Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

posto bi ove zime,a nadam se i ranije kupio bubnjeve interesuje me koliko bi me otprilike izasao petodelni set sa kontrom,kresom,rajdom(uzeo bih za pocetak pejst stokec,znam da je sranje al jbg) i sa nekom duplom(ako uopste postoje neke duple entry klase za pocetnike)? jel vredi uzimati one amatije po oglasima? ne treba mi nista specijalno niti bi ja sada da nesto uzasno napredujem i odma pravim svoj bend,cisto da za svoju dusu sviram..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

"posto bi ove zime,a nadam se i ranije kupio bubnjeve interesuje me koliko bi me otprilike izasao petodelni set sa kontrom,kresom,rajdom(uzeo bih za pocetak pejst stokec,znam da je sranje al jbg) i sa nekom duplom(ako uopste postoje neke duple entry klase za pocetnike)? jel vredi uzimati one amatije po oglasima? ne treba mi nista specijalno niti bi ja sada da nesto uzasno napredujem i odma pravim svoj bend,cisto da za svoju dusu sviram.."

 

Matori mozesh naci i za 300 evra nov! video sam da je MIX music imao akciju "najjeftiniji bubanj", 300 evra dobijesh ceo set, sa kontrom, kreshom, i rajdom :D

Sto se duple tiche, nju mozesh nabaviti za 80evra, mozhda i manje, ne treba ti bog zna shta dupla ako si pochetnik!

 

Mislim, sada i ja serem, nisa ni ja nishta bolji od tebe :)

 

 

Ja cu ove godine nadam se kupiti Pearl Reference 10"12"14"16"18" 2x 22" :) :) :)

Edited by 3rdGalleryst

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Ja cu ove godine nadam se kupiti Pearl Reference 10"12"14"16"18" 2x 22" :) :) :)

Čime se ti baviš, ako nije tajna? Prodaješ bubrege? :D

 

Btw, ove godine je izašao novi Reference, zove se Reference Pure. Ista mešavina drveta, samo je tanji i ima drugačiji hardver.

 

http://www.referencepure.com/

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Ova devojka je ozbiljna nova članica, a ne kao one što samo slike kaču. Nema zajebavanja.

 

Malo je čudan izbačaj leve ruke u sporijim deonicama, ili mi se čini? Lakat šeta u stranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Malo je čudan izbačaj leve ruke u sporijim deonicama, ili mi se čini? Lakat šeta u stranu.

 

Šeta, ali to nema nikakav uticaj na sviranje. Pogledajte joj i novije snimke. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...