Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

UMRI U MUKAMA !!!!

 

:evil:

 

 

Ala sam zajeban, a ????? Juche su gleali moji bendashi i rekli su da letim iz benda(ali su se naravno salili koliko sam ja to shvatio) :) :) :)

 

Bas je do jaja taj clip, kad shalta u ustima :puke: :puke:

 

 

Pokusavam da ilustrujem ovo pomocu smajlija: I :seronja: (izbacite WC sholju) II :alkos: (izbacite ovo sa pivom) III :puke: (u usta i vise se ne secam sta ima jer sam psihicki slomljen posle ovog videa)

 

:evotigana: :evotigana:

Edited by Loshme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tama Imperialstar, tomovi 12'', 13'', 16'', bass bubanj 22''. Limeni dobos. Bubanj je kupljen u mitrosu pre 2 meseca, cena novog je 650 evra, bez cinela sa 2 stalka (stalkom za HH, i pecaljkom). Sticajem okolnosti moram da ga prodam, kupio sam ga za ucenje, dakle bubanj je kao nov. Ja ga prodajem sa 3 stalka, znaci stalak za HH, i dva stalka za cinele, obe su pecaljke. Paiste cinele ,nisu ona najgora serija, neka druga, proizvedene su u nemackoj. Bubanj je u garanciji do novembra. Dajem sve zajedno za 700 evra....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Где иде свет ?? НИГДЕ, јер је то омладина таква, а ја мислим да ти ниси у праву да то кажеш јер није лепо расправљати ко је бољи а ко није !! :pivopije: :pivopije: Али ја лично гласам за Тому Ланга али о5 кажемда није лепо расправљати о томе !!!

 

У пјесми Тхе Министру оф лост соулс од Дреам Тхеатер-а на 3:20, јел су то триоле(триплетс) ???

Edited by Loshme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ljudi...zeleo bih da dodam nekoliko rechi na raspravu vezanu za mapex bubnjeve...Vlada Migric je generalni zastupnik mapexa za nasu zemlju tako da pretpostavljam da preko njega mozete obezbediti najjeftiniju kupovinu doticnog instrumenta (on je takodje i generalni uvoznik i zildjian cinela...te vazi isto). Po mom skromnom misljenju mapex je zaista odlican bubanj, ali cini mi se da danas vise nista nije toliko jednostavno. S jedne strane veliki proizvodjaci su napravili ime koje nabija cenu...kako se meni cini sve vrhunske serije se medjusobno razlikuju u nijansama koje su mozda vise stvar ukusa nego odraz kvaliteta. Meni se npr konretno ne svidja zvuk tame kod simon phillipsa dok mi je kod portnoya nesto prihvatljiviji, a ima i snimaka gde mi se dosta svidja...dakle dosta zavisi od samog izbora plastika...za nase uslove cini mi se da je suludo dati 4000 eura za dw ili jamahu bez i jednog stalka i dobosa, kad za 2500 eura mozete kupiti mapex orion i to sa sve hardverom i da birate sami velicine svakog dela bubnja...ili ako volite rock-astiji zvuk saturn za 1500 eura. Marko Djordjevic (nas bubnjar koji je zavrsio berkli i zivi i radi u njujorku) svira mapex i on mi kaze da je extremno zadovoljan tim bubnjem, a posto ga privatno znam siguran sam da nije neka endorser-shit pricha, ali kako on kaze nikad dva ista bubnja nisu napravljena...jebiga tako je, sve se to pravi na traci neko dobije exztra a neko sranje...dobro malo ga pretera ne moze da se dobije bas sranje,al definitvno postoje razlike u kvalitetu. By the way sve cesce cujem priche o dw kako ga je nemoguce nastimati...

Trenutno sviram Sonor force 2003 (10,12,14 i 22) i cinele zildjian K mastersound hihat 13", K Custom Ride 20", A 18" Crash, A Custome 8" Splash, zht 16" chine i paiste 2002 18" medium crash, i iron cobra double pedal...

Pozz svima

p.s. pored wecklaovog epohalnog transfera iz zildjiana u sabian mislim da ni jedan ili bar malo tih endorsmenta stvarno bivaju placeni...secam se da mi je Vlada Migric pricao kako mu se Colaiuta kad je bio ovde zalio kako dobija shit palice odmzildjiana i kako ih je molio da poboljsaju kvalitet, jer posto je endorser i dobija za dzabe dobija proizvode uvek se bas na njima i stedi...jebiga tako je to. Pa evo kod nas je pera radmilovic endorser zildjiana...dobijo je jedan set cinela i to je to...tako da i ta pricha o tome kako neko placa nekog da nosi majicu zildjian ili svira njihove cinele pije vodu mozda kod pet bubnjara na svetu a ovo ostalo je sve van te priche...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam bas gledao neke kataloge i video sam dosta dobrih Mapex bubnjeva i biras koje velicine i na osnovu toga odrede cenu ko svi normalni ljudi...

Ako neko nadje cene svih bubnjeva Pearl marke pojedniacno, znaci tom 8'' 24'' bas i da ne lupam dalje dajem mu 200 din ako se vidimo ikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beogradski mladi bend MUNJEVITE PALME traze glavni vokal za rad na obradama i autorskim projektima.

Nase pesme mozete pronaci na internet adresama

WWW.MUNJEVITEPALME.AGENCIJAALEK.CO.YU

WWW.MYSPACE.COM/MUNJEVITEPALME

0641842483- Andrija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beogradski mladi bend MUNJEVITE PALME traze glavni vokal za rad na obradama i autorskim projektima.

Nase pesme mozete pronaci na internet adresama

WWW.MUNJEVITEPALME.AGENCIJAALEK.CO.YU

WWW.MYSPACE.COM/MUNJEVITEPALME

0641842483- Andrija!

Kakve to ima veze sa bubnjevima? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ljudi...zeleo bih da dodam nekoliko rechi na raspravu vezanu za mapex bubnjeve...Vlada Migric je generalni zastupnik mapexa za nasu zemlju tako da pretpostavljam da preko njega mozete obezbediti najjeftiniju kupovinu doticnog instrumenta (on je takodje i generalni uvoznik i zildjian cinela...te vazi isto).

 

Sta je bilo sa Migricem posle Sky Musica? Je li on otvorio neku samostalnu radnju ili radi u okviru neke? Kako mogu da porucim Zildjian preko njega, zovnem ga na mob ili ga mogu negde naci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...