Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

ja sam sada svirao Yamaha Recording Custom !!!! Cinele su : Paiste 602 22'' dry ride, Paiste 602 11'' splash, Paiste 602 16'' crash cinela sa nekim nitnama, Zildjian K Custom 13'' hi-hat(top), Zildjian A Custom 13''(bottom) i Zildjian K Custom 6'' splash. Dobos je bio Ludwig Supersensitive. I naucio ritam Bosa Nova i Jazz Waltzer(kako se vec pise). a sada sviram na mom govnetu :cry: :cry:

Bubnjevi su keva !!!

Edited by Loshme

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakvi, otkud znam ja da si ti dete. nego ti pricam istinu a to je da malu decu kad ubacis u sobu sa instrumentima svi pice na bubanj, a druga je da smo mi bubnjari najveci carevi. Mislim da to nama dodje prirodno

 

Pa sada sam skontao :)

Pa ja sam prvo svirao gitaru ali od devete godine sam hteo bubnjeve pa sam tako sviruckao gitaru do 12 i tu sam pukao i kupio bubnjeve i sviram punih godinu dana :cool:

NooB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sada sam u potrazi za novo pedalom, tj. u fazonu sam da sada kupim nesto sto ce mi trajati i odem kao da vidim iron cobru u lyra music i lik mi slucajno pokaze ovu pedalu

product_doublepedal.jpg

to je mapexova firma koja se bavi samo hardverom.

Svirao sam samo malo i jos sam bio u cipelama ali ono pici samo od sebe. Znaci em je dizajn super, em je jaka do zla boga, batovi su malo tezi ali zato prolama kad opalis po basu. Ima gomilu podesavanja, ali sam ya to kratko vreme video da ima kao taj powershift mogucnost, ima mogucnost menjanja nagiba pedale i one neke ostale standardne finese. Moram jos malo da odem da je isprobam ali bogami ovo veoma obecava i plus je cena 320 evra. Imao priliku neko da svira?

Edited by WoI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li vas nervira kada svirate dugo sa stolicom u jednom polozaju i onda dodje neko i promeni polozaj stolice ?? Ja'b to zubima klao !!! Onda me noge ubijaju zbog drugog polozaja stolice pa sam zalepio izolirku na itison(tepih) i sad mogu da je pomeraju a ja mrtav 'ladan :evotigana:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sada sam u potrazi za novo pedalom, tj. u fazonu sam da sada kupim nesto sto ce mi trajati i odem kao da vidim iron cobru u lyra music i lik mi slucajno pokaze ovu pedalu

product_doublepedal.jpg

to je mapexova firma koja se bavi samo hardverom.

Svirao sam samo malo i jos sam bio u cipelama ali ono pici samo od sebe. Znaci em je dizajn super, em je jaka do zla boga, batovi su malo tezi ali zato prolama kad opalis po basu. Ima gomilu podesavanja, ali sam ya to kratko vreme video da ima kao taj powershift mogucnost, ima mogucnost menjanja nagiba pedale i one neke ostale standardne finese. Moram jos malo da odem da je isprobam ali bogami ovo veoma obecava i plus je cena 320 evra. Imao priliku neko da svira?

 

mmm...zanimljivo...voleo bih da je probam...ako nemas te pare...u liri ima Pearl p122tw...za 230 jevreja (koliko sam je ja platio), radi kao zmaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mmm...zanimljivo...voleo bih da je probam...ako nemas te pare...u liri ima Pearl p122tw...za 230 jevreja (koliko sam je ja platio), radi kao zmaj...

da znam za to ali mi je ova pedala sada mnogo zanimljiva, plus jo[ dolazi i sa torbom i sve.

evo sad sam nasao katalog te janus serije i moram priznati da prodaju neku veoma zanimljivu stvar koju prvi put vidim - stalak za hi-hat kome mozes da menjas nagib

 

http://www.mumix.ee/data/File/pdf/JanusCatalog.pdf

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da znam za to ali mi je ova pedala sada mnogo zanimljiva, plus jo[ dolazi i sa torbom i sve.

evo sad sam nasao katalog te janus serije i moram priznati da prodaju neku veoma zanimljivu stvar koju prvi put vidim - stalak za hi-hat kome mozes da menjas nagib

 

http://www.mumix.ee/data/File/pdf/JanusCatalog.pdf

 

 

jbt...ides sa torbom kao doktor...pametno...pametno.... :D

nisam vidjao to sa hi-hat-om simpaticna stvar...treba je isprobati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...