez pljuvanja, vredjanja i slicno.

Ako neko ima predlog, prodavnicu, link ili slico neka napise. Ako ne, neka zaobidje ovaj post. ;)

 

Hvala! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

čemu ta priča???

 

prelaz je bolji od doboša.

 

koji će ti kurac doboš?

 

bas je takođe bolji, pogotovo ako je mapex!!!

 

uvek sam tvrdio da je mapex najbolji, znači ako je mapex - najbolji je!!!

 

 

i još nešto 14 inča je uvek bolji od 13 a i od 16

i mapex je bolji od tame i od pearla i od yamahe (seljačke ili premiera)

 

takođe sabian je bolji od paiste - nema veze o kojoj seriji pročamo, ovo je tako od koristi, još ako znam da sviram, tad je najbolje!!! plastike nisu potrebne, zvona napravim sam ili koristima radiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

čemu ta priča???

 

prelaz je bolji od doboša.

 

koji će ti kurac doboš?

 

bas je takođe bolji, pogotovo ako je mapex!!!

 

uvek sam tvrdio da je mapex najbolji, znači ako je mapex - najbolji je!!!

 

 

i još nešto 14 inča je uvek bolji od 13 a i od 16

i mapex je bolji od tame i od pearla i od yamahe (seljačke ili premiera)

 

takođe sabian je bolji od paiste - nema veze o kojoj seriji pročamo, ovo je tako od koristi, još ako znam da sviram, tad je najbolje!!! plastike nisu potrebne, zvona napravim sam ili koristima radiu

Ajoj. Znaci, ja sam sinoc na vreme pobegao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

čemu ta priča???

 

prelaz je bolji od doboša.

 

koji će ti kurac doboš?

 

bas je takođe bolji, pogotovo ako je mapex!!!

 

uvek sam tvrdio da je mapex najbolji, znači ako je mapex - najbolji je!!!

 

 

i još nešto 14 inča je uvek bolji od 13 a i od 16

i mapex je bolji od tame i od pearla i od yamahe (seljačke ili premiera)

 

takođe sabian je bolji od paiste - nema veze o kojoj seriji pročamo, ovo je tako od koristi, još ako znam da sviram, tad je najbolje!!! plastike nisu potrebne, zvona napravim sam ili koristima radiu

 

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...